Mateusz Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Odrabianie zaległości

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ostatnie dwa dni znały pod znakiem meczów ekstraklasy. Jednocześnie to była dobra okazja, żeby rozegrać zaległe spotkania w I lidze. Tomasz Nawotka i Vamara Sanogo wzięli udział w szalonym meczu swojej drużyny, która wygrała 4-3 z Wisłą Kraków. Kolejny raz pełne zawody rozegrał Mateusz Hołownia, a jego Śląsk nie stracił bramki. Na Słowacji Sadam Sulley wyszedł w podstawowym składzie na pucharową potyczkę z Żyliną.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - 90 minut w wygranym 4-3 meczu z Wisłą Kraków
Vamara Sanogo - do 56. minuty w wygranym 4-3 meczu z Wisłą Kraków

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Płock
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Śląskiem Wrocław

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - nie grał w przegranym 0-2 meczu z ŁKS Łódź
Łukasz Moneta - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z ŁKS Łódź

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - najbliższy mecz zaplanowano na 6 kwietnia. Rywalem będzie Chojniczanka Chojnice.
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 53. minuty w wygranym 3-1 meczu z Puszczą Niepołomice

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - do 79. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Żyliną w Pucharze Słowacji