Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Sobotni mecz dodał nam pewności siebie

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Maciej Stępień: Po sobotnim pojedynku mogliśmy być zadowoleni z wyniku, ale nasza gra pozostawiała wiele do życzenia; dodatkowo przeciwnik postawił trudne warunki w trzech pierwszych setach i tylko wola walki oraz kawał serca zostawiony na boisku pozwoliły nam wyjść zwycięsko z tej rywalizacji. Chcieliśmy udowodnić kibicom i sobie samym, że takie mecze jak ten sobotni dodają pewnosci siebie, a wynik 3-2 z teoretycznie słabszym przeciwnikiem to wypadek przy pracy. Mam nadzieję, że pokazaliśmy to naszą grą, która w niedzielę była już dużo lepsza w każdym elemencie.

Brakuje nam jeszcze trochę stabilności i umiejętności stwarzania presji na przeciwniku, szczególnie na początku spotkań, jednak ciężko trenujemy i myślę, że z każdym kolejnym spotkaniem w ramach play-offów będziemy grać jeszcze lepiej. Oby jak najdłużej!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.