Vamara Sanogo - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Sanogo na wagę punktu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Choć ostatnie dni stały pod znakiem świąt Wielkiej Nocy, to piłkarskie życie toczyło się jak co weekend. Vamara Sanogo zaliczył udany występ, dwukrotnie ratując Zagłębie w potyczce z Miedzią. Tomasz Jodłowiec zaliczył solidne wejście w Gdańsku, gdzie popisał się asystą przy bramce dobijającej Lechię. Pełne zawody w lidze australijskiej zaliczył Michał Kopczyński, a jego ekipa odniosła cenne zwycięstwo.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Miedzią Legnica
Vamara Sanogo - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Miedzią Legnica. Strzelec obu bramek dla sosnowiczan - w 11. minucie na 1-1 i w 71. minucie na 2-2 z rzutu karnego.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Koroną Kielce. Ukarany żółtą kartką.
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - od 83. minuty w wygranym 2-0 meczu z Lechią Gdańsk. Zaliczył asystę przy bramce na 2-0 w 90. minucie spotkania.
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - od 88. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - do 77. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Rakowem Częstochowa
Łukasz Moneta - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Rakowem Częstochowa. Ukarany żółtą kartką.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Chrobrym Głogów
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - do 90. minuty w zremisowanym 3-3 meczu z Wigrami Suwałki

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Elaną Toruń
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - do 66. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - do 69. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z ŁKS 1926 Łomża
Michał Mydlarz - od 64. minuty w wygranym 3-1 meczu z ŁKS 1926 Łomża. Ukarany żółtą kartką.

Michał Król (Wisła Puławy) - do 34. minuty w przegranym 0-3 meczu ze Stalą Rzeszów
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Gwardią Koszalin
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - od 59. minuty w wygranym 2-1 meczu z Sokołem Ostróda

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Kustošiją

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - od 78. minuty w zremisowanym 0-0 meczu ze Sportingiem Gijón

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Melbourne City

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z DAC 1904 Dunajská Streda