Adam Linowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Linowski: Arka nas nie zlekceważyła

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Trener powiedział nam w szatni, że to było pierwsze zwycięstwo Legii w play-off'ach po 17 latach. Mamy nadzieję, że za dwa dni będziemy tak samo walczyć, bo tylko i wyłącznie dzięki niej i naszemu stuprocentowemu zaangażowaniu wygraliśmy mecz - powiedział Adam Linowski.

- Arka to pierwsza drużyna po sezonie zasadniczym, ma super zawodników, doświadczonych w europejskich pucharach. Nacisnęli na nas i mieliśmy kilka głupich strat. Na szczęście opanowaliśmy końcówkę i dowieźliśmy zwycięstwo.

- Na pewno nie należy nam ujmować, że oni nas zlekceważyli i dlatego przegrali. Myślę, że nie pozwoliliby sobie na to. Byliśmy agresywni i mam nadzieję, że czwarty mecz będzie wyglądał tak samo i też go wygramy.

- Przed czwartkiem będziemy pewnie jeszcze mieli ze dwie sesje wideo, żeby dopracować szczegóły i uchronić się od błędów. Poza tym musimy skupić się na tych mikrourazach, które nam się napiętrzyły.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.