REKLAMA
REKLAMA

Akcja #ZawszeZWami - rywalizacja Dzielnic na meczu z Jagiellonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nieznani Sprawcy przed meczem z Jagiellonią organizują akcję #ZawszeZWami, której celem jest jak najwyższa frekwencja na naszym stadionie. Tym razem legioniści mają w planach zdrową rywalizację, która, miejmy nadzieję, sprawi, że Żyleta wypełni się bardzo szybko, a frekwencja na pozostałych trybunach będzie najlepsza w obecnej rundzie. Poniżej znajdziecie szczegóły akcji, którą nagłaśniać należy jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży biletów.

- na stronie, gdzie zazwyczaj kupujecie bilety, natraficie na linki dedykowane wszystkim 18 administracyjnym dzielnicom Warszawy
- sprawa jest bardzo prosta - jeśli jesteście np. z Ursynowa, kupujecie bilet klikając w link z nazwą Waszej dzielnicy
- ze względów organizacyjnych, skorzystaliśmy z podziału administracyjnego Warszawy, czyli osiemnaście dzielnic
- jeśli mieszkacie w aglomeracji warszawskiej i Wasza miejscowość na co dzień działa razem z którąś z dzielnic, to śmiało możecie wspierać ją w rywalizacji
- rywalizacja dotyczy CAŁEGO STADIONU, nie tylko Żylety
- aby wszystko wystartowało z wysokiego ceeee, w pierwszy dzień sprzedaży biletów (sobota 23.03) zniżka 30% na wszystkie bilety
- wyniki tego, jak przebiega rywalizacja, będziemy publikować codziennie wieczorem
- wynikiem będzie informacja, ilu procentowo mieszkańców danej dzielnicy kupiło bilety, aby wszystkie mniejsze i większe dzielnice miały równe szanse. Będziemy podawać również wyniki liczbowe, by bardziej Was zmotywować :)

Skoro jest konkurs, to musi być NAGRODA. Dzielnica, która wygra rywalizację, na mecz z Pogonią (13.04) będzie miała bilety w super cenie: minus 15 zł na każdą z trybun, co daje koszt biletu na Żyletę 25 zł. Wygrana dotyczy oczywiście osób ze zwycięskiej dzielnicy, które kupiły bilety na mecz Jagiellonią.

"Mamy wielką nadzieję, że wszystkie dzielnice zadbają odpowiednio o to, aby na ich rejonie było głośno o całej akcji. Mamy też wielką nadzieję, że widzicie efekty naszej wspólnej walki o frekwencję i rozumiecie, jak jest to dla nas wszystkich ważne. Jak jest to ważne dla ruchu kibicowskiego, dla naszego klubu i wychowania młodego pokolenia legionistów!
PS. O fanklubach nie zapomnieliśmy i od następnego meczu lecimy z akcją skierowaną właśnie do Was!" - informują Nieznani Sprawcy.

Spotkanie z Jagiellonią odbędzie się 3 kwietnia o godz. 20:30.

KUP BILET

Pod tymi linkami podzielonymi na poszczególne dzielnice można dokonywać zakupu biletów na mecz Legia - Jagiellonia:

Bemowo
Białołęka
Bielany
Mokotów
Ochota
Praga Południe
Praga Północ
Rembertów
Środmieście
Targówek
Ursus
Ursynów
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Żoliborz

fot.
fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.