REKLAMA

Ambulans dla WSDD: Aukcja koszulki Medeirosa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie wystawili na licytację kolejną pamiątkę, z której cały zysk przeznaczony zostanie na zakup ambulansu dla dziecięcego szpitala przy ulicy Kopernika w Warszawie. Tym razem do zdobycia wyjątkowa, oryginalna koszulka meczowa Medeirosa - strzelca bramki na 3-1 w meczu z Lechią z autografem zawodnika. Aukcja potrwa do najbliższej niedzieli do godziny 19:16.

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć naszą inicjatywę zapraszamy również do wpłat na specjalnie dedykowane zbiórce konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD"/

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Kamil - 03.05.2019 / 14:12, *.tpnet.pl

Mam pytanie: czy w tej koszulce grał On w tym meczu ?

odpowiedz
Trec - 03.05.2019 / 20:20, *.play-internet.pl

@Kamil: w tamtym

odpowiedz
Marcin-Grudziądz-Legia - 03.05.2019 / 21:02, *.smgr.pl

@Kamil: Uprzejmię informuję iż koszulkę w której Medeiros grał w Gdańsku posiadam ja w swojej kolekcji ;)

odpowiedz
Do Kamil - 03.05.2019 / 21:13, *.chello.pl

@Kamil: tak i strzelił gola

odpowiedz
DL - 04.05.2019 / 23:37, *.tpnet.pl

@Kamil: W Gdańsku graliśmy w szarych koszulkach :)

W tej koszulce Iuri grał ostatnio w meczu z Pogonią.

odpowiedz
B77 - 05.05.2019 / 20:23, *.t-mobile.pl

@Marcin-Grudziądz-Legia: jak Wy zdobywacie koszulki w których grali piłkarze ? Ja mam tylko jedna taka

odpowiedz
Janush - 03.05.2019 / 01:12, *.chello.pl

Co ze zbiórką na stadionie?

odpowiedz
LWGZ - 02.05.2019 / 22:47, *.tpnet.pl

Super akcja !!

odpowiedz
Piotr Giza - 02.05.2019 / 20:11, *.tpnet.pl

Jazda Jazda z Ambulansem !

Zróbcie tą zbiórkę na stadionie !!

odpowiedz