fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Stolarski: Pracowałem, aby zasłużyć na występ

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Bardzo cieszę się, że mogłem dzisiaj zagrać. Kiedy nie grałem, to ciężko pracowałem się na to, aby zasłużyć na występ. Jestem bardzo zadowolony z naszego zwycięstwa. Mocno odczuwa się przerwy. Nawet tydzień bez gry na boisko to długo... Nie poddawałem się i chciałem pokazać trenerowi, że warto na mnie postawić - powiedział po meczu z Arką Paweł Stolarski.

- Czy ławka rezerwowych oddalała mnie od występu na zbliżających się mistrzostwach europy? Nie chcę na razie wybiegać tak daleko w przyszłość. jednak to podczas meczu zawodnik najlepiej się rozwija. Dzisiaj boisko było trudne, wszyscy to widzieli. Takie samo było jednak dla nas jak i dla Arki. Czasami trudno było grać piłką, rozgrywać akcje od tyłu. Łatwo było o stratę.

Nasze nastawienie było takie, aby wyjść od pierwszej minuty i walczyć o wygraną. Do każdego meczu podchodzę tak samo skoncentrowany. Nie jest to istotne, że niedawno grałem w Lechii, a teraz miałem okazję wystąpić przeciwko Arce. Co do kontuzji Marko Vesovicia, to trudno mi jest cokolwiek powiedzieć. Doznał urazu na chwilę przed naszym wyjazdem do Gdyni - dodał obrońca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Kipkorir - 12.03.2019 / 10:10, *.chello.pl

Stolarski - prawa obrona, Vesović - prawa pomoc, Agra - głęboka ławka rezerwowych.

odpowiedz
Mi Ka - 10.03.2019 / 14:04, *.97.125

Stolarski powinien grać dużo częściej,Vesovic prawa pomoc A Stolarski prawa obrona zdecydowanie lepsza opcja niż z Kucharczykiem A tym bardziej z tym Agra pozdrawiam

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2019 / 13:30, *.mm.pl

Sensacja. Jedyny w klubie nominalny PO zagrał i to na swojej pozycji. Normalnie szok....

Dla mnie wybór Stolarskiego jest oczywisty. A nie jakieś kombinacje z kucharczykiem czy Vesoviciem...

odpowiedz
oLaf - 10.03.2019 / 13:24, *.vectranet.pl

zagrał naprawdę dobrze, dużo lepiej niż Vesovic, który ma problemy z głupimi zagraniami.

Stolarski już wcześniejsze mecze grał b. solidnie, twardo walczy, nie boi się, ma kondycję, nie wiem dlaczego nie gra...

odpowiedz
LWB - 10.03.2019 / 13:22, *.tpnet.pl

Kto nie jest ślepy ten widzi że Stolarski powinien grać na prawej obronie (jak złapie rytm meczowy bedzie grał jeszcze lepiej), vesovic/medeiros na prawym skrzydle a kuchy sory ale z tym co pokazuje na trybuny niestety. Wczoraj kuchy troche poszarpał na początku a potem zniknął na 80 min. Gdzie jest to jego słynne zaangażowanie i jazda na tyłku o którym piszą wszyscy. Ostatnio zaangażowanie u kuchego widziałem za trenera Magiery. Gra jak obrażony a więc nie może zabierać miejsca w składzie czy to Stolarskiemu czy to Medeirosowi.

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2019 / 13:03, *.mm.pl

Sensacja. Jedyny w drużynie nominalny PO zagrał. Normalnie szok.....

Ten wybór powinien być oczywisty. A nie jakieś kombinacje z Kucharczykiem czy Vesoviciem.

odpowiedz
krys008 - 10.03.2019 / 11:36, *.serv-net.pl

Panie Pawle w U21 u trenera Michniewicza już Pan raczej nie zagra. Nie chodzi o formę i rytm meczowy. Dobrze Pan wie. Szkoda, ale rozumiem p. Michniewicza. Szkoda, bo jej z Pana młody, perspektywiczny zawodnik. Mam nadzieję, że to właśnie kwestia młodego wieku, zrozumie Pan niektóre rzeczy. Bycie piłkarzem to nie tylko bieganie i kopanie piłki. Kibicuję Panu, mam nadzieję, że częściej będziemy oglądać Pana grającego jako orawy obrońca Legii. Powodzenia!
Ps Co do sytuacji w U21, to mam nadzieję, że jednak panowie się dogadają z korzyścią dla wszystkich.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.03.2019 / 10:19, *.inetia.pl

Na kogoś trener musiał postawić.
Skoro wskoczył do składu w miejsce kontuzjowanego gracza to taki występ wcale nie będzie dla niego dobrym prognostykiem, bo nic ciekawego nie pokazał i jak tylko wróci Vesović to pewnie wróci z powrotem na trybuny, bo trener nie chce na ławce prawego obrońcy, skoro od biedy może cofnąć tam Kucharczyka.

odpowiedz
LWL - 10.03.2019 / 10:17, *.tpnet.pl

Grales dobrze wiec w nastepnych meczach powinienies tez grac ,mamy taka nadzieje ! "L" !!!

odpowiedz
gorylek - 10.03.2019 / 07:30, *.237.114

@Cała prawda: Trudno żeby od razu grał perfekcyjnie po takiej długiej przerwie.Facet już pokazywał,że ma papiery na granie i powinien grać,a Vesović powinien mieć swoje miejsce z przodu bo obrońca z niego marny.Z przodu dużo zyskuje

odpowiedz
Po(L)ubiony - 10.03.2019 / 06:55, *.chello.pl

Bardzo dobry występ. Świetna interwencja w polu karnym, gdy zablokował wyj∂cie na setkę Jankowskiemu. Prawa strona wyglądała o niebo lepiej, niż z Vesovicem.

odpowiedz
Jacek - 10.03.2019 / 06:02, *.tpnet.pl

Panie Pawle naprawde przyzwoity wystep. Zycze wiecej niz dotychczas minut na boisku.

odpowiedz
Cała prawda - 10.03.2019 / 01:14, *.chello.pl

Może i pracował ale jego stroną szły najgroźniejsze akcje arki.

odpowiedz
Hubsi - 10.03.2019 / 00:48, *.inetia.pl

Ktoś mi może wyjaśnić dlaczego przy bramce dla Arki Hlousek i Nagy byli tymi, którzy "starali się" zablokować wrzutkę???? Dodam tylko, że wrzutka była z naszej prawej strony....

odpowiedz
przega - 10.03.2019 / 00:41, *.mm.pl

Trzymam za Ciebie kciuki, żebyś regularnie grał w pierwszym składzie. Prawa obrona w Twoim wykonaniu jest o wiele pewniejsza niż z Veso. I te wejścia, odbiory w obronie, podobało mi się. Oby tak dalej

odpowiedz
Arek - 10.03.2019 / 00:37, *.tpnet.pl

Powinien więcej szans dostawać.

odpowiedz