Bartosz Frankowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Frankowski sędzią meczu z Cracovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Bartosz Frankowski został wyznaczony do sędziowania meczu 31. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Cracovią. W obecnym sezonie arbiter z Torunia prowadził 4 spotkania stołecznego zespołu (2-1-1). Cracovii sędziował 2 razy (0-1-1).

Frankowskiemu asystować będą Jakub Winkler i Marek Arys. Rolę sędziego technicznego pełnić będzie Sylwester Rasmus. Sędziowie VAR na mecz z Cracovią to Krzysztof Jakubik i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 31. kolejki:
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice: Szymon Marciniak (Płock)
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin: Artur Aluszyk (Szczecin)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Legia Warszawa - Cracovia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Wisła Kraków - Wisła Płock: Piotr Lasyk (Bytom)
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Korona Kielce - Śląsk Wrocław: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia: Paweł Gil (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Wolfik - 19.04.2019 / 13:30, *.179.238

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań: Daniel Stefański (Bydgoszcz):
Dlaczego mnie to nie dziwi???

odpowiedz
LGZ - 19.04.2019 / 08:02, *.tpnet.pl

Dobrze ze P.Marciniak nie na VAR ktory go nie respektuje a P. Frankowski myslimy ze zajrzy w razie watpliwych sytuacji.!

odpowiedz
LGZ - 19.04.2019 / 07:59, *.tpnet.pl

2 Lol: Zaglebie wygra ale gorzej bedzie u nas !

odpowiedz
Lol - 19.04.2019 / 00:07, *.co.nz

Zagłębiu sędziuje Warszawiak, a Pogoni Szczecinanin :P

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.04.2019 / 22:49, *.169.150

Chcemy Mycia!

odpowiedz
Pacho - 18.04.2019 / 22:05, *.55.85

Jest jeszcze szansa, że dostanie jakiejś kontuzji ... Albo biegunki.

odpowiedz
Czarna owca - 18.04.2019 / 19:47, *.spcsdns.net

A kto jest dobrym sedzia?

odpowiedz
L fan - 18.04.2019 / 18:14, *.play-internet.pl

Marciniak, Frankowski Piłkarski poker rozpoczyna się w sobotę

odpowiedz
rdzenny obiektywnie - 18.04.2019 / 17:59, *.forcepoint.net

Frankowski nie lubi nas jak na pewno , ile ci dali frankowski ile ci dali..

odpowiedz
Yeti - 18.04.2019 / 16:24, *.netfala.pl

A Marciniak znowu wyznaczony na ratunek szajsowi... Ku.wa centrala zdecydowała, że szajs w tym roku będzie mistrzem. Piłkarski poker faken Władeczku kochany macioro moja!

odpowiedz
NAS - 18.04.2019 / 23:32, *.centertel.pl

@Yeti: hahahaha

odpowiedz
Pogromca śmierdzących troli - 19.04.2019 / 05:48, *.play-internet.pl

@Yeti: Jaką trzeba być p..dą żeby trolować w kiepskim stylu i samemu sobie odpisywać?

odpowiedz
eth - 18.04.2019 / 16:05, *.tpnet.pl

O Jezu... Frankowski, Marciniak, Złotek nie powinni sędziować powyżej 3 ligi

odpowiedz
ktoś - 18.04.2019 / 14:55, *.play-internet.pl

Ważne, że nie ta niedojda Marciniak

odpowiedz
kubuś - 18.04.2019 / 13:53, *.t-mobile.pl

Czy Marciniak jest etatowym sędzią Lechii,czyli znów przewałka jak z Rakowem w PP,przecież Lechia musi być mistrzem Polski.

odpowiedz
Władeczek - 18.04.2019 / 13:38, *.netfala.pl

A gdzie sędzia Myć pytam się? On mi się ostatnio podoba, nawet maciore bym mu kupił żeby się chłopina rozerwał po meczu faken.

odpowiedz
CBR - 18.04.2019 / 13:07, *.229.138

I znowu PIERNIK bedzie czarował.po co sedziom w Polsce WAR jak nie umieja z niego korzystać?ale to nie wina systemu tylko glupa palących sędziów.kazdy z nich czuje sie NAJWAZNIEJSZY na boisku i nigdy sie nie myla

odpowiedz
Paulus71 - 18.04.2019 / 13:00, *.centertel.pl

Nieudacznik po n-kroć.
Szymonek dziś w Arabii a w sobotę lechii. Aluszyk ze Szczecina sędziuje...Pogoni.

odpowiedz
RafaL - 18.04.2019 / 17:35, *.play-internet.pl

@Paulus71: Też to zauważyłem mordo. Coś tu jest grubymi nićmi szyte. Obym się mylił

odpowiedz