fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Informacja dla karneciarzy

Woytek

Legia Warszawa informuje, że w związku z problemami z odbiorem płatności w transakcjach online w dniach 12-13 kwietnia, mogło dojść do sytuacji, w których zakup pakietu na rundę finałową sezonu 2018/19 dla osób posiadających karnety sezonowe nie został sfinalizowany. Niedogodności związane z odbiorem płatności zostały rozwiązane w południe, 13 kwietnia, przed meczem z Pogonią Szczecin.

W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się z prośbą do kibiców, którzy dokonywali transakcji zakupu pakietów online w tym okresie o sprawdzenie czy zostały one poprawie sfinalizowane.

Sprawdzenia posiadania pakietu na rundę finałową sezonu 2018/19 można dokonać logując się na swoje konto w Strefie Kibica na stronie www.bilety.legia.com lub poprzez kontakt z Punktem Obsługi Kibica (POK) pod nr tel. (22) 318-20-79, (22) 318-20-91 lub pisząc na adres: pok@legia.pl.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 20.04.2019 / 08:17, *.play-internet.pl

Jako karneciarz, też miałem problem z zakupem karnetu na ostatnie 4 mecze. Więc postanowiłem, że kupię pakiet na Pogoń oraz Zagłębie plus dodatkowo bilet na Crakowię (na Piasta niestety niedam rady). W każdym razie, w systemie tak było zamieszane, że udało mi się kupić ten pakiet na miejsce kolegi a w przypadku biletu na Crakowię nie miałem możliwości zakupu pojedyńczego biletu. Po kontakcie z POK, i opisaniu moich problemów, udało mi się zakupić bilet na Crakowię i to z pokaźną zniżką, dotyczy się to również kolegi na którego miejsce wykupiłem mój bilet. Więc jak widać nie ma się co denerwować bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, pozdrawiam Wszystkich Legionistów oraz Legionistki oraz życzę smacznego jajka, dobrego wyniku w meczu z Crakowię oraz mokrego dyngusa.

odpowiedz
do hiszpan - 20.04.2019 / 03:23, *.centertel.pl

to nie jedyne "nowości" ;)

odpowiedz
bbww - 20.04.2019 / 02:48, *.chello.pl

Bodajże pierwszy raz od lat, zwykły kibic, nie może zakupić pakietu na rundę finałową ! Nikogo nie obchodzi to, że jest grupa ludzi bez karnetów, która i tak jest na 90%+ spotkań i płaci więcej za każdy bilet niż posiadacz karnetu. Wiadomo ich wybór, ale to nie powód by od tak ich pomijać, skoro chcą dołożyć więcej do klubu albo nie dostali karnetu z pracy*. Fakt, że strona do kupna biletów przekłamywała, bo po wybraniu pakietu widniał komunikat o braku upoważnienia, i że otwarta sprzedaż będzie prowadzona w danym terminie (w zakładce pakiety!). I nagle nic, 0 ....
Bilet na kolejny mecz dostępny, a w pakietach info pierwsze (16.04) i kolejne (18.04), to jaka sprzedaż wtedy się rozpoczęła gdy wszystko było dostępne wcześniej, a pakiet 4 mecze dla kibica bez karnetu wyparował.

I tak z jednej strony się napędza frekwencje, a z drugiej zmienia wieloletnią dystrybucję pakietów. Brawo klub, co za łoś to wykminił. Przypomnę tylko, że nikt nie ma obowiązku czytania komunikatów na stronie klubu, jeśli chce kupić bilet. Tak więc wchodząc w system sprzedaży i otrzymując informację, że będzie otwarta sprzedaż pakietów .... czeka .... i na tym się kończy.

I tak klubowi się udało, że same problemy z tych nowości. Szkoda, ale mam nadzieje, że pójdą po rozum do głowy i taka dystrybucja oraz przekłamywanie komunikatów się nie powtórzy.

Bez urazy dla braci z karnetami :)

odpowiedz
AAA - 20.04.2019 / 00:05, *.chello.pl

do Do hiszpan:a co to za różnica idioto? Zwraca uwagę na problem bo takowy był.Czytania ze zrozumieniem to uczyli w pierwszych klasach szkoły podstawowej

odpowiedz
Do hiszpan - 19.04.2019 / 22:29, *.play-internet.pl

Kupiles? Czy tylko piszesz zeby zwrocic na siebie uwage!

odpowiedz
Karneciarz - 19.04.2019 / 21:08, *.play-internet.pl

Drogi Prezesie karnetowicze w tym czasie nie kupowali pakietów bo za drogo.

odpowiedz
autor - 19.04.2019 / 23:03, *.chello.pl

@Karneciarz: współczuję przegranego życia, jeśli niespełna 200 zł to dla Ciebie tak dużo.

odpowiedz
Hiszpan - 19.04.2019 / 21:03, *.play-internet.pl

Ten nieudacznik ktory wynalazł ten super sposob zakupow biletow na runde finałową jeszcze dziś powinien wyleciec z klubu.

odpowiedz