fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bezpłatne bilety na Żyletę od SKLW dla osób do 20 lat

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W związku zapoczątkowaną przez kibiców akcja przebiegającą pod hasłem "W sobotę wszystkie drogi prowadzą #NaLegię", Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zakupiło pulę biletów dla młodych kibiców.

Wejściówki można odbierać całkowicie za darmo w kasach na stadionie na hasło "SKLW".

Bilety są na Żyletę, a osoba nie musi posiadać Karty Kibica. Zapraszamy wszystkich legionistów poniżej 20 roku życia!

Wybierz legionistę sezonu 2018/19


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
Tomasz78 - 16.03.2019 / 19:52, *.mm.pl

Bilety dla wybranych, mój syn też nie dostał

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.03.2019 / 18:09, *.play-internet.pl

Widzą,że starego kibica już w hooooja nie zrobią,to za małolatów się biorą.Ze dwa mecze za free zrobią,co by ich zachęcić,a potem jak już się wkręcą,to bach-50 zeta.Miodkowi obojętne kto będzie płacił,a nawet może lepiej,że małolaci,bo ci przynajmniej nie będą wymagać jakiegokolwiek poziomu,wystarczy im focia z oprawą.Wymiana kibiców na bezideowców i bezpoglądowców trwa.A jak tak dalej pójdzie,to będą robić promocje i za darmoszkę będą wchodzić posiadacze.......karty L.G.B.T.+.Dotacje finansowe dla Legii z budżetu miasta gwarantowane.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.03.2019 / 15:50, *.centertel.pl

Mogę odebrać bilet jeśli mam poniżej 20 lat ale drugi raz???

odpowiedz
Nika - 16.03.2019 / 15:40, *.chello.pl

Ooo super!❤

odpowiedz
Kapusta - 16.03.2019 / 14:39, *.play-internet.pl

Dobra akcja. A i co narzekaja, to trudno. Czego sklw nie zrobi to im zle....

odpowiedz
oLaf - 16.03.2019 / 13:23, *.vectranet.pl

nieprawdopodobne co robi Legia (a własciwie kibice) aby przyciągnąć małolatów!!! : O

Normalnie jestem w szoku!

...przy takiej grze to za kilka meczy ... będzie trzeba dopłacać aby jakiś małolat przyszedł! ; )))))

odpowiedz
Tomek 82 - 16.03.2019 / 15:44, *.play-internet.pl

@oLaf: Tak może być:)

odpowiedz
Darek - 16.03.2019 / 10:54, *.t-ipconnect.de

Fajna akcja kibocow.Robia wiecej by przyciągnąć kibicow na stadion niz klub i druzyna.Druzyna swoja postawa wrecz odpycha do przychodzenia.A klub ma w dupie ze kibice zaplaca za bilety dla kibiców.Mioduskiemu sie bedzie zgadzac na koncie.Nie wazne kto za to zaplaci.
Druga sprawa jest taka ze na starym stadionie (wiem byl mniejszy) kupic bilet w dniu meczu graniczylo z cudem.Gdy wybudowano nowy stadion to kupic bilet na Zylete tez bylo bardzo ciezko.Serwery sie grzaly.I te komentarze do redakcji.Redakcjo pomóżcie nic nie dziala.Czlowiek siedzial kilka godzin by 5 biletow ogarnac dla siebie i ziomkow.A dzis? Jest coraz gorzej.
Ale ludzie na Legii,kibice ktorym dobro Legii lezy na sercu to widza.I dzialaja.Chwala im za to.A klub i dzial marketingu sa jak pilkarze.Nic nie robia tylko pensje pobieraja.
A Ci co wezma bilety za darmo niech chociaz obojetnie kolo puszek na oprawy nie przechodza.
Ten przyklad pokazuje dopitnie haslo LEGIA TO MY.Bo MY tu bedziemy do konca zycia a taki Mioduski czy Pinto tylko na chwile.

odpowiedz
Bade - 16.03.2019 / 09:23, *.jmdi.pl

Ile jest sztuk do rozdania? Da radę odebrać mój ziomek jakieś 2h przed meczem?

odpowiedz
Majestat - 16.03.2019 / 06:20, *.mm.pl

Taka akcja niby szlachetna a jest bardzo niesprawiedliwa.
Na jakiej podstawie ja mam płacić za bilet mając lat 25 a takie gnojki będą mogli wejść za darmo?
To tylko zniechęca i przyniesie efekt odwrotny od zamierzanego.

odpowiedz
Barczi - 16.03.2019 / 09:32, *.centertel.pl

@Majestat: Akcja jest skierowana do młodych osób by przyciągnąć ich na stadion. Być może po raz pierwszy. Być może również, że wielu z nich zostanie z Nami na trybunach na zawsze. I temu ma służyć ta akcja !

odpowiedz
Zazenowany - 16.03.2019 / 13:34, *.centertel.pl

@Majestat: nie przychodź w ogóle najlepiej. Co niektórzy mają tu w głowach, to masakra jakaś...

odpowiedz
Majestat - 16.03.2019 / 14:56, *.mm.pl

@Barczi: Według twojej logiki 25 letnia osoba nie jest młoda, jeśli chcą przyciągnąć ludzi na stadion to zamiast rozdawać bilety tylko wybranym to powinni obniżyć ceny biletów wszystkim o 50% z co najmniej.

odpowiedz
Majestat - 16.03.2019 / 15:21, *.mm.pl

@Zazenowany : Tacy jak ty powinni mieć dożywotni zakaz stadionowy, wszystkim wyszłoby to na lepsze.

odpowiedz
deka - 16.03.2019 / 17:23, *.play-internet.pl

@Majestat: To barani łbie chodzi o to zeby zarazic małolatów chodzeniem na mecze bo narazie to nasza kibicowska przyszlosc wyglada marnie. Druga sprawa kazdego ogarnietego chlopaka w wieku 25 lat stac chyba na bilet no chyba ze jest totalnym gląbem, a nie kazdy np. 17 latek moze sobie na to pozwolic

odpowiedz
MatWij - 16.03.2019 / 17:52, *.plus.pl

@Majestat: a może dlatego że 16 czy 18 latek raczej nie pracuje i może im ten bilet być potrzebny?? A jeśli masz 25 lat to chyba powinno stać Cię na bilet o ile nie żyjesz z renty matki.

odpowiedz
Barczi - 17.03.2019 / 08:37, *.centertel.pl

@Majestat:
Deka oraz MatWij wyjaśnili Ci dosadnie czemu tak a nie innaczej :-)

odpowiedz
@Lukasz - 16.03.2019 / 02:06, *.orange.pl

Ja Ci powiem gdzie popelniono błąd. Megaprofesjonalny prezes tysiąclecia BL i jego megaprofesjonalna ekipa co to "najważniejsza jest atmosfera" nie ogarnęli przepisów rozgrywek.... W efekcie to co zostało zbudowane dwumeczem ze Spartakiem (ostatni konkretny sukces (L) niestety) zostało rozyebane... Uważam, że gdyby tamta ekipa weszła wtedy do LM to dużo rzeczy potoczyłoby sie inaczej... Sportowo od tamtego momentu jest zjazd w dół... Owszem były KRÓTKIE momenty za Magiery....

Swoją drogą to mało kto dzisiaj pamięta, że to dzięki temu, że ekipa zbudowana za ITI i trenowana przez Skorżę wyeliminowała Spartaka Moskwa (tak na marginesie: ze Spartakiem to nawet ekipa słynna Wielkiej Legii - ćwierćfinalisty LM poległa dwa razy) i potem naprawdę dawała radę w LE, Legia Leśnodorskiego miała mega ułatwioną ścieżkę do LE.

odpowiedz
mariano italiano - 16.03.2019 / 00:10, *.chello.pl

SZOK TRAGEDIA. KIEDYŚ BILIŚMY SIĘ O BILETY NA LEGIUNIE

odpowiedz
Rea(L)ista - 15.03.2019 / 23:24, *.200.231

Jesteśmy na równi pochyłej.
Idziemy niestety śladami polonii W. Oni też w ostatnich latach plakatowali miasto, chodzili po szkołach i rozdawali bilety za darmo lub po zlotówce...

odpowiedz
Kamil - 16.03.2019 / 05:05, *.play-internet.pl

@Rea(L)ista: Tylko porównaj pojemność naszego stadionu z kurnikiem Polonii, my taki kurnik bysmy zapelnili w trymiga

odpowiedz
Rea(L)ista - 16.03.2019 / 09:34, *.200.231

@Kamil: oczywiście masz rację ale zwróć uwagę, że napisałem o równi pochyłej. A to oznacza pewien trend. Jeśli mielibyśmy obecny stadion 2x mniejszy też obecnie byłby problem z wypełnieniem na maksa. Żyleta jest papierkiem lakmusowym, jeśli ona robi się pustawa to jest naprawdę źle.

odpowiedz
Kibic - 16.03.2019 / 10:01, *.143.88

@Rea(L)ista: Niestety dobrze mówisz. W amice to samo, pusty stadion. Nawet najbardziej zagorzali kibice jak widzą kompletny brak zaangażowania drużyny i zero wyników, postępów to wybierają inną rozrywkę za 5 dych.

odpowiedz
Arek - 15.03.2019 / 23:10, *.tpnet.pl

A tak poza wszystkim, to bardzo dobra akcja. I nie żeby stadion wypełnić, tylko żeby małolatów zarażać fanatyzmem. Dziś takie czasy, że w dobie internetu, smartfonów czy komputerów ciężko dzieciakowi dupsko ruszyć i pewnie po to są tego typu akcje. Żeby jak nas nie będzie to wszystko nie j...

odpowiedz
Arek - 15.03.2019 / 23:03, *.tpnet.pl

No niestety, za stary już jestem i się nie załapię. Inna rzecz, że już mam:)

odpowiedz
Lukasz - 15.03.2019 / 21:43, *.plus.pl

Witam ,ogladalem dzis w pracy na poprawe humoru po rakowie you tube:filmik z cweltikiem 4:1 doping miazga ,gra Legii miazga k...a gdzie popełniono bład k....a gdzie.Prezesie czy ktos jeszcze nad tym panuje.Jestem ze slaska za Legia 23 lata ,jak kiedys obstawiano mecze kazdy mówil wygra Legia,kazdy jarał sie atmosfera Ł3 ,k....a a teraz Panowie, Panie co sie dzieje ? Panowie piłkarze ,trenerze tu jest Legia tu sie liczy tylko mistrzostwo !!!!!Pozdrawiam do zobaczenia na ESTADIO Ł3

odpowiedz
Le Ja - 15.03.2019 / 21:32, *.orange.pl

Osoby w wieku 20 lat też mogą dostać bilet za darmo czy tylko 19 i mniej?

odpowiedz
Kop w KOD - 16.03.2019 / 14:53, *.vectranet.pl

@Le Ja: Rocznik 1999r wchodzi za darmo.

odpowiedz
Zaniepokojony - 15.03.2019 / 20:27, *.tpnet.pl

Źle się dzieje na naszych trybunach skoro trzeba robić takie akcje żeby stadion choć w połowie się wypełnił, z drugiej strony atmosfera wokół Legii jest słaba: piłkarze padaka, brak zawodników z którymi młodzi mogliby się identyfikować, trener świr który wszystkich irytuje, młodych też nie kręcą już tak jak kiedyś akcje typu h (w dzisiejszych czasach potencjalnie za duży przypał i dalsze konsekwencje) a oprawy i doping już się chyba wszystkim opatrzyły...ech gdzie te czasy gdzie człowiek 2-3 godzin przed meczem zajmował miejsce dla ziomków z osiedla na "G" i po meczu pierwsze co zdjęcia z meczu na legialive żeby zobaczyć jaka była oprawa i czy może jest się gdzieś na foto...pozdro dla małolatów z tamtych lat ( sezony 2003-2008)

odpowiedz
Mikolaj - 15.03.2019 / 22:49, *.chello.pl

@Zaniepokojony: 100% racji, też pamiętam tamte czasy dokladnie tak jak Ty. Zajmowanie miejsc na G co najmniej 2h przed meczem... już prawie o tym zapomniałem. Dzięki za przypomnienie tych nostalgicznych czasów.

odpowiedz
B - 15.03.2019 / 23:22, *.chello.pl

@Zaniepokojony: Dodajmy jeszcze godziny spędzone pod kasami po bilety, z dobrą atmosferą :) Na trybunie bardzo rzadko zwracało się uwagę, a na pewno nie robiło tego stado hien z bickami w dół (nie strzelało się swojego itd. tylko zaraz za bary i komitywa) ... Każdy wiedział po co jest na meczu. Nie, nie po foto, fajki, parówki, napinki i popisówki przed tapetą co na mecz zabrał (obecne piwo* na trybunie sporo przeszkadza. Tragarze i piwosze sami. To co można zrobić po lub przed spotkaniem robi się na meczu). 2h pod kasami, 2/3h wcześniej na obiekcie, i nawet do 4h powrotu komunikacją (z ciągłym śpiewem...) :D I dopingowało się przed gwizdkiem i po zejściu zawodników do szatni. Nie na równo i za 10 wyjdę bo,bo,bo ... BYŁA ATMOSFERA przez cały dzień w dniu meczu, i nie stanowiło to obowiązku jak odrobienie pracy domowej ...

odpowiedz
Zaniepokojony - 16.03.2019 / 00:09, *.tpnet.pl

@Mikolaj: pewnie w takim razie nie raz staliśmy koło siebie na sektorze;) ja jestem z Ochoty, jeździło się parę godzin przed meczem paczką 8-10 osób, nieraz wchodzenie na Żyletę "za dychę" (choć dziś jak o tym myślę to trochę okradanie własnego klubu ale wiadomo jak miałeś 15-16 lat to każdy grosz się liczył) Różyk na gnieździe raz w lepszym raz w gorszym stanie ;) mecze z Amicą, Wisłą Płock, Groclinem czy Odrą Wodzisław, nieraz w deszczu z frekwencją rzędu 7-8 tys. ale Żyleta zawsze pełna (przynajmniej 3 środkowe sektory) mecze z Lechem jak próbowali przebić się na Krytą, słynny mecz z Widzewem z awanturą na murawie, mecz z Utrechtem, Holendrzy konkretnym składem ze świetnym, melodyjnym dopingiem, pierwsza trzystronna kartoniada w meczu z Lechem, upragnione mistrzostwo w 2006 choć obiektywnie Wisłą była wtedy lepszą drużyną, mecze z Valencią, Schalke, Szachtarem...to se nevrati, to była Legia mojej młodości, duża część mojego życia, dziś człowiek 3 dychy na karku (ok zgredem jeszcze nie jestem ale myślę że rówieśnicy wiedzą o co chodzi) i jakoś inaczej patrzę na tą dzisiejszą Legię, oczywiście kocham ten klub, zawsze z nim będę ale tą dzisiejszą Legia jest jakaś inna, mniej nasza, mniej podwórkowa, blokowa, warszawska, bardziej korpo produkt nastawiony na biznes lub nowobogackich słoików, jeśli kogoś uraziłem to przepraszam ale tak to czuję, pozdrawiam prawdziwych Legionistów

odpowiedz
och (L) ota - 16.03.2019 / 11:54, *.chello.pl

@Zaniepokojony: zgadza sie kolego.Tez pamietam te czasy.Potrafilem i 3 godz przed meczem byc juz na trybunach (na krytej) bo bramy otwierali i mozna bylo sie przeslizgnac nie zauwazonym bez biletu na trybune.Jestem nie co starszy od ciebie bo czterdziecha juz na karku ale tak jak piszesz czlowiek sie wychowal na stadionie praktycznie i zawsze bedzie wspominal z lezka w oku to co i jak bylo na trybunach.Z opinia co sie dzieje teraz tez sie zgadzam.

odpowiedz
oLaf - 16.03.2019 / 13:37, *.vectranet.pl

@Zaniepokojony: ja tam nie tęsknię za tamtymi czasami: bilety ciężko byłó kupic, kolejka 30 minut aby wejść na stadion, a i zajmowanie miejsc na godzinę przed meczem mnie wkurzało. Teraz i doping jest lepszy i choreo (chociaż "Witamy w piekle" byłó piekne - to już początek był dobrych opraw!_

Aczkolwiek poziom sportowy i ZAANGAŻOWANIA zawodników był nieporównywalny, dzisiaj to człapaki są + 1 szkodnik (Agra).

Co to frekfencji - jest coraz gorzej (co ciekawe odwrotnie niż w Niemczech czy Anglii) i co jeszcze gorsze - byłó takie zestawienie- że kart kibica byłó wydanych chyba 200 000 a .... na mecze przychodzi po 14 000 osób ! : O

Gdzie ci ludzie są??? Co ich zniechęciło aby wrócić???

Przecież to jest nieprawdopodobne że klub potrafi utrzymać jako kibiców tylko ok. 6 % tych co byli chociaż 1 raz na Legii !!!

odpowiedz
Rafał N. - 15.03.2019 / 19:04, *.t-mobile.pl

Już kombinują jak mogą, żeby stadion zapełnić... Ale może dzięki temu więcej małolatów wkręci się w klimat, bo jak nas już nie będzie to ktoś przecież musi drzeć tego ryja na Żylecie ;-)

odpowiedz
dominik1916 - 15.03.2019 / 18:04, *.centertel.pl

Pula jest ograniczona? Pytam czy będą przed meczem bo jestem z poza Warszawy i jadę z 3 nieletnim.

odpowiedz
malin - 15.03.2019 / 19:17, *.play-internet.pl

@dominik1916: napewno tak przeciez żyleta nie jest z gumy a troche biletow sie juz sprzedalo plus troche karnetów jest

odpowiedz
sks - 15.03.2019 / 17:45, *.centertel.pl

To jest wasz narybek! I gitara!

odpowiedz
DZ - 15.03.2019 / 17:00, *.centertel.pl

SKLW wykupiło?!

odpowiedz
kibic - 15.03.2019 / 16:40, *.chello.pl

Prezes Mioduski to powinien zrobić wszystkie bilety na ten mecz - 50% , a dla karneciarzy bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie Legii.

odpowiedz
Cała Legia Zawsze Razem - 15.03.2019 / 16:27, *.play-internet.pl

Lfan miałem 6 lat jak zacząłem chodzić na żyletę i jakoś żyje i wyrosłem na bardzo przyzwoitego chłopaka więc popieram inicjatywe . A chłopak w wieku 20 lat to już mężczyzna

odpowiedz
dino - 15.03.2019 / 16:27, *.108.201

Dają coś za darmo też marudy się znajdą

odpowiedz
Tadek - 15.03.2019 / 16:20, *.netfala.pl

Hmmm żenada... Jeszcze trochę będziecie dopłacać, żeby ktoś przyszedł na stadion...

odpowiedz
Fan - 15.03.2019 / 16:19, *.chello.pl

mój syn był w kasie po czym odpowiedziano mu ze nic o tym nie wiedzą

odpowiedz
Tomasz78 - 16.03.2019 / 19:56, *.mm.pl

@Fan: niestety nie tylko twój

odpowiedz
Ehh - 15.03.2019 / 16:07, *.t-mobile.pl

Spoko..... Tak to.nie można było z dzieciakami iść na zaletę ale jak jest akcja to można. W jakim kierunku to wszystko idzie...

odpowiedz
JKM - 15.03.2019 / 15:30, *.play-internet.pl

Stop redystrybucji dóbr!

odpowiedz
Lfan - 15.03.2019 / 15:23, *.chello.pl

Wysyp dzieci na Żylete? To chyba nie jest najlepszy pomysł to już lepiej jakby dostaliby bilety na trybunę przylegającą...

odpowiedz
aqweds - 15.03.2019 / 15:50, *.101.26

@Lfan: Ty sobie idź na bok, małolaci dawać pod gniazdo!

odpowiedz
Szalony - 15.03.2019 / 16:13, *.chello.pl

@Lfan: do młodzieży świat należy

odpowiedz
Emeryt - 15.03.2019 / 16:48, *.centertel.pl

@Lfan: najlepiej na zylete tylko osoby na emeryturze, niech łapią bakcyla i w młodych nadzieja

odpowiedz
L - 15.03.2019 / 16:54, *.play-internet.pl

@Lfan: trzeba wychować nowe pokolenie kibiców L . Sami się nie wychowają...

odpowiedz