REKLAMA

Dobrzy Ludzie z wizytą w szpitalu w Dziekanowie Leśnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa "Dobrzy (L)udzie" w poniedziałek odwiedziła szpital dziecięcy w Dziekanowie Leśnym. Legioniści rozdali małym pacjentom ze wszystkich oddziałów, bajkowe kalendarze na rok 2019.

Przypominamy, że od początku roku legioniści prowadzą zbiórkę na ambulans dla szpitala dziecięcego SPZOZ przy ulicy Mikołaja Kopernika w Warszawie. Szacowany koszt zakupu ambulansu to ok. 100 tysięcy złotych. Na razie udało się zebrać ponad 10 tys.

Wszystkich chcących wesprzeć naszą inicjatywę zachęcamy do wpłat na konto:
15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem: AMBULANS dla WSDD

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.