fot. SKLW

Dzieci z Chełmży na meczu ze Śląskiem, nowości w sklepie Żyleta

Woytek - Wiadomość archiwalna

Na meczu Legii ze Śląskiem obecna była kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży z Chełmży. Autokar został zorganizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa, ze środków uzyskanych z zakupów w sklepie Żyleta.

Z tych samych środków SKLW kupiło 500 biletów dla młodzieży poniżej 20 roku życia oraz przygotowało okazjonalne bannery w kształcie znaków drogowych, które kibice rozwiesili w kilkudziesięciu miejscach stolicy.

Kupując w sklepie Żyleta wspieracie akcje kibicowskie na Legii.

Niedawno w sklepie pojawiła się nowa kolekcja odzieży, którą możecie obejrzeć na poniższym filmie. Dostępne są także rzeczy w wyprzedaży:fot. Sklep Żyleta

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Matigol - 21.03.2019 / 17:53, *.inetia.pl

Szacunek dla Chełmży - trzymajcie się tam mocno i rozpowszechniajcie miłość do Legii.
Pytanie do kogoś zorientowanego - czy to prawda że straciliśmy wpływy w mieście Kwidzyn? Podobno zaczął się tam rozmnażać FC Widzewa i przejęli kontrolę również nad Rodłem którego kibice byli naszym FC?
Z góry dzięki za info z pierwszej ręki.

odpowiedz
Januszcz - 21.03.2019 / 15:02, *.chello.pl

Dzieki Bosman i Alchim oby tak dalej !!! Pozdro dla fanatyków !!!

odpowiedz
Legia Chełmża - 20.03.2019 / 23:15, *.mm.pl

Dziękuje w imieniu wszystkich obecnych na meczu.
W Chełmży bez zmiany, Legia Pany !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.