fot. Mishka / Legionisci.com

Wieteska: Pokazaliśmy charakter

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Źle weszliśmy w mecz, ale najważniejsze że wynik końcowy jest pozytywny. Pokazaliśmy charakter i zdobyliśmy ważne trzy punkty. W pierwszej połowie za wolno graliśmy piłką. Nie było tego, co chociażby w ostatnim spotkaniu. Po przerwie dużo się zmieniło i zdobyliśmy dwie bramki. Patrzymy teraz na siebie, a nie na tabelę - powiedział po meczu Mateusz Wieteska

- Mieliśmy do tej pory swoje problemy, więc myślimy o sobie a nie o innych. Górnik jest bardzo dobrą drużyną i nie zasługuje na takie miejsce, w którym jest. Postawił na trudne warunki i nie potrafiliśmy stworzyć sobie żadnej okazji przez długi czas. Dobrze, że w końcówce sędzia podyktował dla nas rzut karny.

- Do tej pory brakowało u nas kontroli nad meczami i takiego spokoju. Powoli to wraca i będziemy walczyli o to, aby tak pozostało. Trener ostatnio powiedział, że u nas ostatnio wiele rzeczy funkcjonowało dobrze. Mam takie samo zdanie. Potrzebowaliśmy jedynie więcej spokoju w naszej grze, a także treningów, które pozwolą nam poczuć się bardziej komfortowo na boisku - zakończył defensor.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.