Michał Kołodziej - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziej: W czwartek damy z siebie wszytko

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- To był zupełnie inny mecz niż w Gdyni. Wyszliśmy od początku skoncentrowani, mimo że pierwsza kwarta tego nie odzwierciedlała. Graliśmy jednak konsekwentnie to, co narysował nam trener. Staraliśmy się egzekwować zasady, które mamy w obronie i one przynosiły efekt - powiedział Michał Kołodziej.

- Mieliśmy dużą przewagę, ale potem rywale się zbliżyli. Na pewno powodem tego było zmęczenie, bo gramy krótką rotacją. Odpadł nam Omar i Soluade, ja i Sebastian złapaliśmy po 5 fauli. Trener nie miał tak naprawdę kim rotować na pozycji obrońcy. Chłopaki nie widzieli na oczy w pewnym momencie, ale utrzymali to prowadzenie do końca.

- Mieliśmy więcej pewności siebie niż obaw. Wytrzymaliśmy tę końcówkę, choć Arka nas postraszyła. W czwartek postaramy się wyjść na parkiet i dać z siebie wszytko, a jaki będzie wynik zobaczymy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.