REKLAMA

Kolekcja Legia Retro 2

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia zaprezentowała drugą odsłonę kolekcji "Legia Retro", która trafiła do sprzedaży. W ofercie są trzy nowe wzory koszulek (cena regularna: 119 zł), wzorowanych na tych z dawnych lat. Wśród nich model koszulki polo, w której legioniści występowali w Lidze Mistrzów w sezonie 1995/96. Ponadto w sprzedaży jest koszulka polo z długim rękawem z lat 60. (139 zł) oraz dwa wzory bluz (189 zł).

Tak jak w przypadku pierwszej kolekcji "Retro", nie ma rozmiarówki dziecięcej, a jakość wykonania jest w zasadzie taka sama.

Koszulka polo Liga Mistrzów 1995 - cena: 119,00 zł
W 1995 roku piłkarze "wojskowych" awansowali do Ligi Mistrzów w nowych strojach koloru zielonego z białymi rombami oraz z małym białym kołnierzykiem zapinanym na guziczek.
Koszulka polo - Liga Mistrzów 1995/96
Bluza dresowa 80' - cena: 189,00 zł
Bluza jest inspirowana kompletem dresów będącym pod koniec lat 80-tych znakiem rozpoznawczym reprezentacji Polski. W tym zestawie prezentowali się zawodnicy młodzieżowych drużyn Legii.
Bluza dresowa
Koszulka polo 1996 - cena: 119,00 zł
Ten dość awangardowy wzór został wprowadzony po sukcesach w Lidze Mistrzów i kojarzy się z czasami, gdy w klubie rządziło Daewoo.
Koszulka polo 1996
Koszulka longsleeve 60' - cena: 139,00 zł
Piłkarze Legii po raz pierwszy zaprezentowali publiczności zgromadzonej na Stadionie X-lecia na meczu Legia-Tottenham, zorganizowanym z okazji 50-lecia klubu.
Koszulka longsleeve 60
Koszulka retro 90' - cena: 119,00 zł
Klasyczny wzór koszulki piłkarskiej z zygzakowatym odcieniem koloru zielonego z początu lat 90.
Koszulka polo - Liga Mistrzów 1995/96
Bluza treningowa 90' - cena: 189,00 zł
Bluza treningowa Legii z połowy lat. 90., a konkretnie z roku 1995. Zawodnicy Wojskowych w takim komplecie zasiadali na ławce rezerwowych podczas pamiętnych wstępów w Lidze Mistrzów.
Bluza dresowa


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
MCHR - 25.05.2019 / 13:44, *.orange.pl

Ja marzę sobie o białych koszulkach i ciemno zielonych spodenkach.

odpowiedz
Michał - 24.05.2019 / 12:59, *.ip-point.pl

Jeśli to prawda to w przyszłym sezonie będziemy mieć paskudne koszulki. Z roku na rok coraz gorzej.
https://transfery.info/123369,domowa-koszulka-legii-na-nowy-sezon-foto

odpowiedz
Adas - 24.05.2019 / 07:44, *.t-mobile.pl

Może to i fajne ale bez logo producenta i sponsora wygląda sorry jak Legijna podróba.

odpowiedz
Kibic - 24.05.2019 / 03:39, *.84.166

A ja marzę o powrocie do ciemnej zieleni, jak za czasów Włodarczyka

odpowiedz
Jelito - 23.05.2019 / 22:09, *.vectranet.pl

1996 rok to dobry rok pili wtedy na umór pili ale grali ładnie!

odpowiedz
Kibolek - 23.05.2019 / 19:34, *.telefonica.de

Mioduski retro styl ci nie pomoże sprzedaj LEGIE lepiej może. Darek m golodupiec był jest i zawsze będzie

odpowiedz
Jelito - 23.05.2019 / 18:03, *.vectranet.pl

Niech mi ktoś powie co mam teraz zrobić. Naprodukowałem koszulek i szalików
Legia Mistrz Polski 2019 i co ja teraz mam z tym zrobić?

odpowiedz
Bubu - 23.05.2019 / 19:08, *.vectranet.pl

@Jelito: szaliki spruc a na koszulkach porawic napis ,,Wice ,,

odpowiedz
Tylko Legia - 24.05.2019 / 11:22, *.com.pl

@Jelito: Jak naprodukowałeś to zmień datę na 2018r. z "9" łatwo zmienić na "8"

odpowiedz
Mdread@hotmail.co.uk - 23.05.2019 / 12:29, *.virginm.net

@Alan: mam taka z meczu z besiktasem puchar uefa 96 zlapalem od jalochy to byl pierwszy mecz gdzie grali z nazwiskami na koszulkach zeby bylo smieszniej ziomus zlapal wczesniej na panathinaikos tak ze we dwoch mielismy 2 na plecach

odpowiedz
..... - 24.05.2019 / 15:29, *.co.uk

@Mdread@hotmail.co.uk : Probowalem wyslac Ci maila.. jak nie doszedl albo wykasowales to odezwij sie prosze do mnie: winiarz1916@onet.pl

odpowiedz
cuul - 23.05.2019 / 12:16, *.tpnet.pl

A mnie się marzy, aby Legia wróciła do tradycyjnego kompletu: białe koszulki, czarne spodenki i białe getry. W takich strojach Legia zawsze budziła strach u rywali, wtedy to była LEGIA....

odpowiedz
oLaf - 23.05.2019 / 13:52, *.vectranet.pl

@cuul: niezłe. Dal mnie te sprzed 3 lat z czarnym pasem na skos są najlepsze - b. oryginalne!!! A tak to dostaniemy kolejne korpo koszulki w których gra jeszcze innych 400 drużyn w Europie : (((

odpowiedz
SEBO(L) - 23.05.2019 / 14:15, *.chello.pl

@oLaf: Tak jak mówisz. Gdy wchodziły koszulki szare,było wielkie pompatyczne pierdzenie,że to tradycja,bo to kolor mundurów wojsk Piłsudskiego,historyczne przenośnie i OK. A teraz ze 2/3 albo i więcej drużyn ma koszulki w tych kolorach lub ich wariacji. I co? Oni też się pod historycznymi stwierdzeniami podpiszą?Nie,raczej wątpię,ale to my byliśmy pierwsi. :)

odpowiedz
(L) - 23.05.2019 / 12:11, *.net.pl

Teraz będą nowe meczowki czy za rok?? Ktos coś?

odpowiedz
Hjj - 23.05.2019 / 13:35, *.t-mobile.pl

@(L) : Teraz

odpowiedz
(L) - 23.05.2019 / 13:44, *.net.pl

@Hjj: dzięki!

odpowiedz
Juri - 23.05.2019 / 11:40, *.centertel.pl

Z okazji zdobycia wicemistrzostwa nic nie ma?

odpowiedz
SEBO(L) - 23.05.2019 / 12:26, *.centertel.pl

@Juri: A co ma być? Koszulka z plamą?

odpowiedz
Adas - 23.05.2019 / 19:00, *.150.124

@SEBO(L) : hahahahaha

odpowiedz
MP(L)87 - 24.05.2019 / 08:56, *.virginm.net

@SEBO(L) : albo spodenki z kleksem heh

odpowiedz
javed - 24.05.2019 / 18:25, *.centertel.pl

@SEBO(L) : hahahahahahahhahahahaha

odpowiedz
Tomo83 - 23.05.2019 / 11:33, *.vectranet.pl

Bluza treningowa lata 90 i Szczęsny przed oczami.
Koszulka 1996 Staniek.
1995 Wieszczycki.
...fajne wspomnienia.

odpowiedz
Alan - 23.05.2019 / 10:37, *.t-mobile.pl

Super choć troche szkoda ze nie ma uwczesnych sponsorów jak FSO czy Daewoo wtedy myślę że byłyby idealnym odzwierciedleniem tego co bylo.

odpowiedz
gosc - 23.05.2019 / 10:40, *.237.118

@Alan: i firmy Adidas

odpowiedz
yyy - 23.05.2019 / 11:10, *.vectranet.pl

@gosc : ta z czasów daewoo była nike ;)

odpowiedz
gosc - 23.05.2019 / 11:15, *.237.118

@yyy: wiem ale przy obecnym sponsorzy niemożliwe

odpowiedz
Tomo83 - 23.05.2019 / 11:42, *.vectranet.pl

@Alan: A ja widzę duże podobieństwo.
Wtedy i teraz były duże pieniądze (ogromny potencjał) i słabi fachowcy zarządzajacy nimi.

odpowiedz
oLaf - 23.05.2019 / 11:43, *.vectranet.pl

@Alan: faktycznie, byłoby lepiej, tak naturalnie. Ale i tak są fajne!

odpowiedz
Rogal - 23.05.2019 / 14:14, *.tpnet.pl

@oLaf: bym polemizowal, bo kiedys tylko smielismy sie z kopiacego sie w czolo Romana Oreszczuka a teraz z polowy druzyny. Zgadzam sie, ze i wtedy i teaz slaby managment

odpowiedz
Peter - 23.05.2019 / 15:53, *.vectranet.pl

@Rogal: No i z grubego Ryśka Stańka :-D

odpowiedz