fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Apel NS-ów do piłkarzy i kibiców

źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"Drodzy... Piłkarze i Kibice!
Piłkarze, przed Wami mecz w Białymstoku. W mieście gdzie nasz klub jest... zdecydowanie najważniejszy. W mieście gdzie nienawiść do Legii i Warszawy jest zdecydowanie większa niż sympatia do miejscowego klubu. Nas kibiców, wszechobecna w Polsce nienawiść, do naszych barw nakręca i mobilizuje do tego, aby w każdym aspekcie kibicowania dawać z siebie absolutne maksimum.
Tego samego wymagamy dzisiaj od Was. Tak jak my, reprezentujecie nasz klub. Wybiegacie na boisko z elką na piersi. Jesteście Legią Warszawa.
Nie znaleźliście się w tym miejscu przypadkowo. To Was mają się bać i to przed Wami mają czuć respekt inni piłkarze. Było w tym sezonie kilka gorszych chwil, które RAZEM przeszliśmy. Jesteśmy z Wami i tak jak śpiewaliśmy po ostatnim meczu, jeśli będziecie walczyć, będziemy do końca. Pamiętajcie, że mimo pustego sektora gości, będzie z Wami cała Legia.

Niech przyświeca Wam jutro hasło, które prowadzi nas w tej rundzie - JAZDA Z KU...MI!!!
A Wy Drodzy Kibice pamiętajcie - niezależnie co się wydarzy, widzimy się w niedzielę na Legii.
Naszym obowiązkiem jest być z tym klubem zawsze. Jeśli ktokolwiek w to wątpi, nie jest godny bycia Legionistą."

Nieznani Sprawcy


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.