fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jagiellonia Białystok 1-0 Legia Warszawa

Bezradności ciąg dalszy...

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała w środę w Białymstoku z Jagiellonią Białystok i nie wykorzystała straty punktów przez Piasta Gliwice, a tym nie wróciła na fotel lidera tabeli. Porażka mistrzów Polski była jednak zasłużona. Po raz kolejny gracze Aleksandara Vukovicia dramatycznie słabo zaprezentowali się w pierwszej połowie, po której przegrywali po samobójczym golu Mateusza Wieteski. Taki rezultat utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra...

W pierwszych minutach spotkania Legia oddała nieco pola gry przeciwnikom. Jagiellonia kilkukrotnie przeprowadziła szybkie akcje skrzydłami, jednak były one skutecznie zatrzymywane. W 7. minucie szansę z rzutu wolnego miał Martin Pospisil, lecz wyraźnie przestrzelił. Kwadrans upłynął jednak bardzo spokojnie, chociaż trzeba przyznać, że podczas niego zarysowywała się nieznaczna przewaga klubu z Białegostoku. Niebawem wykazać musiał się już jednak Radosław Majecki. Bramkarz bardzo dobrze wybił poza linię końcową uderzenie po rzucie rożnym jednego z rywali. Legia odpowiedziała w 20. minucie. Piłkę przed polem karnym dostał Dominik Nagy, z którego lekką próbą spokojnie poradził sobie Grzegorz Sandomierski.

W 29. minucie Jagiellonia objęła prowadzenie. Z prawej strony niegroźnie w pole karne warszawskiego zespołu dośrodkował Marko Poletanović, a futbolówkę do swojej siatki skierował Mateusz Wieteska… Środkowy obrońca wszedł wślizgiem, uprzedził bramkarza i wyprowadził gospodarzy na wynik 1-0. Kilka minut potem legioniści mogli odrobić starty. Mocny strzał Pawła Stolarskiego ponad poprzeczkę przeniósł Grzegorz Sandomierski. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było jednak długo czekać. Za chwilę z szybką kontrą ruszył Patryk Klimala, znalazł się w sytuacji sam na sam z Majeckim, który wygrał z nim pojedynek! Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic wartego uwagi. Zespół z Warszawy grał słabo i nie dawał żadnych nadziei na to, że po przerwie będzie lepiej.

Już kilkadziesiąt sekund po zmianie stron mogło być 1-1. Dominik Nagy doszedł do dalekiego podania od Adama Hlouska i dosyć niespodziewanie znalazł się w sytuacji sam na sam z Sandomierskim. Węgier nie zdecydował się jednak na podanie do niepokrytego Szymańskiego, ale trafił wprost w wychodzącego na przedpole bramkarza. Po blisko godzinie gry ta niewykorzystana okazja mogła zemścić się na gościach. Zza pola karnego z półwoleja huknął Patryk Klimala i tym razem mistrzów Polski uratowała poprzeczka.

W 67. minucie z dobrej strony pokazał się wprowadzony Carlitos. Hiszpan przymierzył z dystansu, a wyciągnięty Sandomierski zdołał odbić piłkę na rzut rożny. Niestety, z biegiem czasu oglądaliśmy festiwal nieporadności w wykonaniu Legii. W drużynie Aleksandara Vukovicia nie funkcjonowało nic. W doliczonym czasie gry swoje winy mógł odkupić Wieteska. Środkowy obrońca z najbliższej odległości trafił w dobrze ustawionego golkipera "Jagi".

Jagiellonia Białystok 1-0 (1-0) Legia Warszawa
1-0 29' Wieteska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (298)

+dodaj komentarz
KsGZ - 17.05.2019 / 16:37, *.mm.pl

Jako kibic KsGZ miło poczytać wasze płacze i zawodzenia nad losem waszego niby klubu...Jednak jedno co widzę , że najbardziej płaczą i narzekają wiejskie słoiki , które udają kibiców legii. Prawdziwi Warszawiacy są co najwyżej wk....a tamci piszą o klęsce itd itp. Zapamiętajcie wy nie wiecie ,co to spadać z ligi i potem próbować wrócić.. Macie kupe szczęścia, że z taką grą znowu będziecie próbować grać w pucharach... trochę pokory krawaciarze...

odpowiedz
Gocław - 17.05.2019 / 18:30, *.chello.pl

@KsGZ:
Lepiej żebyś zamiast obrażać nas przez internet, metro nam na Gocław wykopał...

odpowiedz
(L) - 17.05.2019 / 18:46, *.chello.pl

@KsGZ: Ty mówisz o pokorze? Jak spadaliscie to chcieliście wręcz zlać swoich kopaczy wiec nie mów nam że z uśmiechem na twarzy przyjmowaliscie swoje spadki z elity tak samo my wymagany od swoich kopaczy więcej, a twój komentarz to zwykłe zakompleksione wypociny

odpowiedz
Farme(L) - 17.05.2019 / 11:56, *.bridgefibre.net

Ogarnąłem to.
Część z Nas przybiera barwy Piasta i jedzie do Gliwic. W 85 minucie jesli Pyry nie bedą wygrywaly wjezdzamy na boisko. Adekwatnna sytuacja w Warszawie. Wbijamy przebrani na sektor Gości. Dwa walkowery i pod Zygmunta :)

odpowiedz
mmm - 17.05.2019 / 11:49, *.13.138

mysle ze po prostu nie ma druzyny... kazdy sam cos tam jeszcze kręci ale pojedyncze błyski nie wygraja nam sezonu. pewną metaforą jest to że Nagy nie podaje do Szymańskiego... bo ... nie wiem moze za rzadko grali w tym zestawieniu i nie ma automatyzmu a kazde zagranie trzeba przemyśleć.

odpowiedz
LWGZ - 17.05.2019 / 09:24, *.tpnet.pl

Jezeli Piast zostanie Mistrzem to nie z przypadku a liczby nie bronia tezy jako by mial szczescie a nam Kibicom zostala wiara byc moze w ostatnie zwyciestwo "LEGII" w konczacym sie sezonie oraz oczekiwanie na wynik koncowy meczu Piast - Lech !!!!

odpowiedz
Mioduski WON! - 17.05.2019 / 06:34, *.chello.pl

Co za wstyd co za hańba!!! To niepowetowana strata dla klubu. Kto za to zapłaci? Amator Wieteska?!

odpowiedz
Do prawdziwy kibic - 16.05.2019 / 23:23, *.t-mobile.pl

No to gratuluję chlopczyku!!!Prawdziwy kibic jestes???Z tego co piszesz to raczej nie!Masz ambicje być kibicem Legii jak jest pięknie? A tak naprawdę nie ma tragedii!!!Kojarzysz taką przyspiewke...ZA LEGIE PÓJDĘ W KAŻDY CZAS CZY CZAS DOBRY CZY CZAS ZŁY...

odpowiedz
prawdziwy kibic - 17.05.2019 / 06:58, *.forcepoint.net

@Do prawdziwy kibic: Gratuluje tobie dziewczynko wyczucia sytuacji oraz krotkowzrocznosci i dlugoterminowego spojrzenia na cala sytuacje naszej Legii. Wszystko sie posypalo aten tu nawija o byciu z klubem na dobre i zle. Sluchaj od zawsze na zawsze Legia w sercu tyle ze nie godzimy sie z tym ze DM niszczy ten klub. Ty jak chcesz to sprzedaj dom i auto i DM na pewno przyjmie twoja darowizne po to zeby klub funkcjonowal normalnie a reszta przychodow w jego kieszen. Kiedy wszystko bedzie bliskie pierdolniecia na cyce on sie zawinie z usmiechem zostawiajac klub nam kibicom. Bez zadnego zalu i wyrzutow sumienia! Oto jego jak on to mowi ZYCIOWY PROJEKT. Trzeba sie pozbyc tej gangreny jakos a tylko dzialajac wspolnie mozemy wywrzec na nim jakas presje. OTWORZCIE OCZY BO ZA ROK DWA BEDZIE TRAGEDIA!!! Coraz wiecej jest osob ktore zdaja sobie sprawe z rzeczywistej sytuacji Legii. Mnie juz to meczy od wielu miesiecy bo nie jestem glupi i wiem co nas czeka. LOGIKI TROCHE!!

odpowiedz
Zlb82 - 17.05.2019 / 12:57, *.t-mobile.pl

@prawdziwy kibic: Dziewczynko? Pajacyku ja mówię tylko o tym że jako kibic Legii od lat będę z Nim zawsze!!!!Pojmujesz to myślący?Chyba raczej nie byłeś Naszym kibicem gdy było duuuzo gorzej.Zreszta co ja będę przyglupom tłumaczył!!!CO BY NIE BYŁO ZAWSZE Z LEGIA!!!Tak trudno zalapac?

odpowiedz
syjon85 - 16.05.2019 / 20:21, *.play-internet.pl

komunikat dla Wszystkich tych, którzy w tym momencie są najbardziej pokrzywdzeni na świecie, bo ich życiowa droga skrzyżowała ich z Legią Warszawa ... zamknąć ryyyyje ... wolno Wam pisać wszystko, ale wstrzymajcie się do niedzieli godzina 20


Cała Legia Zawsze Razem ....

odpowiedz
jamapata - 16.05.2019 / 20:17, *.inetia.pl

W niedzielę to tylko frajerstwo pójdzie na mecz.

odpowiedz
Do DZIK ITP... - 16.05.2019 / 18:34, *.t-mobile.pl

Dziku wielki i zły za co bojkot i jazda z grajkami?Spadli z ligi?Zajeli 10 miejsce?Opanuj (cie) się.Nie poszło i trudno!!!AŻ STRACH POMYŚLEĆ ILU NAS BY BYŁO JAK LEGII NIE BYŁO BY W PIERWSZEJ TRÓJCE,ALBO W EKSTRAKLAPIE!!!Naprawde chyba czas zrobić przesiew na trybunach,mocniej się przyjrzeć DZIKOM i jemu podobnym!!I gnac,gnac jak najdalej!!!!

odpowiedz
prawdziwy kibic - 16.05.2019 / 18:56, *.virginm.net

@Do DZIK ITP...: kolego co ty bredzisz. Legia nigdy nie grla w nizszej klasie rozgrywkowej. I wlasnie jak czytam twoj komentarz to mysle ze przesiew by sie przydal heh. Klapki na oczach macie. Trzeba starac sie zapobiec katastrofie ktora zbliza sie od 3 lat!
przyklad wisly krakow! Widzew..... kazda z tych druzyn po chwilowej dominacji w lidze i zagraniu w LM po patu latach upadla. Teraz LEgia? No ja sie nih...a na to nie godze. Ty se zyj jednym czy drugim wygranym meczem. Ale ten klub ma ambicje i my jego PRAWDZIWI kibice tez. To skoncz pier...lic prosba!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zlb82 - 16.05.2019 / 18:27, *.t-mobile.pl

Afro nie spiewnika to raz a dwa umyślnie zmieniłem tam jedno słówko!!!Pamiętaj że są jeszcze tacy co spiewnikow nie potrzebują i nie są kibicami sukcesu!!!!

odpowiedz
(L) ukasz - 16.05.2019 / 18:23, *.tpnet.pl

Panie Mioduski zniszczył pan naszą Legie. Chyba czas najwyższy ze sceny zejść i zostawić to komuś lepszemu.

odpowiedz
soprano - 16.05.2019 / 17:58, *.chello.pl

w tym sezonie nic nie grali runda finalowa dno

odpowiedz
Zlb82 - 16.05.2019 / 16:30, *.t-mobile.pl

Placzki poplaczcie a MY KIBICE LEGII NIGDY NIE PODDAMY BĘDZIEMY Z LEGIA I NA DOBRE I NA ZŁE...

odpowiedz
Afro - 16.05.2019 / 18:12, *.vectranet.pl

@Zlb82: widzę znawca śpiewnika

odpowiedz
L - 16.05.2019 / 16:26, *.mm.pl

To nie bezradność tylko brak umiejętności , patrz Szymański czy Wieteska

odpowiedz
Krasnal - 16.05.2019 / 14:56, *.telkab.pl

Normalny prezes po tym meczu pogratulował by mistrzostwa Piastowi i przeprosił swoich kibiców..natępnie przedstawił by plan odbudowy i koncepcji klubu na nowy sezon. A u nas?

odpowiedz
filip - 16.05.2019 / 15:25, *.vectranet.pl

@Krasnal: a u nas gra się do końca, bo to Legia Warszawa

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 16.05.2019 / 16:10, *.t-mobile.pl

@filip: Gra się do końca? No to zagrali w Białymstoku na 1-0 dla tych z Podlasia... A teraz Mioduski z Vuko proszą w publicznie udzielanych wywiadach tych z Poznania, aby w niedzielę postawili się Piastowi. W życiu by mi do głowy nie przyszło, aby prosić tych z Lecha o cokolwiek. I gdzie jesteście teraz tzw. prawdziwi kibice, którzy mnie tutaj hejtowaliście i wyzywali od Pyrusów? Mi by do głowy nie przyszło, żeby o cokolwiek Pyrusów o coś prosić, a teraz nasz treneiro i prezio proszą Lecha o sportową postawę. Jak Wam w dziubkach teraz tzw. prawdziwi kibice?

odpowiedz
Paul - 16.05.2019 / 13:27, *.com.pl

Żeby tylko za Szymańskiego ktoś dał 10 tys. EUR...

odpowiedz
Legia - 16.05.2019 / 12:51, *.t-mobile.pl

Jak jakimś cudem wygramy z Zagłębiem a Lech nie rozłoży nóg i urwie punkty Piastowi, to wstyd będzie iść na starówkę. Nie róbcie wiochy i nie organizujcie tej fety, bo to żal ...

odpowiedz
Rafa(L) - 16.05.2019 / 12:41, *.144.254

Jestem zmęczony tym sezonem,taką kopaniną,tymi piłkarzami,gadaniem oderwanego od rzeczywistości Mioduskiego. Wszystko się w Legii musi zmienić,od władz po skład.Nie wierzę w mocną samokrytykę właściciela,oraz ludzi którzy niby winni odpowiadać za budowanie zespołu.Zresztą szkoda gadać cały sezon do bani...o walceo puchary nawet się nie rozpisuję...bo wszyscy widzimy co jest grane! Obyśmy długich lat nie musieli czekać na lepsze czasy dla nas.Pozdrawiam Legioniści!

odpowiedz
mariano italiano - 16.05.2019 / 12:37, *.chello.pl

Przecież to widać że to nie jest drużyna każdy gra inwidualnie.

A my chcieliśmy mistrza.

odpowiedz
Kamuflaż - 16.05.2019 / 12:20, *.tpnet.pl

Ja tylko się zapytam, kto w następnym sezonie będzie chciał oglądać mecze przy Ł3? Nikt o zdrowych zmysłach, nie przyjdzie finansować tego gniota jakim nas raczy pan Mioduski.

odpowiedz
CałaPrawdaoLegii - 16.05.2019 / 12:02, *.centertel.pl

1 punkt w 3 ostatnich ( najważniejszych ) meczach co to ma być???
Każdy inny trener już by poleciał...
w Legii nie można sobie pozwolić na tak słabe wyniki

odpowiedz
Mlbets - 16.05.2019 / 21:37, *.centertel.pl

@CałaPrawdaoLegii:

Gdyby internetowi kibole (Hue hue) decydowali o zmianach trenera, to byśmy w ciągu sezonu mieli ich z 10.

odpowiedz
Gienek - 16.05.2019 / 11:58, *.netfala.pl

Bilety na Zagłębie dostępne. Kupujcie bo pewnie do wieczora się skończą!

odpowiedz
jakubb - 16.05.2019 / 11:52, *.178.47

Mamy prezesa nieudacznika DS nieudacznika trenera co się uczy.Ale to będzie żarło w następnym sezonie.Ale okołolegijni dziennikarze już bronią Vuko i piszą o słabej kadrze.Za Pinto ta kadra była silna trener słaby.Tylko lekko ogarnięty trener taktycznie zjada Vuko na śniadanie.Malarz Astiz Hlousek Panasonic Antolic Pasquato Hama Rado Kuchy won z klubu Sprzedac Carlitosa Wieteske Cafu.Brac Rzeznika Hołownie Furmana Szczepańskiego Novikovasa Cabrere z Miedzi Pawłowskiego Zarandiei poszukać napastnika.Pozbyć się Jodły Kopy Kante.Palimy w piecu hajsem płacąc kontrakty cieniasom.Nie mamy DR więc bierzmy piłarzy z naszej ligi co potrafią grac bo nikogo innego nie znajdziemy z tymi nieudacznikami.

odpowiedz
marsan - 16.05.2019 / 11:34, *.169.114

Nie ma drużyny, nie ma trenera, nie koncepcji grania w piłkę, ale jaka koncepcję ma właściciel " nie ma pieniędzy, nie było i nie będzie, musimy mieć akademię i działąć jak Ajax". Sprzedano Walukiewicza - odchodzi do Włoch za 4mln euro, Michalak do Karabachu za 1 mln euro, Jagiełlo za 4 mln euro - w legii nie łapali się do gry. Właściciel do dooopy, dział skautingu do doopy, nie ma nikogo kto właściwie potrafi ocenić młodego piłkarza. Doopa z tego będzię.

odpowiedz
kibic(L) - 16.05.2019 / 11:54, *.bertelsmann.pl

@marsan:
Co można powiedzieć... Ryba psuje się od głowy...
Kompulsywne działania, nieprzemyślane decyzje, może i wizja jest, ale ścieżki dojścia do celu przypadkowe i prowadzące zupełnie gdzie indziej. Powtarzam, że koniec Mioduskiego w Legii jest bliski. Rok, może dwa i wystawi Legię na sprzedaż. Kolejne kompromitacje i brak kasy będą przyczynkiem to tragicznego finału. Nadchodzą bardzo chude lata dla Legii.

odpowiedz
Roma - 16.05.2019 / 16:20, *.plus.pl

@marsan: to inny Jagiełło, nie nasz.

odpowiedz
LGZ - 16.05.2019 / 11:14, *.tpnet.pl

Panie Czerczesow jezeli bedzie mozliwy powrot to wroc Pan do Naszej LEGII i pomoz ! LEGIA !!!

odpowiedz
DZIK - 16.05.2019 / 11:08, *.214.242

ZAWIESIĆ DOPING NA OSTATNI MECZ A PO MECZU NIECH ODDAJA KOSZULKI PAKUJA SIĘ I WYJAZD....

odpowiedz
tekken (L) - 16.05.2019 / 10:45, *.230.92

A jeszcze dodam do krytykantów mojego ulubionego zawodnika KK. I co niema KK nie ma zagrożenia pod bramką rywali i widać całkowitą niemoc w ataku.

odpowiedz
Pit - 16.05.2019 / 10:59, *.net.pl

@tekken (L): przestań się ośmieszać....

odpowiedz
tekken (L) - 16.05.2019 / 14:47, *.230.92

@Pit: No tak żadnych argumentów;). Kto tu się ośmiesza.

odpowiedz
Pit - 16.05.2019 / 15:21, *.net.pl

@tekken (L): bracie po szału, Kucharczyk nie nadaje się do Legii, jest słabym piłkarzem i tyle. Tu nie trzeba dorabiać żadnej filozofii ani szukać argumentów. Argumentem jest kiepska gra K.

odpowiedz
tekken (L) - 16.05.2019 / 15:43, *.230.92

@Pit: Lepszych piłkarzy niż KK, czy Jędza mieć nie będziemy, bo nam ich od razu wykupią! Skoro KK tyle gra u nas, tyle zdobył i ma szacunek wielu kibiców to wszyscy powinni go wspierać. Wtedy będzie groźny nawet w pucharach dla najlepszych, bo będzie czuł oparcie. Taki swój człowiek, ulubieniec kibiców jest potrzebny w drużynie. I tu musi być jednomyślność kibiców. Innego nie widzę. To ze nie ma chwilami takiej formy jak dawniej to nic nie szkodzi, bo on już gra za zasługi - wiadomo jak go wycinają na szybkości to przyplątują się problemy zdrowotne.

odpowiedz
Pit - 16.05.2019 / 16:02, *.net.pl

@tekken (L): kto jest ulubieńcem kibiców ??? Kucharczyk????? Jakie tabletki bierzesz??? Odstaw je natychmiast. O Kucharczyku nie będę dyskutował bo każdy kto choć trochę grał w piłkę wie że Kucharz nadaje się do B klasy i tyle. Więc nikogo normalnego nie przekonasz. Proponuję znajdź sobie lepszego idola bo niestety robisz się śmieszny. Pozdrawiam

odpowiedz
tekken (L) - 17.05.2019 / 14:05, *.230.92

@Pit: A co ty myślisz, że u nas Messi będzie grał. Taki Odidja Ofoe trafis sie raz na 20 lat. Przemyśl i wyciągnij dobre wnioski, bo mówisz jakbyś nie znał zupełnie realiów.

odpowiedz
TB95CREW - 16.05.2019 / 10:45, *.97.134

1. KADRA MUSI PRZEJŚĆ METAMORFOZE O 180 STOPNI - głównie mówie tu o pozbyciu się takich kalek jak: Vesovic, Cierzniak, Cafu, Antolic, Kucharczyk...
2. VUKO NIE BEDZIE DOBRYM TRENEREM. MUSIMY SZUKAĆ INNEGO, PONIEWAŻ ON NIE ZAGWARANTUJE ODPOWIEDNIEGO PRZYGOTOWANIA NA NOWY SEZON.
3. ZMIANA WŁAŚCICIELA!!

odpowiedz
D - 16.05.2019 / 11:11, *.chello.pl

@TB95CREW: Właściciel to tam ch... niech sobie nim będzie. Ale niech zatrudni prezesa do kierowania klubem piłkarskim .

odpowiedz
tekken (L) - 16.05.2019 / 10:43, *.230.92

Strzelają nam , a potem robią autobus i meczymy i meczymy i meczymy, jak za Janasa atak pozycyjny;). Trudno w tym roku obiektywnie nie zasługujemy na mistrzostwo. Inni tez nie zasługują, ale maja parę punktów więcej.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.05.2019 / 12:53, *.chello.pl

@tekken (L): rozwiązanie jest proste: strzały z dystansu tj, 16 -30 m. Wtedy drużyna broniąca, musi zacząć wychodzić do przodu, inaczej straci bramkę, co z kolei powoduje rozluźnienie obrony. Tylko musisz mieć w składzie faceta, który umie celnie kopnąć z dystansu. Celnie zacentrować. Jest taki w Wiśle Płock. Wiśle która ma najwięcej bramek w ekstraklapie, strzelonych ze stałych fragmentów (25). Nazywa się Furman.

odpowiedz
tekken (L) - 16.05.2019 / 15:45, *.230.92

@Po(L)ubiony: Ok, tu bym się zgodził.

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2019 / 10:04, *.mm.pl

Ten mecz był jakby podsumowaniem całego sezonu. A tytuł trafnie odzwierciedla to, co działo się na boisku w naszym wykonaniu.

Piłka nozna to gra prosta, trzeba strzelać. Metoda "tysiąca podań" sprawdzi się może w Barcelonie, w Warszawie na pewno nie. Zastanawiające, że jedyny poważny strzał oddał obrońca (Stolarski).

Bypowrócić do normalności trzeba by w klubie był prezes (a nie właściciel i prezes w jednym), trener (a nie stażysta) oraz kilku graczy, którzy umieją cokolwiek innego niż podawać w poprzek boiska.

Czasami trzeba wykonać kilka kroków w tył, by ruszyć do przodu. Mam nadzieję, że to nastąpi w przyszłym sezonie.

odpowiedz
Radek - 16.05.2019 / 10:03, *.play-internet.pl

Problemem jest skład, tu trzeba rewolucji tzn wymienić 80% składu, a może i więcej. Zacząłbym grać dużo młodszymi zawodnikami którym zależy na wybiciu się a nie zwalnianiu kolejnych trenerów. Jak to jest że w takim Arsenalu czy MU trener może mieć posadę przez kilkanaście lat a w Legii co pół roku zmiana? Przecież to daje sygnał piłkarzom że mogą próbować zwalniać trenera swoją slaba grą. Odnosząc się do meczu: Jak można wyjść na mecz bez napastnika??? Przecież to się w głowie nie mieści. Po co wszedł Radowic? Chyba tylko po to aby podbić sobie jakieś statystyki w ilości występów. Mam też wrażenie że Vuko traci panowanie nad szatnią. A więc ani nie jest dobrym strategiem ani nie potrafi zbudować mentalnie drużyny. Zdaję sobie sprawę że Legia kuleje z finansami ale można przecież sięgnąć po trenera pokroju Ojrzynskiego, który za możliwość dopisania do CV trenowania Legii na pewno nie postawi zaporowych warunków. Poza tym właściciel klubu musi w końcu zbudować mocną pozycję trenera a nie zwalniać kolejnych trenerow co kilka miesięcy. Jeśli piłkarze widzą że prezes klubu potrafi zwolnić trenera po kilku słabszych meczach to mogą symulować grę właśnie po to aby zmienić trenera a to droga donikąd. Trener nie może lecieć z posady po kilku słabszych meczach, to zawodnicy powinni być przesuwanie do rezerw i dodatkowo wysokość znacznej części wynagrodzenia kształtować w zależności od spędzonych minut na boisku w pierwszej drużynie. Ale to już właściciel klubu powinien postarać się o takie zapisy w umowie, a jeśli jakiś zawodnik nie zgodzi się na takie zapisy to szukamy następnego grajka.

odpowiedz
Pit - 16.05.2019 / 09:49, *.net.pl

Od 45 lat jestem kibicem Legii......nigdy w swojej historii Legia nie miała tyłu kopaczy - idiotów i nieudaczników w drużynie. Meczów Legii nie da się oglądać, poziom B- klasy.....Prezes nie potrafi zarządzać klubem, nie ma pojęcia o piłce nożnej, nie " czuje sportu"....za 2-3 lata czeka nas bankructwo klubu!!!!!!! Trzeba działać natychmiast!!!!! Najpierw akcja " pusty stadion", później rozmową z zarządem klubu....a także co niedzielne modlitwy w Kościele z prośbą o nowego właściciela dla klubu z Chin, Kuwejtu.......

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.05.2019 / 09:48, *.play-internet.pl

Skandalem są słowa Miodoustego do Lecha Poznań...
Przestań Pan się ośmieszać. Choć siebie możesz ale reprezentujesz Pan Legię.
To, że Lech nie może wygrać z Piastem jest równie oczywiste jak to, że nie potrzebujemy wsparcia prostytutki rozkładajacej nogi tylko po to by Legia nie zdobyła MP. Legia nie żebrze na kolanach u klubów bez honoru.

To niestety wracamy do punktu:
Mamy właściciela, mamy trenera, potrzebujemy tylko prezesa.

odpowiedz
Klaus - 16.05.2019 / 12:37, *.plus.pl

@Tomek Mokotów: Co Ty czlowieku piszesz? Lech mógł się podłożyć Jagiellonii dwa lata temu, ale honorowo nie przegrali wiec daj sobie spokoj

odpowiedz
dino - 16.05.2019 / 13:23, *.108.201

@Klaus:
Nie honorowo tylko dzieki temu remisowi załapali sie na puchary

odpowiedz
MP - 16.05.2019 / 13:33, *.tpnet.pl

@Klaus: Jak by wtedy przegrali nie mieliby pucharów, grali dla siebie

odpowiedz
Bolo - 16.05.2019 / 09:37, *.telico.pl

Nie narzekajcie bo my przegramy i Piast przegra w ostatniej kolejce.

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2019 / 09:54, *.mm.pl

@Bolo: To wielce prawdopodobny scenariusz. Oglądając mecz Legii i fragmentu spotkania w Szczecinie odniosłem podobne wrażenie.

odpowiedz
Karlito - 16.05.2019 / 09:37, *.com.pl

Obecnie nie stać nas na lepszych zawodników, kiedy to zrozumiecie? Uważam, że nie mamy złych zawodników, bo formacja defensywna (bramkarz, obrońcy, def. pomocnicy) są na dobrym poziomie. My nie mamy skrzydłowych. Każda nasza akcja jest taka sama - albo wrzutka Hlouska, albo wrzutka Veso (czasami łamie akcje), ale większość na stojąco, gdzieś środkiem. Carlitos i Niezgoda nie są źli, oni nie pasują do gry wrzutkami, gdy obok nich jest czterech obrońców. Potrzeba nam gości, którzy rozerwą szyki obronne bocznymi sektorami boiska, szybko i kombinacyjnie. Wtedy napastnicy będą mieli więcej miejsca. Carlitosa cofnąć i dać do przodu Niezgodę. Ale my nie mamy takich skrzydłowych.

odpowiedz
P - 17.05.2019 / 14:03, *.centertel.pl

@Karlito: a co powiesz o gwiazdorze SZ?

odpowiedz
L87 - 16.05.2019 / 09:36, *.play-internet.pl

My jesteśmy w d..e od 1 mecz w tej rundzie zmiana trenera nic nie da 3/4 składu do wymiany....

odpowiedz
Nazirr - 16.05.2019 / 09:36, *.interkam.pl

Piszecie że Lech może ograć Piasta a my jakimś cudem Zagłębie. Mimo wszystko widzę taki scenariusz Legia prowadzi w 70 minucie 3:0 a Lech niby na tym luzie z sparaliżowanym Piastem już nawet dajmy 5:0. W Warszawie szaleństwo śpiewy mistrz do nas należy. Ale co to daje, nie pamietacie końcówki poprzedniego sezonu. Kibole Lecha wbiegaja na murawę, mecz zostaje przerwany, walkower dla Piasta. Już wiadomo kto jest mistrzem niezależnie od wyników na boisku.

odpowiedz
Karlito - 16.05.2019 / 09:43, *.com.pl

@Nazirr:
powiem Ci, że to całkiem możliwe. Jako sportowiec nie chciałbym odpuścić. Obojętnie, czy mistrzem miała być Lechia, Lech, czy Widzew. Wręcz przeciwnie, chciałbym pokazać, że ogram prawie mistrza. Kibice więc mogą wziąć sprawy w swoje ręce. Rzucą kilka rac, wbiegną na boisko, wyrwą kilka krzesełek i takie tam.

odpowiedz
(L) - 16.05.2019 / 11:14, *.tpnet.pl

@Nazirr: Ale to chyba była inna sytuacja i walkower był i tak tylko potwierdzeniem wyniku z boiska. A w obecnej sytuacji można dokończyć mecz przy pustych trybunach.

odpowiedz
kolo - 16.05.2019 / 17:10, *.t-mobile.pl

@Nazirr: Tylko wtedy walkower jest raczej dla organizatora meczu, czyli moim zdaniem Piast przegrywa...

odpowiedz
LWGZ - 16.05.2019 / 09:35, *.tpnet.pl

Takie mielismy nadzieje na runde finalowa a gra to nie do pomyslenia a Pana Czerczesowa prosimy o ratunek !!!!

odpowiedz
Mundial w Rosji - 16.05.2019 / 09:18, *.centertel.pl

Ja tam się nikogo nie czepiam. Niech grają swoje. Ale to że Legia po tak słabym sezonie jeszcze ma szansę na Mistrza Polski to jest kompromitacja tej zjeb... naszej ligi. Żaden zespół nie zasługuje na Mistrza. Pozdrawiam

odpowiedz
Mietek - 16.05.2019 / 09:02, *.netfala.pl

Runda mistrzowska w wykonaniu Legii to jakiś dramat.

odpowiedz
7 z 18 - 16.05.2019 / 08:57, *.edu.pl

Z 18 punktów w rundzie mistrzowskiej zdobyliśmy tylko 7 zaliczając przy tym 3 porażki. Nawet gdybyśmy zdobyli mistrzostwo to i tak obecna Legia to bardzo słaby zespół.

odpowiedz
MP(L)87 - 16.05.2019 / 08:41, *.forcepoint.net

Na meczu z zaglebiem stadion powinien zaswiecic pustkami. Ale ostatnio zauwazam ze Ns-i strasznie sie zwaflowali z pudlem i wszelkie przejawy niezadowolenia i frustracji sa tuszowane i nie mile widziane. A pomyslec ze jakis czas temu za takie cos liscie sie sypaly na parkingu haha. Teraz to powinny sie posypac ale zeby i to w biurach a nie na parkingu haha :D Wyj...ane mam w ten syf!! zaraz to skasuja wiec bracia dzialajcie i komentujcie!!!

odpowiedz
SzB - 16.05.2019 / 11:16, *.play-internet.pl

@MP(L)87:
Widzę, że jednak są osoby które podobnie widzą sprawy... Niestety i na tej stronie kilka razy zdarzyło się, że nie zamieszczano ironicznych komentarzy na temat "współpracy" z zarządem. Przykro się patrzy jak to wszystko leci na łeb na szyję w dół....

odpowiedz
zawiedziony - 16.05.2019 / 08:24, *.tpnet.pl

i pomyśleć, że kiedyś na lotnisku miałem pudla na wyciągnięcie ręki...

odpowiedz
Ryszard - 16.05.2019 / 08:18, *.com.pl

Nadzieja umiera ostatnia.

odpowiedz
Rafix - 16.05.2019 / 08:07, *.chello.pl

Co to znaczy że Lech podłoży się Piastów. Czy sam bedzue gole sobie strzelał, czy wyjdzue bez bramkarza?
Może sie okazać że Lech który wyjdzie na pełnym luzie, wygra. W co chyba bardziej wierzę niż nasze zwycięstwo z Zagłębiem.

odpowiedz
Piknik - 16.05.2019 / 08:02, *.centertel.pl

Pento kiełbasy i po królewskim od Pudla dla kumatych i będzie pełna żyleta na stypie.

odpowiedz
artic - 16.05.2019 / 08:35, *.t-mobile.pl

@Piknik: Sa PENTO juz byl i go pudel zwolnil teraz czas na jakiegos schaboszczaka i po secia bociana dla kazdego kumatego to nawet nie tylko zyleta sie zapełni na stypie nidzielnej.

odpowiedz
Po co to nam?? - 16.05.2019 / 07:32, *.centertel.pl

A Wy swoje... "w niedzielę po mistrza!!"
Tylko po co?? Tu nie chodzi o to żeby czwarty raz z rzędu we frajerskim stylu szarpać MP chodzi o to że gramy totalne dno, mimo iż jestem kibicem Legii od ponad 25 lat i to bardzo aktywnym kibicem to liczę że mistrza nie będzie, potrzeba wstrząsu, bo inaczej nic się nie zmieni, za parę miesięcy nikt nie będzie mówił o frajerskim stylu z tego sezonu tylko o frajerskim stylu z następnego, a wnioski nie zostaną wyciągnięte ponieważ mistrz był więc o co chodzi... O pucharach też będziemy tylko mówić w lipcu i sierpniu....

odpowiedz
Ja - 16.05.2019 / 07:43, *.t-mobile.pl

@Po co to nam?? : skończ pie...lić

odpowiedz
Many - 16.05.2019 / 07:16, *.141.85

Mam czyste sumienie że Pogoń Szczecin zachowała się przyzwoicie
Nikt nie powie że odpuściła !!!!!!!!!!!!!!
Szkoda Legii bo Piast to wielkie nie porozumienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

odpowiedz
przemo - 16.05.2019 / 07:35, *.chello.pl

@Many: Nieporozumienie to przyznanie komukolwiek mistrza Polski. Mistrz z średnią liczbą punktów na mecz mniejszą niż 2 to wstyd i na tytuł tak naprawdę nie zasłużył w tym sezonie nikt.

odpowiedz
bartikos - 16.05.2019 / 07:00, *.inetia.pl

Dalej piłkarze grają przeciwko trenerowi i kibicom a nikt tego nie widzi...?!?

odpowiedz
Kraken - 16.05.2019 / 06:51, *.t-mobile.pl

LM wygramy na zamach Radovica. Drzyjcie Luksemburskie potegi.

odpowiedz
L - 16.05.2019 / 06:39, *.plus.pl

Nawet jeśli jakimś cudem wygrają to MP to nie zasługują żeby je swietowac na starówce, za takie pieniadze jakie p9bieraja mistrz powinien byc wygrany po 30 kolejkach a nie w pucharze maja

odpowiedz
piotrek9mln - 16.05.2019 / 06:16, *.unitymediagroup.de

Najgorsze jest to że amica się podłoży piastowi i majster jedzie do gliwic.

odpowiedz
Rdzenny - 16.05.2019 / 06:52, *.centertel.pl

@piotrek9mln: majstra masz durniu w pracy!

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 16.05.2019 / 07:33, *.centertel.pl

@Rdzenny : może i ma majstra w pracy. Ma może nawet kierownika co nie oznacza że jest durniem. Nie obrażaj ale tak będzie majster w Gliwicach. Lech da ciała ewidentnie

odpowiedz
Kamień - 16.05.2019 / 07:47, *.chello.pl

@StaryChlopzBielan:
nic nie skumałeś... chodziło o słowo majster, a teraz pomyśl w jakiej części kraju tak mówią o mistrzu

odpowiedz
CWKS - 16.05.2019 / 08:27, *.vectranet.pl

@StaryChlopzBielan: majster jest na budowie i w pyrlandii , a skoro ty i on tego nie wiecie , to jesteście durniemiami.

odpowiedz
Fakty - 16.05.2019 / 06:12, *.chello.pl

Vuko to nie Fornalik. Piłkarzy dobrych mam około 6 reszta to poziom ligowy. Jak nie ma dobrego trenera nie ma gry.

odpowiedz
Obcy - 16.05.2019 / 06:46, *.t-mobile.pl

@Fakty: W razie niepowodzenia po Fornaliku też byś jechał. Nie mamy,ani jednego piłkarza, który robiłby różnicę ( patrz: Vadis, Nikolić).

odpowiedz
syjon85 - 16.05.2019 / 06:06, *.plus.pl

do wszystkich hejterów wylewających żale i piszących pod wpływem mocji ... zamknąć ryyyyyje ... wstrzymajcie się do niedxieli ....

odpowiedz
Hejter cie robił - 16.05.2019 / 06:14, *.centertel.pl

@syjon85: ty zamknij ryj, idź na następny mecz na stadion po darmowe kielbe i dalej nabijaj kabze pseudo piłkarzom, pseudo trenerowi i pseudo właścicielowi cały ten klub stał się w tym sezonie teoretyczny co widać po wynikach...

odpowiedz
Banio 74 do syjon85 - 16.05.2019 / 06:59, *.t-mobile.pl

@syjon85: Tak się składa że pod wpływem emocji to można było pisać po przegranej z Piastem. Teraz po decyzjach personalnych pseudo trenera Vukovica i niemocy kopaczy pozostaje śmiech przez łzy i pogodzenie się z sięgnięciem klubu dna mułu. To co zrobił i robi Mioduski można porównać do małej łyżki tow Waltera! Gość kompletnie się nie zna na prowadzeniu klubu. Amatorki ciąg dalszy! Podpisanie umowy przed końcem sezonu z Vuko tylko to potwierdza. Nie zdziwię się jak w przyszłym tygodniu ogłosi wyje...ie trenera. Tak więc Ty Szanowny trollu zamknij ryyyyj, idź na stadion w niedzielę, napełniaj dalej kasę cwaniakom, licz na to że z tymi personalnymi decyzjami pseudotrenera Vukovica wygramy z Zagłębiem oraz że Amica będzie zacięcie walczyć by Legia zdobyła Mistrza Polski. P.s odezwij się w niedzielę po 20.00. Ciekaw jestem co napiszesz.

odpowiedz
MP(L)87 - 16.05.2019 / 05:57, *.02.net

Usuwają komentarze od dawna. DM zniszczył Legie. 3 lata zjazdu i coraz gorzej. Ostatnie mistrzostwa to fart i niemoc innych ligowców. Ja to mam dosyć tego plucia na nas i oklamywania nas oraz wystawiania na pośmiewisko całej Polsce. Dziękuję dowidzenia!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.05.2019 / 05:57, *.chello.pl

Do samobója Wieteski nie będę się czepiał. Zdarza się najlepszym. Natomiast trener Vukovic totalnie się pogubił. Skoro w ostatnim meczu, Niezgoda ładnie współpracował z Nagy'em, to czemu tego nie powtórzył? Nawet jeśli Jarek ma siły na pół godziny, to kto powiedział że to ma być pół godziny w drugiej połowie? Stolarski jest LEPSZYM lewym obrońcą niż Vesovic (każda piłka zagrana do boku była w zasadzie stracona), ale schodzi Paweł. Dlaczego? By zobaczyć ciąg dalszy kompromitacji? Hamalainen. Facet nie ma przez 85 min dobrego zagrania. Radovic? Po co? W pięć minut zdążył stracić piłkę, po której Wieteska zarobił 4 żółtą kartkę. Hlousek, to miły gość, ale niewiele potrafi. Szymiego powinien natychmiast zastąpić Furman. Ze zdrowym Martinsem, mielibyśmy chociaż kawałek pomocy. Na trenera Ojrzyński. Inaczej przyszły sezon będzie dużo gorszy.

odpowiedz
EdiSolo - 16.05.2019 / 04:54, *.plus.pl

Przykro było patrzeć na to co wyprawiali "piłkarze" Legii, wczorajszy skład to jeden wielki szrot. Nie było chociaż jednego zawodnika który na 10 podań nie spier.....by 7 czy 8, co ci ludzie robią na treningach ?, za co oni biorą pieniądze?. Tak będzie zawsze w Legii, dokąd grać będą w większości ludzie związani mentalnie z kasą a nie z Legią. Mam nadzieję że Mioduski wie co zrobić i po wypi.....eniu większość tych asów B klasy, Legia wróci na właściwe tory.

odpowiedz
On - 16.05.2019 / 03:59, *.d1-online.com

W niedzielę to się zacznie! Będzie co oglądać, ani Legia ani Piast nie chcą misrza... Będzie ciekawie. Pzdr.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 16.05.2019 / 02:15, *.188.151

Mioduski wkłada łapki tam gdzie nie może,przed walká już kocha vuko a vuko die tak wyluzował że drużyna bez trenera jak by została ...chubs każdy sie zgodzi ...Vuko lepiej prowadź Legie z Żylety!to wygramy!a amica zleje piasta!sorry za błèdy ...

odpowiedz
EdiSolo - 16.05.2019 / 04:58, *.plus.pl

@Cult⚽️Legia and Friends Forever!: Twój polonista już siedzi czy ciągle jest poszukiwany?.

odpowiedz
Antyedisolo - 16.05.2019 / 15:10, *.70.97

@EdiSolo: coś ci sie popier...o pajacu!

odpowiedz
Kuba GCH - 16.05.2019 / 02:14, *.t-mobile.pl

Niedziela, 11:00 startujemy. LEGIA!
SPOJRZCUE

odpowiedz
Xyz - 16.05.2019 / 01:35, *.centertel.pl

Tytuł nie powinien być "bezradności ..." tylko "beznadzieji ciag dalszy"

odpowiedz
Heniek - 16.05.2019 / 01:25, *.play-internet.pl

Vuko chyba zupełnie stracił rozum, bo jak można wyjść na mecz bez nominalnego napastnika to chyba tylko on sam wie. Za dużo nerwowych roszad, widać że Vuko nie ma pomysłu na grę, a wprowadzenie Rado to już jakiś kabaret. Sa Pinto nie był idealny ale Vuko przy nim to jednak uczniak.

odpowiedz
Gepetto - 16.05.2019 / 01:19, *.chello.pl

Brawo Vuko!!! Mogłeś dać Pinokicia od początku meczu. Masz kurła jedynego napastnika Carlitosa, który wchodzi w 67 min! Ogarnij się i zrezygnuj z zawodników co ich naziwska kończą się na ić, bo miodousty cię wywali i będzie płakał, że musiał wypłacić za cały rok plus premię i rekompesate, którą honorowo jako legionista partyzancki przyjmiesz i sam nie odejdziesz po końcu tego sezonu. Obejrzałem teraz mecz Piasta i stwierdzam, że piłkarzyki nasze jak by mieli chociaż 10% zaangażowania tyle co Pogoń to Jaga by nie wiedziała czy przyjechał Ajax czy Legia. Uczcie się na dzisiejszym meczu Pogoń - Piast od portowców co to znaczy być profesjonalistami! Vuko precz i zabierz ,,legendić" i resztę iciów!!! Panie Mioduski obudź się Pan, bo tu nawet pad w ręku nic nie da !!!!! Obciąć pensję jak United swoim gwiazdeczką, bo się w czterech literach od dobrobytu poprzewracało!

odpowiedz
RR Ząbki City - 16.05.2019 / 00:52, *.plus.pl

Ale ta liga to dno!
Po co ten nam Mistrz - chyba tylko do statystyk.
Po co mamy stać się pośmiewiskiem w eliminacjach grając piłkarzami pracującymi jeszcze w innych zawodach po godzinach co naszych przepłacanych kopaczy pokonają.
Straszne jest to, że ta liga cały czas idzie w dół.
Kiedyś się siadało przed telewizorem i czekało na mecz Legii, a teraz
to nawet nie chciało mi się oglądać tego dziadostwa w Białymstoku.
Nie wiem w czym jest problem z tą piłka w Polsce przecież ci piłkarze
dobrze zarabiają mają fana pracę, lekarzy jedzonko
Nie rozumiem to dla mnie za trudne.
Jeszcze emocję są tylko podczas oglądania lekkoatletyki

odpowiedz
Fi(L)ippo - 16.05.2019 / 00:49, *.cyfrowypolsat.pl

Patrząc na to co się dzieje wypada zadać sobie następujące pytanie... Czy to piłkarze buntują się za niewypłacone premie za mistrzostwo z roku 2018, czy to naszemu a' la pREZESOWI nie na rękę mistrzostwo bo trzeba by wypłacić kolejne premie, na które nie ma kasy (bo przecież nie będzie dokładał)

odpowiedz
Dobra myśl - 16.05.2019 / 00:43, *.inetia.pl

Mam tylko małą nadzieje ze z Agrą srag.. kontrakt to przedluza

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 16.05.2019 / 00:39, *.t-mobile.pl

Niektórzy tak wyzywali tych z Białegostoku od "Białorusi", napinali się tutaj w komentarzach. No i ten wyzywany od "Białorusi" Białystok znowu, po raz kolejny nas na boisku zlał. A tak poza tym, to można się serdecznie pośmiać z produktów piłkarskopodobnych szumnie zwanych piłkarzami naszej Legii. Na nic więcej niż śmiech te produkty piłkarskopodobne nie zasługują.

odpowiedz
saski - 16.05.2019 / 05:31, *.centertel.pl

@Saska Kępa (L):

Jakbyś oprócz wątpliwej jakości ironii posiadał też inteligencję to wiedziałbyś jaki złośliwy przydomek ma wśród kibiców Jagiellonia.

A piłkarzy polskich miała na boisku 2 razy mniej niż Legia więc nie tylko odległościowo blizej im do Białorusi.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 16.05.2019 / 11:39, *.t-mobile.pl

@saski: No i tak się złożyło, że po raz kolejny ta "Białoruś" nas zlała... Jeśli oni są "Białorusią", to kim my jesteśmy zbierając od nich kolejne manto?

odpowiedz
Hartson - 16.05.2019 / 00:36, *.chello.pl

Ogólnie od 2 lat systematyczny zjazd jakościowy. Ostanie pewnie zdobyte mistrzostwo to za Staszka. Dwa lata temu 8 minut sraczki czy Jaga nie wturla Lechowi trzeciego gola, rok temu presja zjada Lecha, a my walczymy do końca z Jagą. Puchary dramat. I kolejne wizje......Całość wygląda żałośnie

odpowiedz
Marcin - 16.05.2019 / 06:16, *.chello.pl

@Hartson: 100% racji. Dlatego nie chodzę na Legię i nie dokładam do cyrku Pudla!

odpowiedz
Szpilordzik - 16.05.2019 / 00:30, *.t-mobile.pl

Szczerze tez bym chcial nowego inwesta aby Legie pociagnal do przodu, ale jesli nie ma to trzeba z tym zyc i tylko Legii trzymac kciuki... Ogarnijmy sie w koncu... My zyczymy Legii mistrzostwa a nie pilkarzom..to jak pilkarze podejda do tego to jest inna inszosc... Legii albo sie kibicuje albo jest sie kibicem sukcesu... Pomyslcie o tym... Pozdro

odpowiedz
Hartson - 16.05.2019 / 00:27, *.chello.pl

Nawet jakbyśmy dzisiaj przeskoczyli Piasta, to z taką grą z Zagłębiem ciężko byłoby wygrać, niestety. A swoją drogą wychodzi na to, że po 30 latach mistrzostwo Polski wraca na Górny Śląsk, i to nie do Ruchu, Górnika Zabrze czy do GKS Katowice, ale do Piasta Gliwice, kto by pomyślał.

PS. Koledzy chyba nikt nie wierzy w Lecha, no bądźmy poważni, ostania szansa przeskoczenia Piasta była dzisiaj. Pogoń swoje zrobiła, a my.........

odpowiedz
Korek - 16.05.2019 / 00:40, *.chello.pl

@Hartson:
Absolutna racja, szczególnie w PS-ie!

odpowiedz
jacuś - 16.05.2019 / 00:42, *.chello.pl

@Hartson: Wbrew powszechnej opinii uważam, że Piast nie wygra ostatniego meczu. Bedą mieli spętane nogi a Lech w końcówce złapał trochę luzu i sam sobie bramek strzelał chyba nie będzie. Ale najgorsze jest to, że Legia też nie wygra. Dzisiejsze rozstrzygnięcia przewidziałem, ciekawe czy z niedzielnymi też trafię. Oby nie. Na mecz sie pofatyguję mimo , że szanse na mistrza bardzo nikłe.

odpowiedz
taka prawda - 16.05.2019 / 00:25, *.207.81

JAK ONI MIELI CHCIEĆ GRAĆ I WYGRYWAĆ KOLEJNEGO MISTRZA, JAK NIE DOSTALI PREMII ZA POPRZEDNIEGO?!
Miodek tak zarządza klubem, że umówił się że zapłaci im po tym sezonie.
To już rozumiecie dlaczego tak jest, czy trzeba jeszcze rozrysować?
Jedynym odpowiedzialnym jest prezesowłaściciel - korporacyjny słodkopierdzący dyletant
MIODUSKI WON Z LEGII

odpowiedz
Wiśnia - 15.05.2019 / 23:51, *.play-internet.pl

Vuko! CO?????? TY WIESZ CO!!!!!!!!!!!!!!!!! Serbia czeka pasterzu. I Mioduski niech z toba sie zabierze. LEŚNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CEKAMY, MY PRAWDIWI FANATYCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Szpilordzik - 16.05.2019 / 00:26, *.t-mobile.pl

@Wiśnia: zastanowiles sie nad swoim wpisem czy tylko tzw : ty wypierdziu tamten tak samo... Chlopie ogarnij siea masz kupca na juz ze pudla wyganiasz? Vuko aut?? PraWDIWI? To jednak przetrzezwiej chlopie i wylacz pakiet danych i juz sie nie udzielaj

odpowiedz
KAZIMIERZ - 15.05.2019 / 23:46, *.t-mobile.pl

Vuko, byłeś za jeb piłkarzem. Ale teraz jesteś trenerem. Nie przekonuje mnie myśl. Wprowadzamy wszystkich Polaków i prawie Polaków. Dam sobie jaja urwać jak ten klucz wyglądałby tak: Tworzymy jedenastkę z samych obcokrajowców i nie pisalbym tych wypocin. To Polacy obniżają poziom w Legii.
Nie widziałem bardziej zaglaskanego piłkarza, najlepiej broniącego, najbardziej bezsensu biegajacego skrzydłowego ligi niż Szymański. Syndrom Kucharczyka. Przesiew tylko do takich piłkarzy, którzy chcą się jeszcze rozwijać. Syndrom Lecha.PS Przed chwilą oglądałem Mioduskiego w wywiadzie. Zestresowany, niepewny, miotający się jak wiewiórka targana rozwolnieniem.

odpowiedz
jano - 15.05.2019 / 23:45, *.tpnet.pl

FRAJERZY roku!!!!! Legia Warszawa!!!!!

odpowiedz
Buczo - 15.05.2019 / 23:42, *.centertel.pl

Najważniejsze abyśmy zdrowi byli ... aha i zgoda była w rodzinie .....

odpowiedz
kicikici - 15.05.2019 / 23:39, *.207.81

no i co naiwniacy?
w tym roku mistrza miało nie być...
dalej popierajcie prezesika
dalej pchajcie mu kasę a on będzie podnosił wam ceny
dramat co to się porobiło

odpowiedz
Szpilordzik - 15.05.2019 / 23:44, *.t-mobile.pl

@kicikici: a co odkupisz klub czy bedziesz sie zabawiac w fochy ze nie kupie karnetu nie kupie biletu? To ty jestes tylko dla zwyciestw czy jak? Nie jednego takiego jak ty Legia przezyla i przezyje... To ze nam kibicom nie podobaja sie ruchy czy to prezesa czy trenera to nasze zdanie sie nie liczy bo nikt z tych osob nie wbija na ta stronke... My mozemy tylko chciec... A chciec nie zawsze znaczy moc... Pozdro

odpowiedz
kicikici - 16.05.2019 / 00:20, *.207.81

@Szpilordzik:
Dla Miodka klub jest korporacją
A kibice - klientami
Klient może wyrazić swoje zdanie na temat produktu (syfiastej gry drużyny tworzonej przez prezesa) poprzez niekupowanie biletów.
Jak ci się nie podoba jakiś produkt - to go nie kupujesz.
Trzeba odpłacić prezesikowi pięknym za nadobne.
Ale trybuny widać ogłupione...
Czekam na info, jakie to ceny biletów prezio zaproponuje na ostatni mecz?
No i czy będzie dorzucał po kaszance dla każdego?

odpowiedz
Szpilordzik - 16.05.2019 / 00:37, *.t-mobile.pl

@kicikici: jezeli kazdy by tak myslal to sorry... Jakos uwierz ze beda tlumy z kretami i mysle ze praedziwi kibice nie popatrza sie pod pudla co tworzy ale pod Legie. Prezesi jak i pilkarze odchodza jak i sie sprzedaja ale klub Legia Warszawa zawsze zostaje.... Nikt tej tradycji zmienic nie jest w stanie: Legia byla jest i wielka pozostanie... Taka jest prawda... Moj pierwszy wyjazd na L3....

odpowiedz
Kle - 16.05.2019 / 16:54, *.centertel.pl

@Szpilordzik: wydaje mi się, że kibice tak myślą. Jeszcze kilka lat temu, nawet jeśli wyniki nie do końca się zgadzały to jakoś bilety na ostatnie kolejki rozchodziły się w cztery godziny i człowiek cały tydzień polował na zwolnione miejsca, choćby to były na trybunie zachodniej przy sektorze gości, a teraz? Dzień przed meczem 30-40% miejsc wolnych na Żylecie...

odpowiedz
Szpilordzik - 15.05.2019 / 23:34, *.t-mobile.pl

I dam dobra rade dla kibicow: nigdy nie srajcie zarem na swoj klub Legia Warszawa... Jesli chcecie to plujcie na prezesow pilkarzy itp... Kibicem sie jest albo nie... Nie wyniki stanowia wszystko...po co nawolywanie aby stadion z kretami byl pusty? To ty jeden z drugim przylazil dla wynikow czy dla Legii? Puknijcie sie w czolo dobrze radze... Jakbym mieszkal w Warszawie a mieszkam w woj.opolskim to bym co mecz byl nie patrzac sie na wyniki... Chcecie aby pudel poszedl won? Dobra niech idzie to odkup klub za miliony...nie stac was? To po co takie bzdury wypisywac ...zastanowcie sie czasem czy jestescie kibicami i fanatykami klubu takim jak Legia Warszawa...pozdro z Brzegu opolskiego. Tylko Legia!!!

odpowiedz
Oskar GROców - 15.05.2019 / 23:44, *.chello.pl

@Szpilordzik: s......................................do brzegu

odpowiedz
oLaf - 16.05.2019 / 00:09, *.vectranet.pl

@Oskar GROców: co się rzucasz jak kot z pęcherzem... gość ma rację, matole!

odpowiedz
Szpilordzik - 16.05.2019 / 00:21, *.t-mobile.pl

@Oskar GROców: prawde napisalem? Zabolalo... Idziesz na mecz czy szkoda ci kasy??

odpowiedz
i gites - 16.05.2019 / 00:41, *.207.81

@Szpilordzik:
co to za nawijka - to odkup klub?
przypominam, że klub miał 3 współwłaścicieli
był prezes, który robił wyniki sportowe
bo o to chyba nam chodzi, a nie o robienie jakiejś kasy jak jagiellońskie białorusiny???
była liga mistrzów
to najmundrzejszy Miodek musiał się pokłócić, zrobić aferę i zmusić wspólników do odsprzedania udziałów
a jak rządzi - to widać
ani pomysłu, ani wizji, ani wyników sportowych, ani kasy, ani trenerów, ani piłkarzy
tylko kuźwa akademia
to może coś przynieść za 10 lat
a trzeba grać tu i teraz, żeby nie spaść do 1 ligi...

odpowiedz
antek - 16.05.2019 / 00:45, *.chello.pl

@Szpilordzik: s...............................................

odpowiedz
bojar66 - 15.05.2019 / 23:30, *.centertel.pl

Dno! Brak pomysłu i umiejętności! Ciągłe bredzenie o dużym potencjale można między bajki włożyć! To nie potencjał to impotencja! Zaorać i budować od zera!

odpowiedz
Bucz - 15.05.2019 / 23:28, *.centertel.pl

Spokojnie ... Jodła wraca do Legii ... w Niedziele pełny stadion ... nasi kopacze stwierdzili chyba ze starczy tych mistrzow zdobywanych pod rzad 3 razy ... wystarczy...

odpowiedz
kibic emeryt - 15.05.2019 / 23:26, *.tpnet.pl

Wysłuchałem wywiadu z Mioduskim jestem załamany .Mistrzostwo straciliśmy dzięki prezesowi który zwolnił Pinto i zatrudnił ucznia Vukovica i co najgorsze nie widzi błędu .To co zrobił Vuko kompromituje go jako trenera .Jak można mając zespół dobrze przygotowany motorycznie 4 punkty przewagi i dwa mecze u siebie w tym z Piastem przegrać mistrzostwo .Trener popełniał błędy w ustawieniu i taktyce praktycznie w każdym meczu .Zawodnik który mógłby w każdej chwili przechylić losy meczu w jednym meczu schodzi w pierwszej połowie w drugim siedzi na trybunach a dzisiaj gramy bez napastnika ? a zmiennik wali samobója .Prezes dalej twierdzi że idziemy w dobrym kierunku i wierzy że teraz podbijemy naszą ligę i Europę i chyba jest jedynym w tej wierze .Oj nadchodzą bardzo trudne czasy .

odpowiedz
Tagi - 15.05.2019 / 23:33, *.vectranet.pl

@kibic emeryt: kudłaty ma rozdwojenie jaźni. Ja skonczyłem z słuchaniem jego bajek , w które on sam nie wierzy.

odpowiedz
Szpilordzik - 15.05.2019 / 23:25, *.t-mobile.pl

Od razu musze zrobic wrzute pod piszacego ten artykul zwlaszcza pod tytul... Takim tytulem mozna napisac w ciagu sezonu a nie na przed ostatniej kolejce...tytul powinien brzmiec: nie poddajemy sie i gramy do konca...
No i coz dostalismy w pi...e i to mysle ze wg ukladanki to nie na reke... I dlatego jakos jestem przekonany ze piastunki nie nadaja sie na mistrza bo ich nie stac na kwalifikacje i dlatego wiem ze amica wygra z piastem a my kretow w pyl rozniesiemy...zapamietajcie ten wpis...dzisiaj glupi nie fart nam sie trafil po samoboju...
Dziwi mnie tylko jedno: czemu brak medeirosa na lawce...ale to sie zmieni w niedziele: mam nadzieje ze godnie stadion pozegna Adama i mu podziekuje za jego gre...szkoda ale taki jest sport...
Pozdrawiam Braci i Siostry... Brzeg opo(L)ski

odpowiedz
Szlachta Gliwic - 15.05.2019 / 23:25, *.plus.pl

Ciekawe co będziecie durnie wypisywać gdybyście, nie daj boże jednak zdobyli to pierwsze miejsce na finiszu? Że wiedzieliście, że wierzyliście, że tak miało być. Fajny macie ból tylnej części ciała.

odpowiedz
antyk - 15.05.2019 / 23:31, *.207.187

@Szlachta Gliwic: gracie z lechem jak tam ktos wam gola strzeli z lecha to juz nie bedzie mógł do poznania wrócić na ich forum jest nawet pomysł zeby wam oddac walkowera,macie mistrza juz i kur.a tylko wstydu w eliminacjach nie przynieście,należy wam się ten mistrz

odpowiedz
Michal - 15.05.2019 / 23:23, *.plus.pl

Szukajmy na niedzielę człowieka który potrafi strzelać bramki bo w Legii same sieroty i nie potrafią strzelić gola lajzy jedne...może kupmy na 1 mecz Leo albo Cristiano?Co dobry pomysł?

odpowiedz
zaba285 - 15.05.2019 / 23:47, *.lukman.pl

@Michal: wystarczył by gość jak Hernandez z Cracovii...

odpowiedz
Kruk - 15.05.2019 / 23:21, *.chello.pl

Tak na spokojnie ... pomijając już wpadki w trakcie sezonu i zrzucanie winy na poprzedniego trenera drużyna, która w rundzie finałowej / decydującej przegrywa 3 mecze i remisuje 1 nie powinna zdobyć mistrzostwa ... Piast jest słaby jak cała liga ale przy ich budżecie i skladzie taka gra i wyniki to właśnie mistrzostwo (jak na polskie warunki) i wpelni na to zasługują. A w Legii po sezonie wreszcie jakieś rozliczenie z poziomu za ostatnie sezony (zamydlenie oczu przez wygrywanie w lidze na poziomie Litwy itp.)

odpowiedz
Bear - 15.05.2019 / 23:19, *.orange.pl

W mojej firmie gdyby ktoś tak pracował jak te darmozjady (które zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie ) to by od razu wyleciał....
Legia to najbardziej przepłacony klub w Polsce.
Ale pamiętajcie, Legia to My ! I nie załamujcie się ! gorsze chwile przeżyliśmy !

odpowiedz
Gocław - 15.05.2019 / 23:16, *.chello.pl

Pan prezes Mioduski w Canal+ przed momentem udzielił wywiadu:

- Nie mogę mieć pretensji do chłopaków za ten mecz...
- Drużyna walczy...
- Wieteska zagrał bardzo dobry mecz...

To naprawdę nie jest żart, Pan Mioduski naprawdę to powiedział.

odpowiedz
Grochów - 15.05.2019 / 23:21, *.cyfrowypolsat.pl

@Gocław: Już po mistrzu kolego :) Kuchenkorz da dupy w niedziele celowo

odpowiedz
Tagi - 15.05.2019 / 23:27, *.vectranet.pl

@Gocław: Kudłaty to człowiek z problemami psychucznymi. Widzi rzeczy , których inni nie widzą , ma wizję niczym Harry Poter i jest mistrzem w oszukiwaniu kibiców Legii.

odpowiedz
Gocław - 15.05.2019 / 23:46, *.chello.pl

@Grochów:
Ja niestety pogodzony jestem już z tym faktem, od ostatniego gwizdka meczu z Pogonią. Stawiam, że Lech wyjdzie na ten mecz minimum 3-4 nastolatkami. Poza tym to wszystko ma znaczenie dopiero w momencie, kiedy wygramy z Zagłębiem, a jak gramy, to dziś sam widziałeś. Pozdrowienia na Grochów (mam do tej dzielnicy dużą sympatię).

A jakby ktoś dalej nie wierzył mi i koledze Grochów, to polecam obejrzeć wczorajszy wywiad z prezesem Lecha w programie Sekcja Piłkarska #13 na YT.

Dla niecierpliwych (w wielkim skrócie):
- Czy będziecie się starać wygrać z Piastem?
- (szyderczy uśmieszek) Mamy dużo kontuzji, dużo ludzi odchodzi po sezonie, poza tym trzeba było wygrać z Lechem i Cracovią, a nie teraz się prosić.

odpowiedz
Gocław - 16.05.2019 / 01:26, *.chello.pl

@Tagi:
Zdenerwowałeś się Tagi. Rozumiem Cię. Ja aż taki ostry w ocenie, jak Ty nie będę, staram się nie obrażać nikogo przez internet.

Moim skromnym zdaniem, Pan Mioduski może być potrzebny Legii, ale w zupełnie innej roli, niż to jest teraz. Pan Prezes powinien pomagać Legii tylko i wyłącznie w:
- zdobywaniu funduszy i sponsorów,
- budowie infrastruktury klubu,
- robieniu dobrego PR w mediach,
- kontaktach z politykami,
- kontaktach z Pzpn i Ekstraklasą,
- kontaktach z Uefa czy Fifa,
- rozwijaniu innych sekcji klubu,
czyli tym wszystkim w czym jest (chyba) dobry. Na tym polu wydaje mi się, że nie można jemu wiele zarzucić.

Natomiast sprawami około piłkarskimi i marketingiem, powinien zając się ktoś inny, np. dyrektor sportowy.

Ja naprawdę wierzyłem na początku, że Pan Mioduski nauczy się "piłki", nabierze doświadczenia w tych sprawach. Myślałem sobie, że te malutkie szpileczki wbijane czasami przez Pana Leśnodorskiego, tak zmotywują Pana Mioduskiego, że ten jako inteligentny człowiek, szybko nadrobi braki wiedzy w dziedzinie futbolu i poprowadzi nasz klub do sukcesów. Dziś już w to nie wierzę. Poprawy nie ma żadnej, a czas (czytaj LM) ucieka.

Pan Prezes nie dość, że nie wyciąga wniosków z bardzo bolesnych (chyba tylko dla kibiców) porażek, to jeszcze pozwolił z naszej Legii zrobić szkółkę trenerską.
Panowie Jozak, Klafuric, (przez sympatię i osiągane wyniki w LM, specjalnie pomijam w tej wyliczance Pana Jacka Magierę, choć z jego doświadczeniem było dokładnie tak samo) czy Sa Pinto, zaczynali pracę w Legii nie mając ŻADNEGO doświadczenia na ławce trenerskiej w nawet średnim klubie. Żadnego. Zero. Oczywistym jest, więc fakt, że żaden z tych "trenerów", nie poradził sobie w Legii. Trudno być zaskoczonym.

I teraz jakie wnioski wyciągnął Prezes? Zatrudnił następnego (czwartego z kolei!) trenera bez jakiegokolwiek doświadczenia, który właśnie przegrywa Mistrza Polski.
Z całym szacunkiem dla Pana Vukovica, którego zresztą bardzo lubię, nie może być tak, że trener nawet jeszcze nie skończył wszystkich kursów trenerskich, a już na niego czeka kontrakt w Legii. Pomijam już fakt, jak niezręcznie musi być teraz w szatni, kiedy kilku ludzi jest z trenerem kolegami. Co myśli reszta? Prezesie czy to na pewno jest zdrowy układ?

Drugie tyle można napisać o (braku) marketingu w Legii. Nie wiem czy jest wśród nas osoba, zadowolona z tej dziedziny działalności klubu.

Nie, Panie Prezesie, można i trzeba mieć ogromne pretensje za ten mecz do drużyny i trenera.
Nie, Panie Prezesie, drużyna dziś nie walczyła do upadłego.
Nie, Panie Prezesie, Mateusz Wieteska nie zagrał dziś bardzo dobrego meczu. (Trzymaj się Mateusz, ja doceniam, że bardzo chciałeś się zrehabilitować, tego meczu jednak nie możesz zapisać do udanych).

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.05.2019 / 05:46, *.play-internet.pl

@Gocław:

Serdecznie dziękuję za uwolnienie mnie od długiego klepania w ekran telefonu. Nic dodać, nic ująć, masz kolego rację w 100%.

Mi też odpowiadał układ Leśny - sport, Miodousty - finanse.
Szczególnie, że na te finanse składał się głównie sport i to dzięki regularnejgrze w Europie mieliśmy sporą nadwyżkę budżetową i mogliśmy płacić dobrym piłkarzom.

Cóż, wciąż w Legii brakuje prezesa.

odpowiedz
Przemo - 15.05.2019 / 23:16, *.chello.pl

Majstra można czasem przegrać ( chociaż styl jest katastrofalny i zawstydzajacy a od gry "piłkarzy" można się porzygać albo dostać zawału - to nawet po siódemce jest nie do przyjęcia ) ale my zostajemy z takim trenerem na kolejny sezon! Szacun dla Vuko za grę w Legii ( zawsze z ogromnym zaangażowaniem i serduchem ) ale zaczyna kompromitująco. Co gorsze oprócz Vuko w nowym sezonie dalej będzie brylował kolejny gigant - Miodek i to jest naprawdę dla nas kolejna fatalna informacja. Jesteśmy na ten moment w lipnej sytuacji.

odpowiedz
Do ludzi - 15.05.2019 / 23:14, *.virginm.net

Do ludzi namietnie piszacych "zostalem dzis wydymany" poprawka....jestesci dymani od dawna a nie tylko dzis, ta smieszna liga jest ustawiona,dlatego ja nie chodze i nerwow sobie nie strzepie,wole przyzwoity futbol w tv i pare zloty w kieszeni,a nie robic za sponsora dla takiej niedorajdy jedzy co zarabia 210tys miesuecznie

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 16.05.2019 / 00:32, *.t-mobile.pl

@Do ludzi: Kolego, Twój komentarz jest w punkt. Masz 100 proc. racji. Pozdrawiam.

odpowiedz
Legia to styl życia - 16.05.2019 / 09:36, *.play-internet.pl

@Do ludzi:

Uwierz mi, 99% ludzi na trybunach cieszy się, ze takie niedorajdy jak ty nie przychodzą na stadion.

Jak się jest kibicem w kapciach a wieczorem wali gruchę oglądając messich, ronaldów czy innych kolorowanych to nie powinno się nawet na te forum wchodzić...

odpowiedz
jim - 15.05.2019 / 23:11, *.tpnet.pl

Kolejny mecz i kolejne te same wnioski, połowa kopaczy nie nadaje się nawet do tej słabej ligi bo nie mają takich umiejętności, dziwne też że drużyna ma wygrac a wychodzi bez napastnika. Jeżeli ktoś nie przejrzy na oczy nie wyciągnie odpowiednich wniosków będzie wydawał krocie na produkt który zawiódł i nie napawa optymizmem to za rok znów będzie tak samo,Piast zdobył mistrzostwo a na pensje dla zawodników wydaje pewnie w skali roku tyle ile Legia w trzy miesiące.

odpowiedz
eth - 15.05.2019 / 23:07, *.t-mobile.pl

P.S. jak to szło? ''Jestem przekonany, że "Vuko" da radę. Jestem przekonany, że podejmujemy prawidłową decyzję, (...) Mamy taki moment w klubie, że potrzeba więcej legijności.'' Osiągnięlismy nirwanę legijnego DNA, przedłużenie kontraktu de facto skrzywdziło zasłużonego dla klubu Vuko, a Miodek wrrszcie się cieszy bo znalazł odpowiedni balans na ławce trenerskiej. Liczę na trzęsienie ziemi w klubie do końca maja bo inaczej będzie żenada za żenadą.

odpowiedz
Yeti - 15.05.2019 / 23:04, *.play-internet.pl

Ostatnie trzy mecze: JEDEN strzelony gol, JEDEN zdobyty punkt... Tak Legia idzie na mistrza. Do tego ten styl gry czyli chaos i brak pomysłu. Ku.wa! Tego się nie da oglądać! To jest zespół z europejskimi ambicjami??? W cymbał dostanie od pastuchów z Andory.

odpowiedz
A Mokotów - 15.05.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

@Yeti: z Andora jest szansa na remis bramkowy na wyjeździe, 0:0 u siebie i awans. Ale z takim Azerbejdzanem czy Kazachstanem to szans nie mamy.

odpowiedz
Tagi - 15.05.2019 / 23:04, *.vectranet.pl

Koniec z nawijaniem makaronu na uszy i mobilizacją na każdy mecz.
Koniec wchodzenia Mioduskiemu w tyłek.
Ostatni mecz - pusty stadion !

odpowiedz
zaba285 - 15.05.2019 / 23:03, *.lukman.pl

dzisiejszy mecz na poziomie okręgówki. serio w moim małym miasteczku jest podobne tempo i zaangażowanie...

odpowiedz
Marco - 15.05.2019 / 23:03, *.chello.pl

Nic sie nie stalo , hej legio nic sie nie stalo , moze powitajmy naszych chlopcow taka piosenka , przeciez jestesmy bardzo wyrozumiali dla naszych chlopcow. Przeciez to nasza legia - serbowie , chorwaci , wegrzy , czesi , finowie , hiszpanie- nic sie nie stalo . A legionisci i warszawiacy w Plocku , Szczecinie i na emigracji . Nic sie nie stalo hej Legio nic sie nie stalo !!!!!!! A tak na powaznie to konczy sie sezon na Grenlandii moze by uderzyli skauci Legii i dokupili cos na przyszly sezon . Bramkarz to Slon morski bo takiego mamy , 4 foki do obrony , 2 foki w pomocy , i 4 pingwiny w ataku . To chyba wystarczy na nasza lige , zeby miec mistrza . Trenera nie trzeba do takiego skladu bo i tak mamy wszystko wygrane - jaka to oszczednosc . No i nie trzeba trenera od przygotowania fizycznego bo pingwiny maja kondycje ze ho ho . A za pieniadze zaoszczedzone na transferach moglibysmy naszych chlopcow - carlitosow , medeirosow , diasow , martinsow .... tacosow , burritosow i innych plackow wyslac na jakies naprawde porzadne wakacje zeby sobie odpoczeli , bo przeciez sa bardzo zmeczeni - moze dlatego sa tacy smutni bo zarabiaja tylko nedzne 50 000 euro na miesiac . Kto by gral za takie grosze !!!! NIC SIE NIE STALO HEJ LEGIOO NIC SIE NIE STALO !!!!

odpowiedz
DzyndzeL - 15.05.2019 / 23:03, *.chello.pl

Ludzie nie srajcie żarem w piątek będzie mistrzostwo!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 15.05.2019 / 23:20, *.play-internet.pl

@DzyndzeL: a co jest w piatek??? Glowa przegrzana kolego??

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 15.05.2019 / 23:02, *.centertel.pl

Na Ch.. J tu wylewac żale.. To nic nie da. Da zmiana Loczka koczka i lepsze rządy. BOŻE aż nie wierzę Piast po raz pierwszy w życiu mistrzem i liderem

odpowiedz
Trevor - 15.05.2019 / 23:01, *.mm.pl

Jestem Kibicem innego zespołu, kiepsko Wam idzie, ale jest u Was wiele kultury i merytoryki na forum. Pod wrażeniem jestem,pozdro...

odpowiedz
Czarny76 - 15.05.2019 / 23:01, *.amazonaws.com

Koledzy widzieliście wypowiedź Loczka w Multilidze? On ewidentnie ma coś z glowa

odpowiedz
kibic - 15.05.2019 / 22:59, *.chello.pl

MIODUSKI OUT

odpowiedz
bojkot legii cudzoziemskiej szopena ! - 15.05.2019 / 22:59, *.orange.pl

z zaglebiem lubin powinien byc pusty stadion na znak protestu przeciw dyzmie prezesowi i dyzmie trenerowi

odpowiedz
Kyo - 15.05.2019 / 22:58, *.chello.pl

Serial pod tytułem Legii nie trzeba się obawiać bo i tak się jej coś strzeli trwa w najlepsze. Dzisiaj można dopisać, że jeśli samemu się nie strzeli to Legia strzeli sobie sama. Sa Pinto był fatalny, ale dobrze wiedział, że ten materiał ludzki nie jest w stanie grać ofensywnej piłki i regularnie wygrywać. Bezpieczniej było najpierw zadbać o tyły i liczyć na to, że coś się strzeli. Ta liga to taka padlina, że po zmianie trenera zawodnicy przez chwilę są bardziej nieprzewidywalni dla rywala. Po kilku meczach zaskoczenie się kończy bo znowu rywale dobrze wiedzą co i jak i potrafią się bronić. Tak kończyła się Legia Magiery i tak wygląda Legia Vukovicia. Na początku było sporo prostopadłych piłek no to rywale się na nie teraz szykują i już zaczyna brakować z nich efektów a nawet okazji żeby takie podanie posłać. Znowu pozostaje bezsensowne wrzucanie z boków bo środkiem już nas pilnują. Co gorsza Vuković kompletnie nie potrafi zmotywować zawodników albo nie potrafi zdjąć z nich presji. Bez znaczenia, która opcja jest prawdziwa, ale dla mnie to go dyskwalifikuje jako trenera w dzisiejszych czasach. Legia gra coraz gorzej i gdyby sezon potrwał jeszcze z 5 kolejek to byśmy wypadki z pucharów a Legia grałaby jeszcze gorzej niż za Sa Pinto niestety. Nie wierzę w ten zespół a już najmniej w beznadziejnie bezproduktywnego Szymańskiego, któremu wtóruje Nagy nie mający siły kopnąć piłkę. Stoperzy też nie lepsi. Jędrzejczyk w każdym meczu wchodzi łokciem i sie dziwi, że dostaje kartki, Remy na boisku po prostu śpi a jak zastąpił go Wieteska to wsadził swojaka. Idę o zakład, że z Zagłębiem znowu nam coś wsadzą po dośrodkowaniu gdzie Remy będzie w krainie snów.

odpowiedz
Michal - 15.05.2019 / 22:58, *.plus.pl

Legia Mioduskiego Vukovica to mniej niż zero.Ale zaraz się zacznie tłumaczenie:musimy wyciągnąć wnioski,te pierwsze połowy,trawa za zielona,przespalismy itd itd.Ale tak naprawdę to Legia zero:pomysłu na grę,ambicji,zaangażowania,taktyki,serca do gry,zadziornosci,nawet agresji,akcji dobrych i wartych ogladania,strzalow,zero pożytku z rzutów wolnych,rożnych i dosrodkowan.Zero z wszystkiego.Czyli LEGIA w tym roku szkolnym dostaje pałę i czerwoną kartkę.Porażka a całej linii ale nadzieja umiera ostatnia ponoć.Także idźcie wy bogacze Legijni wszyscy w cholerę i dajcie żyć kibicom którzy mają en klub w sercu.Bogus i Stasiu wrócicie?Pleas!!!

odpowiedz
X - 15.05.2019 / 22:58, *.virginm.net

Ludzie nie nakrecajcie sie....piast nie zostanie mistrzem bo go na to nie stac, w weekand feta na starowce

odpowiedz
Sa Pinto - 15.05.2019 / 22:58, *.tpnet.pl

Chyba jednak mogłem zostac ;-)

odpowiedz
Miro - 15.05.2019 / 22:58, *.play-internet.pl

DRAMAT! Na to nie da się już patrzeć. Przegrywamy mecz ze słabą jagą i nie ma czym zaatakować...

odpowiedz
Kipkorir - 15.05.2019 / 22:58, *.chello.pl

Piast zdobył mistrza już w miniony weekend za sprawą Jodły! Fakt, było kilku niepoprawnych optymistów, którzy pisali teksty w stylu: "w środę to odszczekacie" ... ale pewno nie patrzyli wtedy na świat do końca trzeźwo i to oni dziś powinni szczekać. Sezon 2018/2019 de facto zakończony: 1.Piast, 2.Legia, 3.Lechia. Skoro ta drużyna nie potrafi wygrać tak słabej ligi, to jakże ona musi być słaba i przepłacona?

odpowiedz
m57 - 15.05.2019 / 22:58, *.chello.pl

Cała nadzieja w Lechu. Rechot historii.

odpowiedz
Piotrcovia - 15.05.2019 / 22:56, *.t-mobile.pl

Wy naprawde chcieliscie i myslelisciie o mistrzu.????

odpowiedz
globus - 15.05.2019 / 23:00, *.mm.pl

@Piotrcovia: Szansa jest cały czas-ale czy zasłużyliśmy.? Trochę byłby wstyd jakbysmy po takim sezonie zdobyli mistrzostwo.

odpowiedz
Szlachta Gliwic - 15.05.2019 / 23:14, *.plus.pl

@globus: szanse macie od kilku kolejek. No cóż...jaloś się pogodzimy z tym majstrem w niedzielę. Żart. Szanse ciągle macie bo o ile pamiętam to już raz Lech dał wam "miszcza".

odpowiedz
Piotrek - 15.05.2019 / 22:56, *.gigainternet.pl

Gdzie ten skład z LM sprzed 3 lat? Nikogo nie ma; wieczna zmiana trenerów i piłkarzy; jak to ma funkcjonować? To, że będziemy na 2 miejscu to i tak sukces. Pozdrawiam

odpowiedz
LOCO - 15.05.2019 / 22:56, *.chello.pl

Coś mi się wydaje ,że w tym roku nikt nie chce zdobyć Majstra. Lechia już dawno odpuściła bo komornik puka do bram. Piast przy zerowym współczynniku zacznie LM od pierwszej rundy i nie zarobi bo będzie wp……… . A Legia ma w planach wyprzedaż , więc w LM nie ma co szukać , ale przy punktach rankingowych może wysoko zacząć puchar UEFA i coś zarobić przy odrobinie szczęścia.

odpowiedz
JAN - 15.05.2019 / 22:56, *.vectranet.pl

Nie żal mi was w ogole. Dalej pompujcie kase i zdzierajcie gardła. Lemingi

odpowiedz
pojedynek dupy z batem - dyzma z serbii - 15.05.2019 / 22:55, *.orange.pl

najlepsza i tak zmiana oldboya radovicia - to juz sagan by lepiej zagral bez rozgrzewki

odpowiedz
Kieł - 15.05.2019 / 23:05, *.32.104

@pojedynek dupy z batem - dyzma z serbii: to samo powiedziałem kiedy dziadek wchodził.

odpowiedz
Strogow - 15.05.2019 / 22:55, *.chello.pl

Najlepiej boli jak się uderza po kieszeni więc proponuję olać mecz z Zagłębiem jak loczek i te jego pajacyki odczują loczek brak kasy a pajace brak dopingu !!!

odpowiedz
Tomek - 15.05.2019 / 22:55, *.centertel.pl

Lech się podłoży i Piast będzie miał mistrza. Oni o nic nie grają a dla nich będzie to ważne żebyśmy nie zdobyli mistrza

odpowiedz
DJ - 15.05.2019 / 23:13, *.tpnet.pl

No co Ty nie powiesz

odpowiedz
Od 15 lat na Żylecie - 15.05.2019 / 22:54, *.play-internet.pl

Połowa maja, 3 spotkania, jeden strzelony gol. Zero pomysłu. Nagy nie nadaje się do Legii. Co jest z Medeirosem? Czemu nie gra gość z takimi umiejętnościami i z takim uderzeniem? Pogoń zrobiła w Szczecinie co mogła, przy odrobinie szczęścia mogła i wygrać ale co z tego skoro my znowu frajersko tracimy punkty. Ta liga to kpina, zacznijcie zwracać dekodery c+ bo to oni z waszej kasy sponsorują ten przepłacany kabaret. Co robi Legia i Lechia w decydującej fazie sezonu to jakiś dramat. Piast w tym roku dwie porażki, dwie na wyjazdach na ciężkich terenach (Lechia, craxa), nie ma co gadać, zasłużyli na tego mistrza i niech go zdobędą. A o tym jacy frajerzy rządzą Legią najlepiej świadczy fakt, że Piast nas wyprzedził dzięki wypożyczonemu od nas Jodłowcowi.

odpowiedz
Ibis - 15.05.2019 / 23:11, *.chello.pl

@Od 15 lat na Żylecie:
Rozumiem Twoją olbrzymią irytację, ale zaprzestań zniechęcać posiadaczy dekoderów c+ do ich dalszego użytkowania. Dlaczego? Ano dlatego, że skoro jesteś od 15. lat na żylecie - a szczególnie w br. sezonie - to Zarówno Ty jak i inni "szczęśliwcy" walnie sponsorujecie ten, jak to określiłeś [piłkarski kabaret]. To tacy jak Ty nabijacie kabzę p. Mioduskiemu i to w imię czego; przywiązania do klubu?! Facet cynicznie gra na Waszych uczuciach, a Wy jak zawsze bezkrytyczni, szukający frajerów wszędzie, tylko nie we własnym gronie. Kolego ochłoń i zacznij częściej korzystać z mediów. Kasa, prywatny czas i własne zdrowie - to też są wartości i to nie do przecenienia.

odpowiedz
Od 15 lat na Żylecie - 16.05.2019 / 12:44, *.play-internet.pl

@Ibis:
Niczego nie rozumiesz. Zaczynając od tego czego moja irytacja dotyczy kończąc na tym czym jest Żyleta.
Piłkarski kabaret to jest polska liga, a nie fakt, że Legia nie zdobywa mistrzostwa. To, że ja czasem dołożę kilka złotych Mioduskiemi nie zmienia faktu, ze to Canal+ finansuje w ogromnym stopniu padakę zwaną ekstraklasą. Ten produkt to jedna wielka wydmuszka, tylko ładnie opakowana przez produkcję i przegadana przez ekspertów dla łatwiejszego strawienia przez polskiego widza. To pieniądze z C+ w dużym stopniu utrzymują od lat polskie kluby w takim stanie jaki widzimy. Pod koniec sezonu to tradycyjne pieprzenie o tym jak jedni walczą o puchary do końca, jaka liga jest wyrównana, jakie to mamy emocje, aby w sierpniu znowu się zastanawiać kiedy ta Europa nam tak odjechała. To, że Legia nie zdobędzie mistrzostwa w sezonie w którym przegrywa u siebie w katastrofalnym stylu z, walczącą do ostatniej kolejki o utrzymanie, Wisłą Płock czy dostaje tęgie lanie od jej imienniczki z Krakowa to nie jest powód dla którego zachęcam ludzi do oddania dekoderów. Sprawia to fakt, że pomimo tych blamaży oraz strzeleniu jednego gola w ostatnich trzech meczach nadal na to mistrzostwo mamy realną szansę (jeżeli chodzi o kontekst sportowy, w rzeczywistości nie wierzę, że Lech urwie punkty Piastowi). A jak już opadnie kurz i eksperci przestaną się w waflować pod historyjkę o polskim Leicester to wróci "normalność" i kolejne popisy polskich zespołów w eliminacjach do europejskich pucharów i znane od lat "w Europie nie ma już słabych drużyn". I zgodzę się z Tobą, szkoda zdrowia. Szkoda zdrowia, żeby to oglądać w tv, na stadionie jak Cię krew zalewa po kolejnym "udanym inaczej" zagraniu możesz przynajmniej szybko się wyładować i po prostu, tak po ludzku, wydrzeć mordę. Lepsze to niż kisić się ze swoją frustracją przed tv albo, co gorsza, wyładowywać się na innych.

odpowiedz
PiotrMokotów - 15.05.2019 / 22:54, *.vectranet.pl

W końcu koniec ery radoviczow,hamalainenow i pewnie po odpadnięcia z eliminacji do ligieuropy i słabym początku ligi koniec vukowicza w Naszej Legiuni, ooo piękna jesień się szykuje jeszcze pudel w psychiatryku wyladuje i wróci normalność;-)

odpowiedz
Kraken - 15.05.2019 / 22:54, *.t-mobile.pl

Tylko Gmoch albo Laggerbeck

odpowiedz
Zeus - 15.05.2019 / 22:57, *.chello.pl

@Kraken: Tylko Strejlau!

odpowiedz
Kraken - 15.05.2019 / 23:01, *.t-mobile.pl

@Zeus: Strejlau tradycyjnie jako bank informacji

odpowiedz
Zeus - 15.05.2019 / 23:07, *.chello.pl

@Kraken: A Engel jako spec od taktyki!

odpowiedz
Kraken - 15.05.2019 / 23:10, *.t-mobile.pl

@Zeus: ale tylko wg podrecznika dr Talagi

odpowiedz
L - 15.05.2019 / 22:53, *.centertel.pl

teraz najważniejsza jest budowa LTC, chyba że lech ogra piasta....? kto wie?? ustawka fortuny? i sts ???

odpowiedz
fragless - 15.05.2019 / 22:56, *.chello.pl

@L: Bron Boze zeby jakies niedojdy trenowali mlode talenty, bo tylko spierd... dzieciakom przyszlosc.
Myslicie, ze zarzadzanie LTC bedzie lepsze niz I zespolu?
Pytanie retoryczne....

odpowiedz
Biel - 15.05.2019 / 22:52, *.tpnet.pl

Marnie jest na boisku.

odpowiedz
Darek - 15.05.2019 / 22:51, *.t-ipconnect.de

Ja w sprawie konkursu wygraj bilet i wytypuj wynik i strzelca gola.Juz wiem gdzie byl haczyk.Nikt nie wygral bo nie bylo zadnych biletow.Brawo Mateusz rozwaliles system.Teraz na wakacje pod palmy panowie milionerzy.Nalezy wam sie jak nikomu innemu.Na 6 meczow w grupie mistrzowskiej wygrac 2 to szacun.Widac ze w druzynie sami fachowcy.
Ciekawe po ile milosciwie nam panujacy pan Dariusz zrobi ceny biletow na ostatni mecz?Nie powinien nikt przyjsc.Zreszta co to za roznica czy kibice przyjda czy nie.Pewnie taki Agra lub Cierzniak bardza sie przejmia pustym stadionem i nie beda spali później po nocach.

odpowiedz
Piotrcovia - 15.05.2019 / 22:51, *.t-mobile.pl

A teraz wam NS nawciskaja kitow, najwazniejszy mevz sezonu, trzeba przyjscc i wdpierac legie, pelna zyleta, jazda z k....., mocno legia, badzmy wsxyscy, kupowac bilety,

A loczek suedzi i zaciera gladkie raczki, a wy patalachy pojdziecie poskaczecie jak malpy w mlynie dostaniecie becki i wreszcie wakacje. Pojedziecie na zegrzynski i xapomnicie o mistrzostwie.

odpowiedz
lhm - 15.05.2019 / 22:51, *.153.161

Nie sądzicie, że najwyższa pora podziękować białymi chusteczkami Mioduskiemu i zapytać "gdzie jest ta Legia, Mioduski..."
J...bany sabotażysta. Niebywałe, jak można w niecałe trzy lata doprowadzić świetnie prosperujący klub do ruiny.

odpowiedz
Tagi - 15.05.2019 / 22:55, *.vectranet.pl

@lhm: To jest jedyny winny , chory człowiek , które ma urojenie i urzeczywistnia je kosztem wyników naszej Legii.

odpowiedz
Kaniowski - 15.05.2019 / 22:51, *.plus.pl

Banda szmaciarzy omyłkowo nazwana piłkarzami .

odpowiedz
no to VARszawa za Lechem :D - 15.05.2019 / 22:51, *.orange.pl

opcje sa 2
1,piast przegrywa legia wygrywa i jest mistrzem
2.piast remisuje i legia wygrywa szescioma golami

obie opcje niemal niemozliwe - czyli Piast mistrzem

serbski dyzma nam spier... sezon - gratulacje

odpowiedz
Afag - 15.05.2019 / 22:56, *.centertel.pl

@no to VARszawa za Lechem :D: Lech się podlozy

odpowiedz
eduardo - 15.05.2019 / 22:57, *.tpnet.pl

@no to VARszawa za Lechem :D: Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej; 3. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich w rundzie zasadniczej; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich w rundzie zasadniczej; 5. różnica bramek w meczach bezpośrednich w rundzie zasadniczej – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 6. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 7. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek; 8. wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play.

odpowiedz
Xyz - 15.05.2019 / 23:04, *.centertel.pl

@no to VARszawa za Lechem :D: remis piasta i wygrana Legii nawet 1:0 daje nam mistrzostwo

odpowiedz
L - 15.05.2019 / 22:50, *.centertel.pl

brawo Pogoń za walkę - brawo, niech kopacze z L się uczą

odpowiedz
Jozz-men - 15.05.2019 / 22:50, *.centertel.pl

Mioduski dalej pier..... te smuty idź do Obamy po dwa gramy.Vuko ty jesteś dobrym,trenerm chyba tylko w swoim mniemaniu.

odpowiedz
hooper983 - 15.05.2019 / 22:49, *.as9105.com

Takich emocji co sa w ekstraklapie nie gwarantuje nawet “liga mistrzow”

odpowiedz
MIODUSKI FRAJER roku - 15.05.2019 / 22:49, *.telefonica.de

Same ciamajdy i cioty kompromitują imię naszego kochanego klubu . USLYSZYMY W KONCU Z ZYLETY ROZLICZENIE KOMPROMITUJACYCH RZADOW OSZUSTA MIODUSKIEGO

odpowiedz
Rdzenny - 15.05.2019 / 22:53, *.centertel.pl

@MIODUSKI FRAJER roku : nie usłyszymy bo kumaci dostają kabze od pudła i prowadząc sklepy kibolskie..

odpowiedz
miron - 15.05.2019 / 22:49, *.play-internet.pl

Brawo panie zlotoustny miodzio za twoich nieudolnych rządów pikujemy co roku w dół rozpier...eś wszystko to co było zbudowane i funkcjonowało prawidłowo weź się za coś innego bo wprowadzenie drużyny piłkarskiej jest nie dla ciebie.

odpowiedz
... - 15.05.2019 / 22:48, *.vectranet.pl

Ile razy można się wstydzić za grę tych pseudozawodników. Czekasz z nadzieją na mecz tyle dni, że zobaczysz dobrze grającą Legię, poprawisz sobie humor, a po raz kolejny dostajesz gównem w twarz.
Do Vuko nic nie mam. To tylko i wyłącznie jest kwestia zawodników!!! Nikt z nich nie chce i nie ma ochoty pociąć się za Legię! A wiadomo, na Ligę Europy może być ten sam skład, więczostawią większość. A jakby grali o LM to może by kogoś kupili, a wtedy ktoś z obecnych by nie grał i co wtedy?? Sezon WSTYDU!!!

odpowiedz
Szczecinianin - 15.05.2019 / 22:48, *.cyfrowypolsat.pl

Pogoń Wam bardzo pomogła, pierwszy remis Piasta w grupie mistrzowskiej, jest jeszcze szansa, ale weźcie się do roboty. Moze będzie cud. Pozdrawiam

odpowiedz
Zdzisiu - 15.05.2019 / 22:51, *.centertel.pl

@Szczecinianin: Trzymaj się! Najlepszego dla Was w przyszłym sezonie... Dziś już nie ma nawet nadzieji

odpowiedz
KowaL - 15.05.2019 / 23:09, *.vectranet.pl

@Szczecinianin: macie fajna pakę, zaangażowanie i walka o każdy centymetr! Brawo Szczecin! Brawo Pogon!

odpowiedz
Okęcie Warszawa - 15.05.2019 / 23:23, *.tpnet.pl

@Szczecinianin: Mordo co to za pomoc, trzeba było przegrać w Warszawie i tak gracie już o pietruchę... A tym remisem w Warszawie grubo namotaliście... Oczywiście pozdrawiam cały Szczecin i wszystkich Portowców, w wielu sercach zgoda ciągle trwa!

odpowiedz
Martin - 15.05.2019 / 22:48, *.cyfrowypolsat.pl

Mistrz nam dziś uciekł pyry odpuszcza Piastowi niestety .Dla pyrusów to będzie takie podziękowanie kibicom za sezon im nie wyszło ale LEGII przeszkodzili mistrza zdobyć i święto na całej pyrlandi

odpowiedz
m4 - 15.05.2019 / 22:48, *.chello.pl

z tak grajacym Pisatem to Lech ich rozjedzie 3-0 Tralka wladuje brame, a my Zaglebie zjemy jak zawsze na koniec i Mistrz nasz

odpowiedz
lhm - 15.05.2019 / 22:53, *.153.161

@m4:
Lech prędzej strzeli sobie trzy swojaki niż dopuści do tego, żeby Legia zdobyła mistrzostwo!
Jest już pozamiatane...

odpowiedz
m4 - 15.05.2019 / 23:14, *.chello.pl

ludzie ogarnijcie sie w Lechu graja ludzie skresleni ponad polowa druzyny kibice ich znienawidzili na zlosc to wygaraja w Gliwicach..grunt to zebysmy my wygrali u siebie takze miodek bierz kredyt i plac Zaglebiu

odpowiedz
xxx - 16.05.2019 / 15:41, *.net.pl

@m4: i co ? cieszyłby Cię taki mistrz ? Na ch..j nam takie mistrzostwo ? Już lepiej przegrać z honorem.

odpowiedz
Całaprawda - 15.05.2019 / 22:47, *.chello.pl

Nie ma w Polsce zespołu który tak frajersko oddaje Mistrza Polski.

odpowiedz
kopia - 15.05.2019 / 22:47, *.tpnet.pl

Aco w następnym meczu zacznijmy bez bramkarza! Dziś testowaliśmy 1 połowę bez napastnika ale jeszcze nie testowaliśmy bez bramkarza

odpowiedz
Zalewski Krzysztof - 15.05.2019 / 22:46, *.centertel.pl

Wieteska wyprdalaj do gówno żebrze frajerze Panie Mioduski daj im podwyżkę bo za malo zarabiają te pajace bez ambicji hanbia nasz klub zenada oni są smiesz Wyyypppiiiieee...aaalllaaaccc

odpowiedz
Sebo(L) - 15.05.2019 / 22:46, *.vectranet.pl

Ta drużyna sięgnęła dna. Podpisanie kontraktu na kontynuowanie pracy z Vukoviciem to akt desperacji Mioduskiego. On już stracił całkowicie koncepcję na budowę tego klubu. 1 punkcik zdobyty w ostatnich 3 meczach to KATASTROFA. 90% zespołu nadaje się do wymiany.

odpowiedz
KowaL - 15.05.2019 / 22:46, *.vectranet.pl

Pudel i Pinokio = spadek w przyszłym sezonie

odpowiedz
andreas - 15.05.2019 / 22:45, *.chello.pl

Z taką padaką chcemy mistrzostwa dla Legii? Niech się przygotują na europejskie puchary - ale chcę trenera fachowca, bo intuicja Mioduskiego jak zwykle zawodzi co do trenerów.

odpowiedz
Widgett - 15.05.2019 / 22:45, *.centertel.pl

Droga redakcjo. Mam serdeczną prośbę i chyba nie tylko ja. Nie zamieszczacie przed ostatnim meczem co się musi stać żeby nasza Legia została mistrzem. Bo oni zrobili w tym roku z nas kretynów. Nawet jeśli zdobędą mistrza to nie zasługują jak żadna inna drużyna.

odpowiedz
Ciucio - 15.05.2019 / 22:45, *.ip-point.pl

Może co raz większą dziura w kasie i kolejny brak LM skłoni pudla do sprzedaży. W tym jedyna nadzieja

odpowiedz
Zniesmaczon - 15.05.2019 / 22:44, *.amazonaws.com

Nasza dzielna ekipa "panienek lekkiego prowadzenia" zrobiła to, co umie najlepiej - nadstawiła "miejsca gdzie się plecy kończą".
Takiej zgrai parodystów zawodowego Futbolu w historii klubu nie bylo

odpowiedz
Arci - 15.05.2019 / 22:44, *.chello.pl

Mistrza podają im na tacy a co robią te melepety? Dziękuję ZORO za bramkę tylko nie do tej

odpowiedz
Ź - 15.05.2019 / 22:44, *.centertel.pl

Zajebiście Vuko masz gest żeby Piastowi odać mistrzostwo

odpowiedz
MP.J ( L ) - 15.05.2019 / 22:44, *.chello.pl

Beznadziejności a nie bezradności ciąg dalszy.

odpowiedz
antyk - 15.05.2019 / 22:44, *.207.187

wynik sprawiedliwy,niestety wyżej ch.ja nie podskoczysz o piłkarzach nie będę się wypowiadał bo bym musiał z pół godziny pisać,do Wieteski nie mam pretensji bo to zwykły pech był,skład wyjściowy tez był dziś przyzwoity tylko zamiast Hamy powinien wyjść Niezgoda,podsumowując mistrz nam się nie należał mamy za dziadowskich piłkarzy,Vuko coś tam próbował z taktyką robić i nawet wiedział że dzwony bija tylko nie za bardzo w którym kościele,gratuluje pisatowi mistrza obyście wstydu nie przynieśli ps.dobrze ze sie znieczuliłem dzis bo

odpowiedz
Jani - 15.05.2019 / 22:43, *.chello.pl

Pinto wywalił Kante i nie ma kto sprzelać goli

odpowiedz
Pytia - 15.05.2019 / 22:43, *.tpnet.pl

FRAJERZY roku!!!!! Legia Warszawa!!!!!

odpowiedz
i - 15.05.2019 / 22:43, *.orange.pl

oni powinni nam płacić za to ze przychodzimy na ich mecze dno!
na zagłębie wstęp free

odpowiedz
Przemo - 15.05.2019 / 22:43, *.chello.pl

Dno dna , Vukovic upierdzielił nam sezon - na początku powiedział gamoniom po zwycięstwie nad Lechią że górowaliśmy nad nimi różnicą kilku klas ( nasze ogórasy poczuły się mistrzami świata i odfrunęli ponad ziemię ) a następnie stwierdził po kilku wpadkach że po sezonie będzie rewolucja i większości z grajków już tutaj nie będzie i myślał że będą za niego umierać , trener powinien być bardzo dobrym psychologiem o wiedzieć jak to umiejętnie rozegrać , dodatkowo Vuko całkowicie nie wytrzymał presji - rzucał się od ściany do sciany jeżeli chodzi o skład - co chwilę jakaś rewolucja , ruchy wykonane bez składu i ładu , szanuję go za grę i serce dla Legii ale to nie czyni go profesjonalnym trenerem - zaczyna tragicznie jak totalny amator ,

odpowiedz
M.B - 15.05.2019 / 22:43, *.play-internet.pl

Legia to My ! Kibice! Zostałem dzisiaj wydymany przez piłkarzy! koniec moich pieniędzy na biletu oraz na oprawy.Koniec z moimi meczami oraz wyjazdami.Legia w sercu.Kto tutaj rządzi bukmacherzy czy jakiś marny prezes loczek.Moja noga na meczach już nie powstanie dopuki takie jest granie.Pusty stadion to co powinno być na meczu z Zagłębiem.Szczesliwy loczek że kasy za MP nie trzeba wypłacać.Vuko odpieprza skład bez Mederiosa.Idzcie w ch...j panowie.Mnie tutaj już nie ma.

odpowiedz
Mioduski won! - 15.05.2019 / 22:42, *.centertel.pl

Mioduski won! Kopacze (wkłady) won! Nie idę w niedziele mimo że mam karnet i bylem na każdym meczu nie będą mi wkłady i pudel pluli w twarz ludzie bez jaj i ambicji. Legia to my!

odpowiedz
Gienek - 15.05.2019 / 22:41, *.play-internet.pl

Mierna gra, mierny sezon, mierny prezes. Bezradność do potęgi w drugiej połowie, a pierwsza połowa bez komentarza. Ten mecz był spokojnie do wygrania ale jak się nie ma pomysłu tylko bezmyślnie ciągle wrzuca w pole karne to nie rozwali się autobusu postawionego przez białorusinów.

odpowiedz
Czarny76 - 15.05.2019 / 22:41, *.amazonaws.com

Na mistrza i tak nie zasługują. Miały być wyciągnięte wnioski...miala być piękna gra iwalka w Europie. Miodek jak zwykle zaskoczył. Z całym szacunkiem do Vuko ale to nie jest osobą do prowadzenia takiego zespołu. Myślę że dzisiaj ze składem to sam siebie zaskoczył. Obym się mylił ale boję się że w przyszłym sezonie może być jeszcze gorzej. Leśny...wyjmij z portfela i wracaj

odpowiedz
Bili - 15.05.2019 / 22:40, *.vectranet.pl

Do kogo macie pretensje do Prezesa :
Są Pynto jego pupil !!!
Pazdan dziękuje mamy Witeske
Jodlowiec dziękuje mamy Cafu
Jedzrejczyka tez chciał pogonić
Czerwiński dziękujemy mamy Remiego
Itp
Najważniejsza jest akademia i będzie kasa za młodych
Będzie ciężko go z stad wygonić
Państwo płaci a on będzie kasę zarabiał

I premie za mistrza nie zapłacone za tamten rok

odpowiedz
Rafix - 15.05.2019 / 22:45, *.chello.pl

@Bili: Jeszcze Kante i Michalak, mamy Hame i Kuchego

odpowiedz
Pablo - 15.05.2019 / 22:39, *.chello.pl

K.....a co za niemoty. Tyle pieniedzy zarabiaja i durnie nie potrafia realizowac taktyki?
Powinni kary placic, zwracac pieniadze kibicom za karnety.
Musza poniesc jakiej konsekwencje p. Mioduski.
ZENADA

odpowiedz
775 - 15.05.2019 / 22:39, *.tpnet.pl

Jak dla mnie to na przyszły sezon w składzie możemy mieć samych małolatów, skończmy ligę w połowie albo na dole tabeli ale z AMBICJĄ. Większość obecnych zawodników to po prostu najemnicy bez woli walki, bez różnicy im czy wygrają czy nie - kasa wpływa na konto i gra gitara.

odpowiedz
ivi - 15.05.2019 / 22:39, *.orange.pl

wstęp na ich mecze powinien być za darmo, szkoda kibiców dno!

odpowiedz
Jimmy L - 15.05.2019 / 22:39, *.t-ipconnect.de

Ja Pier...ole dzisiaj znowu nie usne. Ile mnie to zdrowia kosztuje !!

odpowiedz
Siwy - 15.05.2019 / 22:39, *.tpnet.pl

Ten mecz to kwintesencja całego sezonu. Potrzebne mocne przewietrzenie wszystkich pięter budynku klubowego.

odpowiedz
Alan - 15.05.2019 / 22:39, *.t-mobile.pl

2 ostatnie MP na farcie wkoncu trafił się klub który chce zdobyć MP i go zdobywa gratulacje dla Piasta Gliwice może wkoncu niektórzy przestaną wierzyć że Legii się należy tytuł z urzędu
PS. Proponuje oprawa na mecz z Zagłębiem która uczci zdobycie 15 MP przez Legie wkoncu powinismy iść za ciosem a więc I TAK PANOWIE.......

odpowiedz
bolo - 15.05.2019 / 22:38, *.net.pl

Postać nr. 1 to niestety Vuko. Jeśli w takim meczu ma nas uratować Rado i Hama to katastrofa. !!!!!!!

odpowiedz
L fan - 15.05.2019 / 22:38, *.com.pl

Zostawcie Wieteske winny jest Mioduski i jego polityka
Won z Legii miernoto

odpowiedz
Murarz - 15.05.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

Takim składem to możemy rozpoczynać sezon a nie kończyć . I tak Panowie za rok może się uda coś wywalczyć jak zmienimy połowę składu . ( L)

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 15.05.2019 / 22:37, *.ip-point.pl

Pudel i tak ma na to wszystko wyjeb,,,,e bo wie że zarobi z wpływów meczowych w Warszawie i interes się kręci

odpowiedz
Pablo - 15.05.2019 / 22:37, *.chello.pl

K.....a co za niemoty. Tyle pieniedzy zarabiaja i durnie nie potrafia realizowac taktyki?
Powinni kary placic, zwracac pieniadze kibicom za karnety.
Musza poniesc jakiej konsekwencje p. Mioduski.
ZENADA

odpowiedz
Michał - 15.05.2019 / 22:37, *.centertel.pl

To jest jakaś kpina.. Oni tam spisek jakiś odpieprzają?

odpowiedz
Mioduski out - 15.05.2019 / 22:36, *.chello.pl

#BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć #BL Wróć

P. S. Vuko trenerem na następny sezon ahahaa

odpowiedz
xRay(L) - 15.05.2019 / 22:36, *.net.pl

Wieteska nienawidzę Cie, Nagy ty samolubna kur***!

odpowiedz
Andrzej - 15.05.2019 / 22:35, *.plus.pl

Jagiellonia odpuszcza mecz a (nie wiem jak nazwać to coś biegające w koszulkach Legii) nie potrafi bramki strzelić. Czego oni więcej potrzebują

odpowiedz
Di_stefano - 15.05.2019 / 22:35, *.chello.pl

Trzy ostatnie ważne mecze - 1 pkt. Wietrzenie szatni konieczne! Piast gubi pkt a tu padaka straszna!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.05.2019 / 22:35, *.chello.pl

Wietrzenie szatni czas rozpocząć...

Dla mnie może odejść każdy.

odpowiedz
L fan - 15.05.2019 / 22:35, *.com.pl

Dość pusty stadion na Zagłębiu

Miodek wypier...,,,

odpowiedz
Mlbets - 15.05.2019 / 22:48, *.centertel.pl

@L fan:

Na szczęście jest spora grupa ludzi, dla których Legia to coś więcej niż piłka nożna i będą chodzili na mecze nawet jak klub będzie 5 czy 10 w tabeli.

A jak dla Ciebie wyniki są wyznacznikiem czy iść na mecz, to parafrazując Twoja wypowiedź "L_fan wypie...alaj"

Tak btw, do ludzi piszacysz "miodek won" itp.

odpowiedz
Jano - 15.05.2019 / 22:34, *.125.59

Miernoty nie potrzebują przeciwników sami się eliminują.

odpowiedz
Ktos - 15.05.2019 / 22:34, *.centertel.pl

Brawo, Piast podaję pomocna dłoń a my kur... a nie po co... . Babajaga nawet bez napinki z nimi jadą... Kur... To jest dramat i sabotaż, a vucovic to niech idzie jabłka albo szparagi zbierać!

odpowiedz
Junior - 15.05.2019 / 22:34, *.t-mobile.pl

To już koniec marzeń o mistrzstwie

odpowiedz
Wawa - 15.05.2019 / 22:32, *.124.248

Wieteska dno
Reszta drewno
Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd
Wuko trener buchaaaaaaaaa

odpowiedz
następny mecz będzie lepszy:) - 15.05.2019 / 22:32, *.mm.pl

i tylko kibiców żal :(

odpowiedz
RMFC - 15.05.2019 / 22:32, *.tpnet.pl

Kur..a jakby nie Wieteska to byłby 1 pkt.Nie rozumię jak na tym poziomie obrońca może zrobić takiego babola. Dobrze że Piast ma pełne gacie z presji i zremisował z bardzo dobrą dziś Pogonią

odpowiedz
Cch - 15.05.2019 / 22:32, *.plus.pl

Fajnie że był napastnik od pierwszej minuty..

odpowiedz
Marcin - 15.05.2019 / 22:32, *.play-internet.pl

W niedzielę opuszczę 1 mecz w tym sezonie. Wolę iść z psem na spacer do parku niż patrzeć na tych przeplacanych piłkarzy! Mioduski wypad z Legii! Karnetu juz też nie kupię. Szkoda słów.

odpowiedz
1916 - 15.05.2019 / 22:32, *.chello.pl

To teraz czas na wlasciciela, zeby smieci ze swojego ogrodka wyrzucil albo sprzedal ogrodek.

odpowiedz
Wiem - 15.05.2019 / 22:31, *.vectranet.pl

Sprzedać te wkłady do koszulek. Kupić wszystkich z Piasta i w przyszłym roku mamy mistrza za 1/3 ceny. Vuko spoko gość, ale trener póki co marny. Dziękuję, Dobranoc.

odpowiedz
Radom L - 15.05.2019 / 22:31, *.play-internet.pl

W zasadzie Legia nie ma zespołu od kilku lat.
Zero pomysłu, zero taktyki... Zero wszystkiego
Blamaż za blamażem...
Nie ma kto tego posprzątać.

odpowiedz
Wielkie KS PIASECZNO - 15.05.2019 / 22:39, *.play-internet.pl

@Radom L: Nie ma zespołu od kilku lat? Coś się koledze pomyliło, patrz Liga Mistrzów. Stanęła koza ....

odpowiedz
Globetrotter - 15.05.2019 / 23:05, *.t-mobile.pl

@Radom L: I tu,kolego, trafiłeś w sedno.Niestety, ostatnie dwa mistrzostwa były zupełnie nieprzekonywujące,co widać było po tych różnych Luksemburgach.Takie trochę dziadowanie ale skoro reszta drużyn w lidze też słaba to jakoś uszło.Kto to słyszał kiedyś żeby przegrywać ze słabiakami z małych krajów?? Świat się przekręcił.Oczywiście,nie wolno się poddać i, oczywiście, należy walczyć

odpowiedz
radzisz - 15.05.2019 / 22:31, *.com.pl

Piast zasłużonym mistrzem. W grupie spadkowej byśmy walczyli o życie z taką grą.

odpowiedz
Kieł - 15.05.2019 / 22:31, *.32.104

W grupie spadkowej za ch. byśmy się nie utrzymali. To jest parodia... najgorsze jest to, że w przyszłym sezonie będzie to samo, albo i gorzej.

odpowiedz
Twardy Legiunia - 15.05.2019 / 22:31, *.chello.pl

Miodulski, Vukovicz i Szymański wyjazd z Legii!!!
Legia to My, Legia to My, ejaeja Legia to my!!!

odpowiedz
Daniel - 15.05.2019 / 22:31, *.chello.pl

Vukovic i jego pomysły na grę i skład... kur...czapki z głów

odpowiedz
Adam - 15.05.2019 / 22:31, *.vectranet.pl

Kasa górą

odpowiedz
Nice - 15.05.2019 / 22:30, *.vodafone.ie

Nice

odpowiedz
Svenson - 15.05.2019 / 22:29, *.vectranet.pl

PIAST GLIWICE MISTRZEM POLSKI!

odpowiedz
kiko - 15.05.2019 / 22:29, *.chello.pl

Vuko tylko na rok? dajcie mu na 5 lat! tak slabej legii nie widzialem nawet za klafurica

odpowiedz
lhm - 15.05.2019 / 22:41, *.153.161

@kiko:
Miarkuj się trochę chłopie. Legia za Klafuricia gdy walczyła o mistrzostwo NIE PRZEGRAŁA ŻADNEGO MECZU. Do tego zdobyła Puchar Polski więc o czym tu piszesz? Słaba? Słaba to jest teraz.

odpowiedz
KIBIC - 15.05.2019 / 22:29, *.206.34

LEGIA ZA SŁABA NAWET NA MISTRZOSTWO POLSKI W TYM SEZONIE .

JAK KLUB NIE ZDECYDUJE SIĘ NA DUŻE TRANSFERY NA POZIOMIE OFOE TO BĘDZIEMY PRZEZ LATA W TYM G... SIĘ CIAPAĆ

odpowiedz
Ryj - 15.05.2019 / 22:43, *.t-mobile.pl

@KIBIC: weź zejdź na zimę, a nie Ofoe opłakujesz! Ten gość to był przypadek zrozum.

odpowiedz
Remek - 15.05.2019 / 22:29, *.chello.pl

Pytanie do Vuko albo kogoś innego mądrego. W czym Radovic jest lepszy od Medeirosa?

odpowiedz
(L) - 15.05.2019 / 22:29, *.chello.pl

Wyje...c na zbity pysk to cale marne towarzystwo wzajemnej adoracji!
Wstyd i hanba!

odpowiedz
jano - 15.05.2019 / 22:28, *.tpnet.pl

WIETESKA CO REZERWY !!!!!FRAJERZY ROKU!!! LEGIA WARSZAWA!!!!

odpowiedz
(L) - 15.05.2019 / 22:28, *.chello.pl

dzięki Daro za mistrza!

odpowiedz