Piotr Kobierecki i Radosław Pruchnik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Bug Wyszków 0-4 Legia II Warszawa

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii II przebywający na zgrupowaniu w Broku rozegrali spotkanie towarzyskie z Bugiem w Wyszkowie. Mecz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - ponad 800 widzów obserwowało m.in. Arkadiusza Malarza, który ponad 20 lat temu występował w drużynie z Wyszkowa. Nie zabrakło dopingu dla obu drużyn. W meczu padł wynik 0-4, po golach Cichockiego, Wojtysiaka, Rosołka i Zjawińskiego.

Na koniec zgrupowania, w sobotę podopieczni Piotra Kobiereckiego rozegrają jeszcze sparing z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Bug Wyszków 0-4 (0-1) Legia II Warszawa
Gole:
0-1 Piotr Cichocki
0-2 Oskar Wojtysiak
0-3 Maciej Rosołek
0-4 Łukasz Zjawiński (z karnego)

Legia II: Arkadiusz Malarz (46' Jakub Ojrzyński) - Mateusz Leleno, Bartosz Gęsior (46' Mateusz Bondarenko), Bartosz Brodziński, Konrad Matuszewski - Piotr Cichocki (46' Oskar Wojtysiak), Radosław Pruchnik, Amos Shapiro-Thompson, Bartłomiej Ciepiela (46' Grzegorz Aftyka), Radosław Cielemęcki - Łukasz Zjawiński (46' Maciej Rosołek) + zmiany powrotne.
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Kacper Marzec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia - 07.03.2019 / 21:48, *.188.234

Brawo!2liga!Czas!

odpowiedz
LWL - 07.03.2019 / 10:30, *.tpnet.pl

Walczymy o awans do 2 ligi ! "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.