fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
NTLN - 19.02.2019 / 14:14, *.chello.pl

@MATEUSZ : Z tego co kojarzę to 1999-2001

odpowiedz
SEBO(L) - 18.02.2019 / 16:54, *.centertel.pl

To po te spray'e na transparent o Leśnym,który to miał jakiś pomysł na klub,przyjechał Carlitos do Kuchego na filmie NS-ów? ;) No,to właśnie po takiej akcji,gdy będzie znowu nawoływanie o przybyciu na mecz,o zbiórce na oprawy,i to całe bla bla bla,może najdzie... kogokolwiek refleksja,dlaczego trzeba to robić.Na mecz z Miedzią część już nie przyjdzie,część nie wrzuci czegokolwiek do puszki,a część będzie miała wywalone na udział w dopingu.

odpowiedz
R - 18.02.2019 / 14:15, *.t-mobile.pl

Transparent o Leśnodorskim strasznie SŁABY..wstyd Panowie. Wspieramy zawodnika innego klubu Furmana za jakieś głupoty które wygaduje A nie szanujemy własnego Prezesa... Wstyd wstyd...takimi zagraniami sami chcecie aby na Żyletę przychodziło coraz mniej ludzi

odpowiedz
MATEUSZ - 18.02.2019 / 09:25, *.tpnet.pl

Galeria Hagi zdjęcie 8 szalik Cwks zna może ktoś jego historię z jakich lat ten wzór i cena kolekcjonerska

odpowiedz
język polski trudny język - 18.02.2019 / 08:44, *.cyfrowypolsat.pl

@Wawa: dajcie tłumacza

odpowiedz
Don - 18.02.2019 / 06:17, *.centertel.pl

Co było na transparetach? bo nie moge znslesc dobrego zdjecia

odpowiedz
Michal - 18.02.2019 / 00:53, *.99.210

Śmieszni ludzie wywiesili śmieszny transparent.

odpowiedz
LGZ - 17.02.2019 / 22:14, *.tpnet.pl

Na trybunach pieknie tylko zabraklo zwyciestwa !!!

odpowiedz
Wawa - 17.02.2019 / 20:27, *.play-internet.pl

Bardzo prosze o przeczytanie mojego zdania i pomyslcie czy to jest trener czy zwykly pajac ?? Gramy z druzyna ktura jest na fali gramy jednym mapastnikiem i to jakim hahahaha mam 3 punkty straty musimy gonic amy gramy zawodnikiem ktory jest nie przygotowany fizycznie w takim meczu ktory dolaczyl do druzyny nie dawno zagral za kucharczyka ktory mimo drewna swego jest profesionalista i gryzł by trawe mega ..Zadajmy sobie pytanie poco nam portugalska patola niz nasze polskie drewno ale w miare walczace pozdro

odpowiedz