Zofia Klepacka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Klepacka siódma na ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Palma de Mallorca zakończyły się Mistrzostwa Europy w klasie RS:X. Obrończyni tytułu, Zofia Klepacka uplasowała się na miejscu siódmym. Legionistka w eliminacjach spisywała się ze zmiennym szczęściem i dzień przed końcem kwalifikacji była dopiero 18. Dopiero piątkowe wyścigi, które ukończyła kolejno na miejscach 6, 12 i 13 dały jej awans w klasyfikacji generalnej na 10. pozycję i tym samym zapewniły udział w wyścigach medalowych. Legionistka w kwalifikacjach kończyła wyścigi na następujących lokatach: 3, 6, 21, 1, 11, 9, (33), 6, 12, 13.
Ostatni wyścig medalowy ukończyła na miejscu ósmym, przedostatni na miejscu 16.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 16.04.2019 / 08:09, *.t-ipconnect.de

Brawo Pani Zosiu imie zobowiazuje

odpowiedz
Rodzic i kibic Legii - 15.04.2019 / 17:52, *.vectranet.pl

xxx Zosia, trzymamy kciuki za Ciebie w kolejnych startach.
xxx wwwojtecki i Ciekawski.
Zosia Klepacka wyraziła swoje zdanie jako człowieka, kobiety, rodzica. Miała do tego pełne prawo i dziękujemy jej za to. Wyraziła zdanie większości. Dzięki Bogu w Polsce jeszcze większość potrafi wychwycić zagrożenia jakie płyną ze strony środowisk LGTB+ oraz nowosmiesznych POlityków ich wspierających dla naszych dzieci i dla rodziny. Dewiantów od normalnych ludzi też potrafimy rozróżnić.

odpowiedz
profesor Ciekawski - 14.04.2019 / 20:57, *.chello.pl

Więcej treningu, mniej gadania o lgbt i może wyniki byłyby lepsze

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 14.04.2019 / 16:43, *.55.154

Mniej polityki, więcej treningów ...

odpowiedz
TęgiQ - 14.04.2019 / 19:34, *.134.230

@wwwojtecky (L): heheh moja pierwsza myśl

odpowiedz
Autor - 14.04.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

@wwwojtecky (L): japa lamusie!

odpowiedz
andreas - 14.04.2019 / 20:27, *.chello.pl

@wwwojtecky (L): u niej nie ma polityki jest sprawa wychowania własnych dzieci. Tak trudno to zrozumieć?

odpowiedz
dfgsfsdgfd - 14.04.2019 / 20:53, *.artexim.pl-81-219-240-2

@wwwojtecky (L): to jak ktos jest normalny to odrazu musi politykować??? każdy normalny Polak jest przeciw LGTB...

odpowiedz
Normalny jełopie - 14.04.2019 / 22:45, *.chello.pl

@dfgsfsdgfd: Fajnie szufladkujesz ludzi. To że ma w dupie kto z kim śpi czyni mnie nienormalnym? A jakbym powiedział "każdy normalny nie chodzi w niebieskich ciuchach", albo "każdy normalny nie lubi pomidorowej"? Skup się na swoich poglądach i daj innym mieć swoje.

odpowiedz
Center1916 - 14.04.2019 / 22:51, *.tpnet.pl

@dfgsfsdgfd: 100%

odpowiedz
Tak tak - 14.04.2019 / 23:54, *.play-internet.pl

@Normalny jełopie: To właśnie przeciwnicy lgbt mają w dupie kto z kim śpi. To ci z lgbt chcą pokazywać kto z kim śpi. Ty tego nie rozumiesz ? To że ktoś jest przeciw lgbt nie znaczy że chce nachodzić i zaglądać komuś do sypialni.

odpowiedz
Normalny antyLGBT - 15.04.2019 / 01:42, *.plus.pl

@Normalny jełopie: Normalnie jesteś tęczowy... i *.. ci w ryj.

odpowiedz
Traktor - 15.04.2019 / 20:03, *.tpnet.pl

@wwwojtecky (L):
Japa lamusie

odpowiedz