Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy powołany do reprezentacji Węgier

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Piłkarz Legii Warszawa Dominik Nagy został powołany do kadry Węgier na dwa spotkania eliminacji mistrzostw Europy, w których jego reprezentacja zmierzy się ze Słowacją oraz Chorwacją. Spotkanie ze Słowacją odbędzie się 21 marca o 20:45 w Trnavie, a mecz z Chorwacją w Budapeszcie 24 marca o godzinie 18:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Arek - 11.03.2019 / 22:41, *.tpnet.pl

I znowu ten bidny Sa Pinto będzie musiał rezerwy trenować, jak mu połowa kadry na reprezentacje się po rozjeżdża. Osobiście nie lubię tych przerw. Nudno tak jakoś.

odpowiedz
LWL - 11.03.2019 / 20:16, *.tpnet.pl

W oczach Trenera znalazl uznanie ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 11.03.2019 / 16:52, *.tpnet.pl

Zasluzyl na powolanie ! "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.