fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Śląskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za mecz ze Śląskiem przyznaliście Radosławowi Cierzniakowi. Dobre oceny uzyskali także Artur Jędrzejczyk i Mateusz Wieteska. Najniższa ocena trafiła do Cafu - 2,5 w skali 1-6. W sumie oceniało 1016 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,4.

Cierzniak 4,4
Jędrzejczyk 4,2
Wieteska 4,0
Carlitos 3,7
Vesović 3,5
Andre Martins 3,4
Luis Rocha 3,2
Stolarski 3,2
Szymański 3,2
Medeiros 3,1
Kucharczyk 3,0
Nagy 3,0
Kulenović 3,0
Cafu 2,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
będziedobrze - 21.03.2019 / 12:45, *.t-mobile.pl

@andreas: Strzelby trzeba najpierw załadować, a później koniecznie zająć się celownikami ; - )

odpowiedz
Gfy - 20.03.2019 / 11:01, *.amazonaws.com

A gdzie biegacz Agra

odpowiedz
Szmu(L)ki - 19.03.2019 / 14:53, *.chello.pl

Martins za nisko moim zdaniem. Z każdym meczem jest coraz lepszy i nie schodzi poniżej pewnego poziomu ostatnio.

odpowiedz
kokos - 19.03.2019 / 08:10, *.orange.pl

@Pacho: Pełna zgoda. Jędza jest ostatnio w świetnej formie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.03.2019 / 06:50, *.inetia.pl

Cafu tym razem nie najgorszy na boisku, ale najgorszy na całym obiekcie, jeśli nie w ogóle w całej Warszawie. Powinno mu się podziękować.

odpowiedz
krys008 - 19.03.2019 / 04:52, *.serv-net.pl

Jędza z każdym meczem udowadnia jak bardzo żal tej szopki, z nim w roli głównej , z początku roku.

odpowiedz
Arek - 18.03.2019 / 22:17, *.tpnet.pl

@Remek: co Ty jakimś działaczem jesteś? Kto Ci powiedział, że koniec? A jeśli dostanie nowy, to powiesisz się z rozpaczy, czy jak?

odpowiedz
Pacho - 18.03.2019 / 20:53, *.55.76

@kokos: jedzą zdecydowanie za nisko. Dla mnie najlepszy na boisku.

odpowiedz
Remek - 18.03.2019 / 19:10, *.chello.pl

Gdyby nie soczysta wymowa Cafu i czerwona to Kuchy jak zwykle byłby najgorszy w ocenach... Byle do czerwca i koniec kontraktu

odpowiedz
kokos - 18.03.2019 / 16:27, *.orange.pl

@LWL: Karny to był jego jedyny celny strzał. Trochę słabo jak na napastnika. Poza tym masa strat i znikoma ilość wygranych pojedynków(bez względu czy w powietrzu czy na ziemii)

odpowiedz
andreas - 18.03.2019 / 16:14, *.chello.pl

ciągle najlepsi obrońcy!! Gdzie te strzelby nasze?

odpowiedz
LWL - 18.03.2019 / 13:01, *.tpnet.pl

Srednia ocena druzyny swiadczy o tym ze ten mecz byl lepszy od poprzedniego ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 18.03.2019 / 12:59, *.tpnet.pl

Carlitos zdecydowanie za nisko ! A co by bylo gdyby nie wykorzystal karnego? Remis ktory by nie zadawalal nikogo !! "L" !!!

odpowiedz