fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Podsumowanie

Ekstraklasowa Legia w statystyce

Woytek

W sezonie 2018/19 Ekstraklasa wraz z firmą InStat dostarczały po każdym ligowym meczu szczegółowe statystyki każdego zawodnika. Te dane pozwoliły nam zaprezentować wiele ciekawych liczb wszystkich piłkarzy Legii Warszawa, którzy pojawili się na ekstraklasowych boiskach. Który zawodnik Legii rozegrał najwięcej minut? Kto oddał najwięcej strzałów? Kto najczęściej faulował, a kto był faulowany? Który legionista stoczył najwięcej pojedynków, a który wymienił najwięcej podań?

Najwięcej...
bramek: Carlitos (16)
asyst: Nagy (7)
celnych kluczowych podań: Carlitos (34)
minut: Jędrzejczyk (2776)
meczów: Carlitos (36)
strzałów: Carlitos (96)
strzałów celnych: Carlitos (44, celność: 46%)
fauli: Jędrzejczyk (57)
faulowany: Nagy (87)
spalonych: Carlitos (29)
stoczonych pojedynków: Carlitos (735)
wygranych pojedynków: Jędrzejczyk (341, skuteczność: 66%)
podań: Jędrzejczyk (1590)
podań celnych: Jędrzejczyk (1372, celność: 86%)
strat: Carlitos (396)
udanych odbiorów: Vesović (83)

fot. InStat / Ekstraklasa

fot. InStat / Ekstraklasa

na podstawie danych InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Arek - 23.05.2019 / 23:38, *.tpnet.pl

I pomyśleć, że Jędza mógłby mieć jeszcze więcej minut, gdyby nie "eurowizje" Mioduskiego.

odpowiedz
Darek - 23.05.2019 / 20:10, *.t-ipconnect.de

Jedrzejczyk najwiecej podan i podan celnych.Pewnie z 80% tych podan byla w poprzek boiska do najblizszego kolegi z druzyny.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.05.2019 / 18:27, *.play-internet.pl

Przeczytajcie,jak do tematu postawy piłkarzy podchodzą kibice Interu Mediolan przed meczem z Empoli.I tak powinno wyglądać to u nas,a nie tylko "Nie poddawaj się....."z jakąś qrwa Miedzią Legnica,czy inną Termalicą.

odpowiedz
do prezesa - 23.05.2019 / 15:26, *.tpnet.pl

gdzie są transfery Mioduski gdzie są transfery???

odpowiedz
7775 - 23.05.2019 / 14:34, *.tpnet.pl

Redakcjo dzięki za te statystyki, to ciekawa otoczka piłkarskiej Legii. Nie mniej jednak, co się dzieje z rozgadanymi aż do niedzieli panami Mioduskim i Vukovicem? Szczerze mówiąc to mocno czekałem na poniedziałkowy poranek aby dowiedzieć się, co tych dwóch ma teraz w planach i jakie są konkretne deklaracje na temat przyszłości Legii. Tymczasem jest już czwartkowe popołudnie a dwoje naszych "celebrytów" milczy. Może Redakcja dałaby radę zrobić jakiś wywiad z którymś z w/w? Chyba, że obydwaj mają akurat wczasy po ciężkim i udanym sezonie...

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 23.05.2019 / 18:08, *.legionisci.com

@7775: Staramy się umówić z trenerem. Jak się uda, to efekty będą na stronie.

odpowiedz
tekken (L) - 23.05.2019 / 13:15, *.230.92

hmm.. po tych statystkach to Jędze przesunąłbym na rozegranie...

odpowiedz
oLaf - 23.05.2019 / 11:40, *.vectranet.pl

Hlousek (obrońca, podpowiadam ; ) strzelił (grając o wiele meczy mniej) więcej bramek niż Szymański.... nie mam pytań.

odpowiedz
WWL - 23.05.2019 / 10:58, *.play-internet.pl

Do redakcji:

Sorry że nie na temat ale pod przyszli/odeszli nie mogę dodać wpisu.
Mam pytanie.dlaczego w "przyszli" nie ma Kante?
Czy coś się zmieniło bo miał wrócić z wypożyczenia?

odpowiedz
Lipa - 23.05.2019 / 10:40, *.chello.pl

3 jedenastki przewinęły się w sezonie,to tasiemiec jak brazylijski serial.

odpowiedz