Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień i Tomczak: Z BAS-em o awans

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Maciej Stępień: Wydaje mi się, że mecze z Metrem były dla nas przełomowe. Poczuliśmy się pewnie na boisku, a atmosfera poza nim jest fantastyczna - do tej pory nie grałem w takim zespole. Każdy kolejny mecz pokazuje, że jesteśmy coraz mocniejsi. Pierwszy set meczu z Sieradzem był takim badaniem przeciwnika. Nie wiedzieliśmy na co ich stać. Było nerwowo, ale na końcówka była dla nas szczęśliwa i potem było z górki. W sobotę czeka nas ciężki mecz z BAS-em Białystok, ale podchodzimy z podniesioną głową i bez kompleksów. Mam nadzieję, że przechylimy ten mecz na swoją korzyść.

Bartosz Tomczak: Nie spodziewaliśmy się tak łatwego meczu. Myśleliśmy, że Sieradz postawi się trochę bardziej. Nie było jednak tak, że mieliśmy wszystko pod kontrolą - zdarzały się serie punktowe także po ich stronie. Najważniejsze jednak jest zwycięstwo. Mamy dużo czasu na odpoczynek. Mam nadzieję, że w sobotę zdobędziemy kolejne trzy punkty i zapewnimy sobie awans. BAS nie przegrał jeszcze ani razu w tym sezonie i mają przewagę własnej hali. Na pewno jest to drużyna, która w każdym elemencie prezentuje się bardzo dobrze. My musimy zagrać na sto procent, nie popełniać błędów i wszystko da się zrobić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.