Zbigniew Smółka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Smółka: Nie możemy się poddawać

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zbigniew Smółka (trener Arki): Do teraz nie wiem, jak można było przegrać to spotkanie. Jestem dumny z mojej drużyny, bo jesteśmy w tak ciężkim kryzysie, a nie było widać ani chwili zwątpienia. To był ciężki mecz, mecz walki, moi piłkarze zostawili zdrowie na boisku. Biednemu wiatr w oczy i dzisiaj to było widać, ale zachowanie mojego zespołu po meczu w szatni i na boisku bardzo mnie motywuje.
Wierzę w mój zespół, będziemy kontynuować to, na czym się skupiamy, nie możemy się poddawać. Mężczyzna musi być przygotowany na wszystko, ale nie może się poddać. Dzisiaj było widać, że mój zespół się nie poddaje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
L - 10.03.2019 / 19:18, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór: Co z tego jeśli nie umie nauczyć swoich piłkarzy wymienic 3 podań.

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2019 / 13:00, *.mm.pl

@Pepe: Rany boskie....kaleczysz mowę ojczystą gorzej jak piłkarze boisko w Gdyni....

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2019 / 12:58, *.mm.pl

@Hiszpan: A my do końca spotkania drżeliśmy o wynik...

odpowiedz
Pepe - 10.03.2019 / 12:35, *.chello.pl

@Michal:
Kombinowali, że takie boisko im ponoże, a tu wuj :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.03.2019 / 10:29, *.inetia.pl

O proszę, trener Pinto niech się uczy jak wypowiadać się na konferencjach. Ani jednego słowa o pracy sędziego, choć przecież Smółka miał do niego mnóstwo pretensji.

Podobnie Adam Marciniak, też brawa dla niego.

odpowiedz
Hiszpan - 10.03.2019 / 08:16, *.t-mobile.pl

Panie trenerze gracie obrzydliwy futbol rodem z DDR. Mam nadzieję że wraz z przestraszoną Miedzią stworzycie parę spadkowiczów.

odpowiedz
Łysy_GCW_1916_{Głowno} - 09.03.2019 / 23:31, *.play-internet.pl

Ostatnie 20 minut graliście z zębem resztę czasu (L) kontrolowała wynik zasłużony Tylko (L)egia .Pozdro dla ekipy. Gocławia !!!

odpowiedz
Michal - 09.03.2019 / 23:25, *.plus.pl

Boisko tragedia.Orliki są w lepszym stanie jak to kartoflisko.Mój teść ma ładniej pole zaorane.Wstyd i możliwość kontuzji na takiej padlinie zwanej boiskiem.

odpowiedz