Kary po meczu z Lechem | Kibice na meczu w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Komisja Ligi ukarała Legię i Vukovicia

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa SA

Na czwartkowym posiedzeniu Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Legię kwotą 30 tysięcy złotych oraz zakazem wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na dwa mecze z Lechem Poznań w ramach ligowych rozgrywek. Ma to związek z zachowaniem fanów stołecznego klubu na środowym meczu.

Ponadto jednym meczem dyskwalifikacji został ukarany Aleksandar Vuković, który podczas spotkania z Lechem został usunięty z ławki rezerwowych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
soprano - 26.04.2019 / 17:37, *.chello.pl

likwidacja komisi ligi nierobow dzialaczy

odpowiedz
Matrix28 - 26.04.2019 / 16:10, *.vectranet.pl

Słaby sędzia tego meczu nie powinien sędziować takich ważnych meczów,również fatalny sędzia w meczu Pogoń - Lechia pomógł im wygrać i tyle a Vuković nic takiego nie zrobił,ale panowie z Ekstraklasy już chyba świętują Mistrza Lechii Gdańsk ciekawe ile dostali za to ,najlepiej Legie osłabić pozbyć się obrońców i Lechia ma Mistrza prawda włodarze Ekstraklasy śmieszni ludzie i tyle.

odpowiedz
antek - 26.04.2019 / 14:31, *.chello.pl

Szczecin i wszystko jasne, oby tak nie było

odpowiedz
Rad(L)ha - 26.04.2019 / 09:50, *.plus.pl

Chciałbym ukarać komisje ligi za h... ustawy i wyludzanie pieniedzy od kibicow

odpowiedz
Arek - 25.04.2019 / 23:21, *.tpnet.pl

No proszę jak się parówy szybko zebrały.

odpowiedz
Bart(L) - 25.04.2019 / 22:11, *.play-internet.pl

Brawo...a My swoje PANOWIE!!!

odpowiedz
Ogarnijcie się - 26.04.2019 / 02:31, *.optonline.net

@Bart(L): co swoje, wielkie żale ostatnio do klubu, bo napędzacie kibiców i klub ma zyski, ale za każdym razem, za każdym wyjazdem trzeba płacić za wasze występki

odpowiedz
Wkalkulowane - 26.04.2019 / 08:39, *.actus-info.pl

Sam sie ogarnij i na mecze przychodź a nie przed monitorem gęgasz

odpowiedz
Jaro - 25.04.2019 / 20:50, *.vectranet.pl

Niech spierd.....

odpowiedz
Pacho - 25.04.2019 / 20:33, *.55.166

Za co Vukovic kara? Temu zj...iszowi karę dać co się mienił rozjemca - psa przewodnika nie miał to ślepy. Za co kartka dla Cafu? Nawet nie wyrzucił piłki. Nic może kiedyś Cafu tego złodzieja trafi niechcący i piłką w dzban.

odpowiedz
zorientowany - 25.04.2019 / 19:48, *.chello.pl

Jest spółdzielnia na Legię i tyle w temacie żadnego mistrza nie będzie

odpowiedz
L fan - 25.04.2019 / 21:29, *.com.pl

@zorientowany:

Dobrynin na VAR to jest dowód na to ze PZPN kręci ligę w stronę Gdańska
Skandal

odpowiedz
L fan - 25.04.2019 / 21:33, *.com.pl

Ciekawe dlaczego za race w sektorze gości nie odpowiada chociaż finansowo gospodarz jako organizator który pozwolił na ich wniesienie?

odpowiedz
lw73 - 25.04.2019 / 19:40, *.chello.pl

A o rasistowskim zachowaniu troli z gdańska sza.....

odpowiedz
Lipa - 25.04.2019 / 19:28, *.chello.pl

TOMMY 100% racji kolego.
A inna sprawa że wszystkie kary są testowane na nas i zawsze w trybie z bomby

odpowiedz
News⚽️Legia - 25.04.2019 / 19:13, *.215.101

Vuko !na !Żylete!niech!wspiera!Legie!przez doping!Vuko podpowiada dopinguje cały stadion!

odpowiedz
Dareczko - 25.04.2019 / 19:05, *.178.91

Inaczej te komisje by nie istnialy
Wiec daja Kary itp jest to wyzysk
Nieroby w offices tylko tak moga egzystowac

odpowiedz
ib - 25.04.2019 / 18:59, *.inetia.pl

Czy ktoś wie, dlaczego Legia karana jest kwotami idącymi w dziesiątki tysięcy złotych, a inne kluby paroma lub kilkunastoma tysiącami złotych?

odpowiedz
Gol - 25.04.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

@ib: Bo to jest recydywa recydywy.

odpowiedz
kryniek76 - 25.04.2019 / 18:50, *.jmdi.pl

szybko

a co z Dobryninem za Pogoń Lechia ???

odpowiedz
RomanGołtoń - 25.04.2019 / 19:47, *.207.51

@kryniek76: a co komisja ligi (skądinąd żałosna) ma do sędziów?

odpowiedz
dino - 26.04.2019 / 10:48, *.108.201

@kryniek76:
Bedzie na VARze w Gdańsku jutro

odpowiedz
Kamil - 25.04.2019 / 18:49, *.play-internet.pl

Czyli co teraz Saganowski 1 trenerem ? ;)

odpowiedz
Trampek - 25.04.2019 / 18:48, *.net.pl

Komisji po świętach zabrakło funduszy, trzeba było podjąć " świńską " decyzję ,dla finansowego uzupełnienia jej niedoborów.

odpowiedz
bojkot - 25.04.2019 / 18:48, *.tvtom.pl

zastanawiam się kiedy będzie bojkot tej pseudoligi, gdy kasa nie będzie się zgadzać zaczną tęsknić..

odpowiedz
Fang - 25.04.2019 / 18:45, *.139.30

A co z Lechią za te małpy?

odpowiedz
Fcb - 25.04.2019 / 18:44, *.tpnet.pl

Przekomiczna Instytucja, ciekawy jestem na co przeznaczane są te pieniądze z zarządzonych kar.

odpowiedz
Boryna(L) - 25.04.2019 / 18:42, *.simnet.is

Szybko działają s...syny.

odpowiedz
TOMMY - 25.04.2019 / 18:25, *.t-mobile.pl

Ciekawe co szanowna Komisja Ligi zrobiłaby gdyby Legii w tej lidze zabrakło. Według mnie zdechła z głodu.

odpowiedz
Arek - 25.04.2019 / 23:28, *.tpnet.pl

@TOMMY: cała ta liga by zdechła. Żaden inny śmieszny klubik z tej ligi tak koniunktury nie napędza. Te wszystkie stadiony wypełniają się tylko gdy Legia przyjeżdża. Tylko wtedy te wszystkie ulungi mogą sobie po używać, a księgowym mordy bananami świecą, bo bilety się sprzedały.

odpowiedz
Krynio (L) - 25.04.2019 / 18:15, *.chello.pl

Dobra nasza Vuko będzie na ławce a nie na trybunach wygramy !!!!

odpowiedz
brak pomysłu - 25.04.2019 / 18:14, *.vectranet.pl

Legia tonie!

odpowiedz
lucho_83 - 25.04.2019 / 17:46, *.chello.pl

Śmiech na sali z tą komisją...

odpowiedz
Kapusta - 25.04.2019 / 17:41, *.play-internet.pl

Co takiego zrobil Vukovic i co zrobili kibice??? Proszę o ozasadnienie.

odpowiedz
paulus71 - 25.04.2019 / 17:34, *.mm.pl

Komisja ligi ale wy jesteście żałośni.

odpowiedz