fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Cotygodniowe aukcje na zakup ambulansu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie kontynuuje zbiórkę pieniędzy na ambulans dla warszawskiego szpitala dziecięcego SPZOZ przy ulicy Kopernika.

Legioniści wystawili na licytację oryginalną koszulkę meczową Lexa Immersa z FC Den Haag z aktualnego sezonu. Licytacja potrwa do najbliższej niedzieli do godziny 19:16. Dobrzy Ludzie zapowiedzieli, że kolejne aukcje rozpoczynać się będą właśnie w niedziele o godzinie 19:16, a cały zysk ze sprzedaży trafi na konto akcji. Kibice Legii zebrali już ponad 14 tysięcy złotych, a do zakupu ambulansu potrzeba blisko 100 tysięcy zł.

Przypominamy, że każdy z Was może wesprzeć akcję poprzez wpłaty na specjalne konto:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.