Jarosław Niezgoda - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

24. urodziny Niezgody

Redakcja

24 lata temu urodził się Jarosław Niezgoda. Napastnik Legii trafił na Łazienkowską w 2016 roku z Wisły Puławy, ale przełomowy okazał się kolejny sezon, kiedy to zdobył 15 bramek w 33 występach. Łącznie ma na koncie 36 gier. Liczby byłyby z pewnością bardziej okazałe, gdyby nie zawirowania ze zdrowiem. Ponadto Niezgoda dwukrotnie cieszył się z mistrzostwa kraju oraz z jednego Pucharu polski z naszym klubem.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Arek - 15.03.2019 / 23:34, *.tpnet.pl

Najlepszości i zdróweczka przede wszystkim!

odpowiedz
Pu(L)awy - 15.03.2019 / 18:45, *.as43234.net

Jarek wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Powodzenia w Legii. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Brzoza - 15.03.2019 / 13:19, *.play-internet.pl

Jarek Łowca Bramek
Po prawi technikę i będziemy mieli z niego pociechę

odpowiedz
Praga - 15.03.2019 / 13:00, *.telia.com

Ma chłopak urodziny to złużmy życzenia. 1916 lat a flustratów. olewaj

odpowiedz
dejne3 - 15.03.2019 / 12:17, *.net.pl

Kłótnia wracaj do zdrowia , wszystkiego najlepszego prócz drogi hamowania Jarecki

odpowiedz
LWL - 15.03.2019 / 09:08, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry w "L" ! "L" !!!

odpowiedz
matio007 - 15.03.2019 / 09:02, *.play-internet.pl

Najlepszego

odpowiedz
ROBERTO - 15.03.2019 / 08:13, *.chello.pl

JAREK UCIEKAJ BO TEN KLUB JUZ TONIE A ZARAZ BEDA WIELKIE DLUGII

odpowiedz
Kamil - 15.03.2019 / 00:12, *.71.19

a kto to jeste Nizgoda ?

odpowiedz
XXX - 15.03.2019 / 06:00, *.net.pl

@Kamil: To gość, którego Pudel obiecywał nie sprzedawać za mniej jak 10 milionów euro.

odpowiedz
LP7 - 15.03.2019 / 08:12, *.play-internet.pl

@Kamil: napastnik lepszy od Piątka

odpowiedz
ja(L) - 15.03.2019 / 10:03, *.209.212

@LP7:
Tylko nie strzelający bramek

odpowiedz
ja - 15.03.2019 / 16:11, *.elartnet.pl

@Kamil: a kto ty jesteś, leszczu?

odpowiedz