Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kuchy odchodzi z Legii!

Vuković: Widzę innych na pozycji Kucharczyka

Wiśnia, źródło: sport.pl

- Na pewno zaskoczeniem jest, że Legia nie przedłuży kontraktu z Kucharczykiem. Wiadomo, że wielu innym zawodnikom też wygasają umowy. Nadchodzą też inne zmiany. I one też mogą być zaskakujące. Z mojej perspektywy mają być jednak przede wszystkim pomocne, skuteczne, na dłuższą metę zmienić tę drużynę - mówi w wywiadzie dla Sport.pl Aleksandar Vuković.

- Kucharczyk to zasłużony piłkarz dla Legii. Zrobił i osiągnął tutaj wiele, ale nie będę ukrywał, że w przyszłym sezonie na jego pozycji widzę innych piłkarzy - dodał trener Legii.

Vuković już na samym początku wywiadu odniósł się także do swoich słów z ostatniej konferencji prasowej. - Po pierwsze chciałbym wyjaśnić kwestię tego zapi..., bo chyba zostało to zbyt mocno nadinterpretowane, odebrane w zbyt szerokim kontekście. A tutaj kontekst był taki, że mówiłem odnośnie spotkań z Zagłębiem i Pogonią. Widziałem w nich na boisku długimi okresami apatię i brak zaangażowania. Słowem: nie było fundamentów. A jeśli ich nie ma, możesz zapomnieć o innych kwestiach. O umiejętnościach, piłkarskiej jakości, które w Legii są tak samo niezbędne, jak właśnie to zapier… zaangażowanie.

Szkoleniowiec wyciągnie wnioski z porażki w ubiegłym sezonie. - Mam mnóstwo przemyśleń na temat tego, co się stało. Nie tylko samej końcówki, ale też wcześniej - całego sezonu, który był pełen różnych zawirowań. W większości chciałbym jednak zatrzymać te wnioski dla siebie. I próbować je wykorzystać w nadchodzącym sezonie. Bo choć w tym się nie powiodło, to nie znaczy, że nie mogło. Do końca była szansa. Gdyby Piast nie miał takiej serii, pewnie nam by się udało znowu. Znowu dotknęłoby nas pozorne zadowolenie. Podkreślam: pozorne. (...) a pewno każdy pamięta, że po Lechii graliśmy u siebie z Piastem. To był dobry mecz w naszym wykonaniu, choć przegrany 0-1. Piast nas wtedy zatrzymał, coś uleciało. Dokładnie wiem co, to znaczy: wiem, co było przyczyną. Nie chciałbym jednak teraz tego szeroko komentować.

Cały wywiad dostępny tutaj

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (135)

+dodaj komentarz
Piekario - 26.05.2019 / 07:57, *.t-mobile.pl

Pinokio kopał się po czole jako kopacz, teraz kopie się po czole jako trener.

odpowiedz
LG - 25.05.2019 / 22:19, *.tpnet.pl

Do Trenera: Czy jest juz pilkarz na miejsce Kucharczyka ? LEGIA !!

odpowiedz
zlb - 25.05.2019 / 20:07, *.t-mobile.pl

Wal się! !!!

odpowiedz
Mariof - 25.05.2019 / 16:54, *.vectranet.pl

Vuko ja tez widze sporo trenerow na twoje miejsce cieniasie

odpowiedz
EdiSolo - 26.05.2019 / 05:51, *.plus.pl

@Mariof: Ja też widzę innych na miejsce Vuko, np. Jozak , Klafurić, Sa Pinto.
Może poczekajmy z ocenami Vukowića przynajmniej do jesieni.

odpowiedz
zaba285 - 25.05.2019 / 13:28, *.lukman.pl

fatalne ;) wieści. Salvador Agra już zaciera ręce z radości :D

odpowiedz
Wawerr - 25.05.2019 / 11:46, *.centertel.pl

Całe szczęście że czas tego drewniaka w Legii dobiegł końca bo na jego fatalną grę nie dało się patrzeć, jego miejsce jest w drugiej lub trzeciej lidze, to było chyba najbardziej wyczekiwane odejscie od czasu odejścia jego równie drewnianego kompana żyro

odpowiedz
AAA - 25.05.2019 / 09:33, *.chello.pl

do Lidka: do krwi to nogi zdarł biegając do pismaków i strzelając ale z ucha

odpowiedz
Lidka - 25.05.2019 / 09:35, *.cyfrowypolsat.pl

@AAA: Jeśli był taki słaby to po co stworzony jest temat i dlaczego wszyscy to komentują :)

odpowiedz
w_jar - 25.05.2019 / 09:32, *.207.135

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/823655/marek-wawrzynowski-michal-kucharczyk-od-niedojdy-do-symbolu-legii-felieton

odpowiedz
Lidka - 25.05.2019 / 09:22, *.cyfrowypolsat.pl

Przychodziłam na Legię m.in dla takich piłkarzy jak M. Kucharczyk. który gra za wszelką cenę do krwi a nie tyle ile mu zapłacą. Niestety tendencja jest taka, że władze klubu wybierają kadrę zagraniczną, z której nic nie wynika.

odpowiedz
Wawerr - 25.05.2019 / 11:50, *.centertel.pl

@Lidka:
On nawet po stracie piłki nie próbował jej odzyskać tylko stał obrażony ze ktoś śmiał mu ją zabrać, zero ambicji, od lat za drewniaka nie było żadnej oferty i tylko dlatego tą oferma była tyle w Legii

odpowiedz
Lidka - 25.05.2019 / 12:17, *.cyfrowypolsat.pl

@Wawerr: Hmm ale jak strzelał gole to też było źle ?;)

odpowiedz
Lopez - 25.05.2019 / 15:39, *.centertel.pl

@Lidka:
W Gdańsku pokazał zaangażowanie jak po stracie piłki w środku pola szedł spokojnie i patrzył jak idzie akcja Lechii, miał wtedy farta bo sędzia był idiotą i karnego nie podyktował

odpowiedz
EdiSolo - 26.05.2019 / 05:59, *.plus.pl

@Lidka: A ja przychodzę na Legię, żeby oglądać ambitną grę i zwycięstwa mojego klubu.
A nie patrzeć jak Legia dostaje wpie..ol od jakiegoś cieniasa o nazwie Bruk-Bet czy innej.

odpowiedz
Vinny24 - 25.05.2019 / 08:49, *.t-mobile.pl

Nawet nie wiecie ile to Legii dobrego przyniesie :) Granie w 10 zawsze trudniejsze jest niz w 11 :D

odpowiedz
grzesiek - 25.05.2019 / 08:21, *.centertel.pl

Jak czytam ze furman bedzie nie do wykupienia bo bedzie kosztowal 300 tys euro to vuko ty juz trzymaj w szafie wypowiedzenie umowy bo dlugo trenerem Legii nie pobedziesz

odpowiedz
LGZ - 24.05.2019 / 22:49, *.tpnet.pl

W ataku gramy dwoma napastnikami bo opcja jednego bez wsparcia sie nie sprawdzila P.Trenerze !!!

odpowiedz
mozejo - 24.05.2019 / 21:38, *.chello.pl

hmm sorki ale kilku wcześniejszych trenerów też widziało innych w miejscu Kuchego a i tak kończyło się to tym, że Kuchy grał, strzelał, asystował... kto w miejsce kuchego przepraszam bardzo???

odpowiedz
Sa - 24.05.2019 / 23:24, *.t-mobile.pl

@mozejo: weź przestań juz z tym drewnem

odpowiedz
artic - 24.05.2019 / 21:10, *.t-mobile.pl

Kucharczyk dla Legii wiecej zrobil niz Ty Vuko dał jej m.in.Lige Mistrzow nie jest jeszcze stary jak Rado i Malarz a pozbywacie sie go razem z preziem El Loco jaj smiecia jakiegos w L to nigdy nie bedzie dobrze jak takie ruchy beda robione.

odpowiedz
Kibic - 24.05.2019 / 18:18, *.centertel.pl

Starzyński do Legii!!!

odpowiedz
Arti 14 - 25.05.2019 / 18:57, *.vectranet.pl

Ja polityki Mioduskiego nie rozumiem. W polskiej lidze są dobrzy zawodnicy np.Furman,Starzyński,Kožulj,Angulo czy Novikovas,a my szukamy takiego np. Chime Chukwu dwa lata temu z drugiej ligi chińskiej,Pasquato,Philippsa czy Agre. Żenada!!!!

odpowiedz
On - 25.05.2019 / 19:23, *.25.51

@Arti 14: szczegolnie 40letni angulo I bialorusin novikowas....14 to twoje Iq? Jesli tak, to juz zamilczbz Laski swojej

odpowiedz
MU - 24.05.2019 / 16:33, *.centertel.pl

Kucharczyka miejsce jest na Lazienkowskiej

odpowiedz
Pit - 24.05.2019 / 18:24, *.net.pl

@MU: na trybunach

odpowiedz
Kazek1955 - 24.05.2019 / 19:15, *.play-internet.pl

@Pit: Kucharczyk to legenda

odpowiedz
EdiSolo - 26.05.2019 / 06:02, *.plus.pl

@Kazek1955: Taka sama jak Ty

odpowiedz
Jerry - 26.05.2019 / 22:34, *.47.125

@MU: ..na Torwarze.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 24.05.2019 / 16:14, *.inetia.pl

Jakich innych? W Legii jest obecnie Nagy i to tyle jeśli chodzi o skrzydłowych na miarę tego zespołu. Przesunięcia z innych pozycji ostatni raz zadziałały za Jacka Zielińskiego i to w drugą stronę, z pomocy do obrony - nie odwrotnie. Jeżeli pomysłem jest np. granie Vesoviciem wyżej to jest to durny pomysł, bo zabija automaty i wprowadza dublowanie piłkarzy. Wiadomo, Kucharczyk papa, ale nie gadać bzdur o innych za niego, bo innych jak na razie nie ma.

odpowiedz
Ryj - 24.05.2019 / 16:08, *.t-mobile.pl

Jak odejdzie to będzie dla niego raczej koniec kariery, chyba że zostanie w ekstraklasie, co raczej było by trochę kuriozalne z założenia.

odpowiedz
KO - 24.05.2019 / 15:58, *.com.pl

A mnie jest szkoda Kuchego. Jakoś nie trafił na trenera który potrafiłby z niego wyciągnąć cały potencjał jaki posiada.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 24.05.2019 / 15:47, *.t-mobile.pl

Kuchy tak jak inni kopacze to produkt piłkarskopodobny, ale to co wyprawia Vuko przechodzi wszelkie granice. Tylko Kuchy reprezentował naszą Legię w tym sezonie? Tymczasem to, co się obecnie dzieje nosi znamiona operacji psychologicznej o charakterze manipulacyjnym tzn. zrobienie z jednego człowieka "kozła ofiarnego" (Kuchy) i skoncentrowanie na nim uwagi, aby odciągnąć uwagę i gniew kibiców od faktycznych winowajców. Żenujący spektakl...

odpowiedz
kluch drewnopulos - 24.05.2019 / 15:22, *.tpnet.pl

Dla Michała dobra pozycja to lewonożny B-klasowy atakujący

odpowiedz
Greg61 - 24.05.2019 / 15:11, *.tpnet.pl

Analogicznie widzę innych na stanowisku Vukovica

odpowiedz
Marcin - 24.05.2019 / 14:54, *.mm.pl

A my widzimy innych na twoim miejscu

odpowiedz
Lukas - 24.05.2019 / 13:57, *.241.144

Kuchy za słaby :
Nikt nie pamięta jak L grała jak Kuchego do rezerw wywalili a jak z nim .
Dla wszystkich którzy mówią że jest słaby to proszę popatrzeć ile miał w sezonie goli i asyst zawsze czołówka. Jak przyjdzie ktoś kto będzie miał więcej to po jednym sezonie go wykupią. Kogo wy oczekujecie na miejsce Kuchego ????

odpowiedz
. - 24.05.2019 / 14:39, *.play-internet.pl

@Lukas:
Kolega pamięta takiego piłkarza Takesure Chinyama? Strzelał sporo goli, ale w kluczowych momentach zawiódł nie raz...

odpowiedz
oLaf - 24.05.2019 / 12:09, *.vectranet.pl

Vuko ma rację - Kuchy nie miał techniki ale jego szybkość i waleczność powodowała, że łapał się do kadry - i ok. Teraz już będzie grał coraz wolniej więc czas zrobić miejsce innym - patrzcie taki Udovivic- miał 10 bramek i 10 asyst - a ile miał Kuchy?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 24.05.2019 / 11:37, *.play-internet.pl

Oj ludki,ludki.Przecież "Kuchy King"powstało jako ironia do "ponadprzeciętnych umiejętności piłkarskich"Michała.A Wy teraz jak te jenoty naokrągło Kuchy King to,Kuchy King tamto.Zero poczucia humoru nie macie.

odpowiedz
olew - 24.05.2019 / 10:51, *.vectranet.pl

Nasz trener zbyt dużo gada i do tego niezbyt mądrze, póki co przegrał mistrzostwo ... Nie wolno publicznie dołować grajków, od tego jest szatnia...
musimy znowu do września pocierpieć ...

odpowiedz
zduneq - 24.05.2019 / 13:57, *.play-internet.pl

@olew: a może właśnie potrzeba takiego publicznego napiętnowania aby zaczęli się wstydzić tego co odwalili na ostatniej prostej?
Po wygranej w Gdańsku była prosta droga do mistrzostwa.

odpowiedz
olew - 24.05.2019 / 15:54, *.vectranet.pl

@zduneq: i on tego mistrzostwa nie zgarnął , był trenerem poniósł porażkę , Legia grała źle, nie miała jakiegokolwiek pomysłu na słabego Piasta , beznadziejnego Lecha , słabiutka Jagę. Trzeba Vuko uświadomić , że przerżnął , a wskazywanie grajków jako powodu jest żenujące... W zeszłym roku trener kobiet poustawiał grajków i zgarnął tytuł , Legia była równie słaba, , ALE MIAŁA JAKIEGOŚ TRENERA , W TYM ROKU NIE BYŁO TRENERA !

odpowiedz
GCW - 24.05.2019 / 10:46, *.com.pl

Ja nie widzę żadnej pozycji dla Kucharyczyka...

odpowiedz
lob - 24.05.2019 / 10:42, *.chello.pl

I Żyleta nie pomogła Kuchemu !!!Kto teraz będzie ich informatorem ???

odpowiedz
L - 24.05.2019 / 12:06, *.play-internet.pl

@lob: Decyzyjni znaja osobiście jeszcze wielu piłkarzy wiec nie bój żaby ;)

odpowiedz
(L) - 24.05.2019 / 10:20, *.chello.pl

Bez względu na to co Loczek w mediach mówi (lub co Loczek mówi ustami kolejnych trenerów) - to Kuchy nie wpisywał się w wizje "tanio kupić, trochę polansować i pogonić za bańke czy dwie"..

Tak będzie wyglądał nasz klub..

KUCHY! Szacuneczek

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 24.05.2019 / 09:20, *.t-mobile.pl

Za Kuchym jeszcze zatesknicie. Dla niego to dobrze,że odchodzi,bo już w Legii trochę się wypalił. Martwi mnie, że wielu z was nie pamięta o jego zaslugach dla Legii,o bramkach dających sukces,o jego zaangazowaniu .Nie wiem,kogo Vuko widzi na jego miejscu ale ŻADEN z obecnych zawodników Kuchemu nie dorasta do kolan!Może kogoś sprowadza nowego....

odpowiedz
Zs - 24.05.2019 / 11:05, *.centertel.pl

@Kibic Legii od zawsze: za zasługi to ludzie na Powązkach leżą. Jest słaby nie ma miejsca dla Kuchego to Kuchy odchodzi! Zawsze może wrócić JESLI będzie dobrze grał

odpowiedz
Zs - 24.05.2019 / 15:14, *.centertel.pl

@Bie(L)any: no dokładnie masz rację. Teraz specjalnie dla Ciebie: Aleja zasłużonych, zrób selekcję i nazwiska które zostaną to o nich mi chodziło.
Zadowolony ?

odpowiedz
ddd - 24.05.2019 / 09:07, *.gov.pl

Moim zdaniem dobrze, że odejdzie. Nie uważam, że to słaby piłkarz.
Na warunki ekstraklasy - bardzo dobry.
Po prostu już tutaj się trochę wypalił. Zaczął męczyć siebie i innych. Na zachodzie dorobi trochę do emerytury.

odpowiedz
Misza - 24.05.2019 / 09:06, *.warszawa.pl

Mam przemyślenia na temat tego wywiadu, ale zatrzymam je dla siebie. Dodam tylko, że na Twoim miejscu nie opłacałbym czynszu za wrzesień, bo już Cię tu nie będzie.

odpowiedz
Bu"L"i - 24.05.2019 / 08:55, *.inetia.pl

Jeszcze zatęsknicie !!!!! Zamilknijcie już. Dajcie czas zarządowi i trenerom. Zobaczymy za dwa miesiące.

odpowiedz
tekken (L) - 24.05.2019 / 08:48, *.230.92

W ten sposób my nic nigdy nie zbudujemy. To tylko pokazuje podział na grupy w drużynie, że to jednak prawda jest. Szkoda KK, bo to był jeden z bardziej wyrazistych piłkarzy tej drużyny.

odpowiedz
Urban - 24.05.2019 / 08:47, *.forcepoint.net

No qrwa, a kto w zamian idioto??? Jakis blazen z Balkanow, o takich samych umiejetnosciach i duzo wiekszych zarobkach? Problem nie jest z odejsciem Kinga, ale z tym, ze nikt go nie zastapi - co dobrze wiemy.

odpowiedz
Bie(L)any - 24.05.2019 / 08:40, *.lsas.aero

Jadą ty niektórzy na Kuchego, pewnie nie jest to Joshua Kimmich , ale tak na chłodno bez emocji, kto był lepszy od niego na tej prawym skrzydle??? Vesović który rozegrał ponad 30 spotkań i nie strzelił żadnego gola, Hama który człapał i nie walczył w obronie, Agra...???
Przecież Kucharczyk był nawet u Staśka Czerczesowa podstawowym zawodnikiem... Zresztą u wszystkich trenerów przez te blisko jedenaście lat był w podstawowym składzie bądź tym dwunastym i żaden z prowadzących Naszą Legię nie chciał jego oddać ani wypożyczyć ...
Słabo to wygląda , że teraz Vuko szuka winy tylko po stronie zawodników...

odpowiedz
LWGZ - 24.05.2019 / 08:34, *.tpnet.pl

Gral dobrze czy slabiej ale zawsze zostawial serce dla "LEGII" !!!!

odpowiedz
Obcy - 24.05.2019 / 08:30, *.t-mobile.pl

Czy to nie dziwne? Po objęciu posady trenera przez Vuko odnosimy kilka zwycięstw. Potem gramy piach. A może grupa " trzymająca władzę" stwierdziła, że z trenerem jest im nie po drodze. Kilka porażek, remisów i trener poleci. A tu dupa. Trzeba się zawijać. Koniec zwalniania szkoleniowców.

odpowiedz
asdasd - 24.05.2019 / 17:33, *.virginm.net

@Obcy:

Dokladnie, czas przerwac model ktory byl w Legii od paru lat.

odpowiedz
WWL - 24.05.2019 / 08:20, *.play-internet.pl

Ps.
Zapomniałem o Kopczyńskim.
Toć to talent pierwszej wody. :-)
Pozbyliśmy się Michalaka bo przecież wraca do nas Messi

odpowiedz
Adam - 24.05.2019 / 08:04, *.chello.pl

Pinokio chyba zapomniał co zdobył w swojej karierze piłkarskiej. Więc niech się nie porównuje do Kucharczyka ten w Legii zostawił swój ślad

odpowiedz
tomaszek67 - 24.05.2019 / 07:56, *.centertel.pl

W jego miejsce szykowane jest mega wzmocnienie - prawdziwy lider, killer, człowiek z legijnym dna - Michał Żyro.
Jestem przekonany, że w kolejnym sezonie wyprzedzimy wszystkich w lidze o lata świetlne.

odpowiedz
gorylek - 24.05.2019 / 07:46, *.vectranet.pl

Dziwna decyzja,że wg mnie prawdziwy i zdeklarowany Legionista za jakiego mam Vuko wyrzuca warszawiaka z kości i krwi i Legionistę od zawsze-Kucharczyka.Kuchy może nie był wirtuozem techniki ale zawsze dawał z siebie wszystko.Ciężko znaleźć skuteczniejszego grajka w ostatnich latach z takimi konkretnymi liczbami w statystykach.Weźmy chociaż liczbę strzelonych goli dla Legii-71 goli we wszystkich rozgrywkach.Oby jednak Vuko miał rację,że to będzie dobre dla Legii

odpowiedz
kabanos - 24.05.2019 / 07:52, *.91.50

@gorylek: Bycie Warszawiakiem to troche za mało - i tak dziwne że był tutaj tyle sezonów będąc imitacja piłakrza. Szacun za te lata a na Legie piłkarsko zawsze był za słaby

odpowiedz
At - 24.05.2019 / 11:33, *.centertel.pl

@kabanos:
Perfekcyjna ocena piłkarza i całej sytuacji
100% racji

odpowiedz
Samae(L) - 24.05.2019 / 12:39, *.telecom.kz

@gorylek:
Dawał z siebie wszystko? Chyba zapomniałeś jak wracał truchcikiem do obrony albo leżał gdy przeciwnik miał kontre. Zasługi nie grają, czas Kuchego w Legii się skończył, a tego co dla nas zrobił, bramki, asysty, serce nikt mu nie zapomni. Za każdym razem gdy Kuchy podpisywał nowy kontrakt to był płacz że to drewno itp. a teraz gdy odchodzi to płacz że zasłużony Legionista żegna się z Legią. Trzeba być konsekwętnym. P.s Kuchy zawsze starał się bardziej gdy konczył mu się kontrakt a potem podpisanou znowu obniżał loty. P.s2 Kuchy, powodzenia

odpowiedz
Hugon - 24.05.2019 / 15:12, *.vectranet.pl

@kabanos: Kucharczyk nie jest Warszawiakiem.Tylko z pod Wawy.

odpowiedz
Boczek - 24.05.2019 / 21:07, *.plus.pl

@kabanos:
Nowy Dwór jest w Warszawie?to gratuluję,kup sobie mape słoiku

odpowiedz
Krzysztof - 24.05.2019 / 06:11, *.centertel.pl

To dobrze,że odchodzi.

odpowiedz
Jacek - 24.05.2019 / 05:11, *.tpnet.pl

Kuchy walczący, strzelający decydujące bramki i zapier...cy od bramki do bramki to juz historia. W minionym sezonie byl poprostu slaby, wolny, niezdecydowany, wiele dosrodkowan wykonywal na stojąco, bez dynamiki i walki. Duzo strat i brak powrotow. Jezeli odejdzie to nie bedzie to w chwili obecnej zadne oslabienie Legii. Chce dodac, ze zawsze cenilem go jako pilkarza i legioniste. Ale chyba cos minelo bezpowrotnie. Moze w nowym klubie odzyska swoje najlepsze cechy. Powodzenia ,,Kuchy"

odpowiedz
k. - 24.05.2019 / 05:04, *.t-mobile.pl

Kuchy King. Nie mam już teraz z kim się utożsamiać. Trzymaj się Michał. Chłopaku z Mazowsza. Mioduski won!

A Dolar jak był tak jest...

odpowiedz
Kóhy kink - 24.05.2019 / 00:19, *.centertel.pl

Nara... laga i do przodu..!!!

odpowiedz
Kibic - 23.05.2019 / 23:12, *.84.166

Kucharczyk zawsze dawał z siebie wszystko. W momentach, gdy całej drużynie nie szło, to on przechylał szalę zwycięstwa po stronie Legii. Był ważną osobą w szatni Legii. Wielka szkoda, że tak się to kończy

odpowiedz
Michał - 23.05.2019 / 23:52, *.ip-point.pl

@Kibic: Dawał z siebie wszystko to fakt, ale tylko kiedy mu się chciało. Zazwyczaj był niewidoczny, a najbardziej raziło jego odpuszczanie gry w obronie, sorry ale to nie Neymar aby nie musiał się wracać ;)

odpowiedz
BR(L)DNO - 24.05.2019 / 05:33, *.vectranet.pl

@Kibic: U Kuchego dawać wszystko =NIC!!!

odpowiedz
Bie(L)any - 24.05.2019 / 08:59, *.lsas.aero

@BR(L)DNO:
Chyba od miesiąca jesteś kibicem Legii, albo udajesz kibica Legii żeby siać ferment...
Każdy kibic Naszego Klubu pamięta jak Kuchy wszedł w gdańsku i pokonał dwa razy kuciaka co miało wpływ na zdobycie MP, każdy wie kto strzelił Gola w dogrywce w zabrzu w półfinale PP i do kogo dzięki temu trafił rok temu ten puchar, każdy prawdziwy kibic pamięta czyj gol ze słowakami dał nam awans do LM.. to tylko cztery bramki z tych prawie 50 jaki strzelił dla Legii (nie liczę tej jednej dla reprezentacji Polski)...
Więc nie widzę powodu żeby siać robić zamieszanie na tej stronie...
Niech idzie chłopak do Turcji zarobić na stare lata i wystarczy to przemilczeć jak kogoś nie stać na słowo dzięki czy powodzenia...

odpowiedz
Ostr - 24.05.2019 / 11:33, *.centertel.pl

@Bie(L)any: wszystko się zgadza tylko teraz napisz ile mógł ich strzelić i ile razy nie trafiał w sytuacjach kiedy było to wielka sztuka? Jego największym i jedynym atutem było bieganie i walka a kiedy go ostatnio takiego widziałeś? Ostatnio tylko straty i odpuszczanie a i jeszcze dużo miał w wywiadach do powiedzenia więc w szatni pewnie też się nosil - legendaaa pozal się boze...

odpowiedz
Arek - 23.05.2019 / 23:06, *.tpnet.pl

Dzięki Kuchy! Powodzenia gdzie tam Cię poniesie. J...ć lamusów!

odpowiedz
eth - 23.05.2019 / 22:51, *.t-mobile.pl

Trzy lata temu częśc z nas nie potrafiła docenić Niko, Prijo, Gui i Vadisa, a dziś wszyscy chcielibyśmy ich powrotu. A ja mówię: we wrześniu albo listopadzie zatęsknimy za Carlitosem, czy Kuchym. Bo nawet takich wyników nie będziemy mieli jakie oni dawali.

odpowiedz
Roast - 24.05.2019 / 06:49, *.centertel.pl

@eth: kto nie potrafil docenic Vadisa? W zasadzie wszyscy pieli z zachwytu nad jego gra! Co Ty wymyslasz...

odpowiedz
SlawoL - 23.05.2019 / 22:48, *.net.pl

Kuchy dziękuje za emocje jakie dostarczyłeś

odpowiedz
Ale jaja - 23.05.2019 / 22:46, *.skranetcan.pl

Jeśli kuchy odchodzi to wszyscy powinni odejść nikt tak jak on nie zasłużył na kontrakt zawsze zap....

odpowiedz
Miras - 24.05.2019 / 07:45, *.vectranet.pl

@Ale jaja: Jeszcze zatęsknimy za Kuchym, znowu kupią na jego pozycję drugiego Agrę.

odpowiedz
LWGZ - 23.05.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

Do Trenera: Carlitos i Kante w ataku ! LEGIA !!!!

odpowiedz
Kibic Legii - 23.05.2019 / 22:24, *.206.3

VuKo jak są umiejętności to i zaangażowanie przychodzi łatwiej . Jak niema umiejętności to Piłkarz na boisku się tylko męczy co w większości sezonu było widać po zawodnikach Legii , których nie powinno nigdy być już w Legii biorąc czysto piłkarskie kwestie .

odpowiedz
zduneq@gmail.com - 23.05.2019 / 22:19, *.play-internet.pl

Nigdy nie byłem fanem MK ale teraz chciałbym napisać krótko:
Michał dzięki za wszystko, wracaj szybko do zdrowia i powodzenia!

odpowiedz
jo - 23.05.2019 / 22:13, *.tpnet.pl

Swoją drogą to prezio rozdaje za darmo na lewo i prawo. Nikogo nie sprzedaje tylko ciągle rozdaje. Albo jest bardzo bogaty albo bardzo głupi...

odpowiedz
Raf - 23.05.2019 / 22:20, *.t-mobile.pl

@jo: Kto kupi KK lub SZ? Proszę Cię.. lepiej oddać za darmo i nie płacić pensji

odpowiedz
Paweł - 23.05.2019 / 21:50, *.centertel.pl

Dzięki za ten ruch, jeszcze jeden i wracam na stadion SZ

odpowiedz
Radek - 23.05.2019 / 21:47, *.domynet.pl

Zrób pożytek z tego Kante-przecież on jest 2 klasy lepszy od hamalainena

odpowiedz
Tagi - 23.05.2019 / 21:46, *.vectranet.pl

"Kuchy King" , tak samo jak "Jacek Magiera to pierworodny jest syn hitlera" to były przyspiewki ironiczne :) Nie widzieć czemu , niektórzy uważali że to pieśni pochwalne ?:)
Z Jacka się śmiali , bo to był kołek , a z Kuchego , bo ... też kołek , tyle że biegający ( ostatnio bardzo rzadko , dlatego Go żegnamy ).

odpowiedz
Redi - 23.05.2019 / 21:43, *.centertel.pl

Trenerze nie za dużo tych wywiadów? Weź człowieku zacznij działać bo narazie tylko czytam co chwilę podniosłe wypowiedzi i nic więcej, ogarnij może najpierw

odpowiedz
Diabeł - 23.05.2019 / 21:36, *.107.163

A ja widzę innego trenera na Twojej pozycji!!!!! Kuchy King!!!! Gdzie prawdziwi legioniści ??? Kto zostanie? Agra ?

odpowiedz
Diabeł - 23.05.2019 / 21:36, *.107.163

A ja widzę innego trenera na Twojej pozycji!!!!! Kuchy King!!!! Gdzie prawdziwi legioniści ??? Kto zostanie? Agra ?

odpowiedz
7775 - 23.05.2019 / 21:20, *.tpnet.pl

W zasadzie całe mówienie o problemach i przyszłości Legii w tym wywiadzie sprowadza się do tych jego fragmentów:

Co się stało z zespołem po meczu z Lechią? V: Wiem, ale nie powiem. W odniesieniu do słów prezesa po podpisaniu z panem kontraktu, jak zmieni się Legia? V: Będziecie zaskoczeni, ale nie powiem. Może siła zespołu została przeceniona? V: Mam swoje przemyślenia, ale nie powiem. W kwietniu powiedział pan, że w drużynie coś nie funkcjonuje dobrze, o co chodzi? V: Nie chcę o tym mówić. Jakich piłkarzy latem sprowadzi Legia? V: Nie powiem.

Średnio to widzę. Mam szacunek do Vuko za te wszystkie lata w Legii, ale jednocześnie mam nieodparte wrażenie, że on już teraz sobie z tym wszystkim nie radzi, że to go przerasta i to znacznie. Prezesie chyba przebudowę czas zacząć znacznie wyżej niż piłkarze. Trener, dyrektor sportowy, dział skautingu... to wszystko jest do zmian.

odpowiedz
Heniek - 23.05.2019 / 21:17, *.chello.pl

Fatalny robi wypad - wracamy na Silvera! Całą naszą czwórką. Najlepsza wiadomośc ostatniego miesiąca.

odpowiedz
johnjohn - 23.05.2019 / 22:30, *.centertel.pl

@ Heniek: a świstak siedzi i zawija w sreberkla/

odpowiedz
Heniek - 23.05.2019 / 22:40, *.chello.pl

@johnjohn: Ja jestem ten dwumetrowy kolo, zawsze w czapce z Bocianem - Den Haag. Pierwszy wyjazd marzec 1988 hanysowo. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

odpowiedz
Zdzich - 24.05.2019 / 01:40, *.play-internet.pl

@ Heniek: Chwalisz się, czy żalisz ???

odpowiedz
plpl - 24.05.2019 / 06:26, *.tpnet.pl

@Zdzich : zamknąłeś dziś internet :)

odpowiedz
Kraken - 23.05.2019 / 21:12, *.t-mobile.pl

Czy fani Magiery ogladaja popisy jego pupilków? Taktyka godna mistrza. Polska myśl szkoleniowa w pigułce. Serbska jak widać było jeszcze gorsza. Tylko dobry trener z dobrej ligi.

odpowiedz
Artur L - 23.05.2019 / 21:00, *.chello.pl

Ojj. Mamy prezesa ktory sam sobie przeczy a teraz do tego trener ktory tak samo: mowi jedno a robi zupelnie co innego :/ Prawdziwy legionista co zapier...? Kto jak nie Kuchy King ktory umiejetnosci ma srednie ale przez te wszystkie lata nadganial wlasnie zapier...!!!!!!!????? Do kąd Nas zaprowadzi trener Legionista bez doswiadczenia? TYLKO LEGIA!!!!

odpowiedz
eduardo - 23.05.2019 / 21:14, *.tpnet.pl

@Artur L: Kuchy mial tylko momenty. Zostal wykreowany przez niektorych kibicow jako ten co zapie... Na tle reszty łamag pewnie zapie.... ale najczesciej tracil i pozniej nadrabial. Dobrze gral tylko w momencie gdy konczyl mu sie kontrakt

odpowiedz
Pawel - 23.05.2019 / 20:59, *.vectranet.pl

Dzięki Kuchy za wszystko!!!!
Powodzenia w nowym klubie
Jeszcze za Tobą wszystkie oszołomy zatęsknią

odpowiedz
gazza - 23.05.2019 / 20:49, *.inetia.pl

Brawo Vuko ! Wreszcie nie będziemy oglądać tego drewnianego Kucharczyka !!

odpowiedz
Władeczek - 23.05.2019 / 20:38, *.play-internet.pl

Super faken, super. W końcu, aż otwieram maciore, choć ciepła bo nie było czasu na schłodzenie faken tak się ucieszyłem. Chyba nie przesadzę jak powiem, że bardziej niż z braku mistrza faken.

odpowiedz
Legia(1916) - 23.05.2019 / 21:15, *.chello.pl

@Władeczek: Bardziej niż z braku Mistrza... No cóż należ ci tylko współczuć. Kto ty jesteś Polak mały, jaki znak twój----zawistne gały....

odpowiedz
Grchw(L) - 23.05.2019 / 20:37, *.chello.pl

Lipiec 2019
Widzę innych w roli Vukovicia.
DM

odpowiedz
Mr T - 23.05.2019 / 20:37, *.mm.pl

Mam nadzieje, że treneiro nie ma na myśli Agry? Myślę, że brak zaangażowania zarzuca Cafu i Medeirosowi i ich nie zobaczymy. Swoją drogą Vuko nie ma doświadczenia w przebudowie drużyny. Żeby to się nie skończyło katastrofa.

odpowiedz
AAA - 23.05.2019 / 20:30, *.chello.pl

Bo to jest dzień który dał Nam Pan.

odpowiedz
SzB - 23.05.2019 / 20:27, *.play-internet.pl

Nie wierzę, że to się dzieje:)!

odpowiedz
Ted - 23.05.2019 / 20:20, *.plus.pl

Podobno Kuchy strzelał z ucha pismakom, prawda to??

odpowiedz
antyk - 23.05.2019 / 20:15, *.207.129

Vuko dobrze wie że jak on się nie pozbędzie mąciwody kucharczyka to wcześniej czy później kuchy zwolni jego tak jak zwalniał innych trenerów przed nim ale mam nadzieje że to dopiero początek pozbywania się kaleczniaków i nierobów,trzymam kciuki

odpowiedz
Juri - 23.05.2019 / 20:14, *.inetia.pl

No to jak mu dadzą grajków, na których nie ma wpływu,to wszystko jasne.

odpowiedz
Andrzej - 23.05.2019 / 20:00, *.248.132

Kucharczyk odchodzi ze względów poza sportowych. To że był odsuniety przez Jozaka było z tych samych powodów

odpowiedz
Ted - 23.05.2019 / 20:21, *.plus.pl

@Andrzej: Walił z ucha?

odpowiedz
Andrzej - 23.05.2019 / 20:41, *.248.132

@Ted:
Szczegółowo nie znam, słyszałem że tworzył złą atmosferę w szatni. Informacja od osoby wiele lat związanej z klubem. Może jak odejdzie pojawią się jakieś szczegóły.

odpowiedz
Darek - 23.05.2019 / 19:59, *.t-ipconnect.de

Brawo Vuko.Gonic leszczy bez zaangazowania.Bez Kucharczyka sie Legia nie skonczy.Damy sobie rade bez niego.Gorzej z nim.Posiedzi w Turcji ze 2 lata i wroci tu do jakiejs Pogoni lub wisly Płock.
Przewietrzyc druzyne.Sprowadzic nowych co beda walczyc i jedziemy dalej.Nowy sezon nowe nadzieje.Caly sezon byla taka padaka ze az oczy puchly a mimo to do mistrzostwa braklo niewiele.Wiec moze byc tylko lepiej.

odpowiedz
Łysy - 23.05.2019 / 20:33, *.plus.pl

@Darek : może być gorzej.

odpowiedz
LW - 23.05.2019 / 19:53, *.chello.pl

optymalny sklad na nowy sezon i golimy frajerów:
Majecki-Astiz-Jedrzejczyk--Stolarski-Rocha-Agra-Karbownik-Praszelik-Huesca-Radovic i Kulenovic w ataku.
A trenej Ch..vic

odpowiedz
PerfeKt - 23.05.2019 / 19:52, *.chello.pl

Nie płacz Kuchy bo tu miejsca brak
Na twe babskie łzy
Telewizor, kebab, Enklawa
To twój marzeń szczyt
Hej kibole szydzą znów
Wciąż nie dają żyć
Więc uciekaj z Legii już
I nie wracaj mi

Ref.:
Żegnam was już wiem
Nie zawale Legii więcej spraw
Idę sam właśnie tam
Bo mnie nie chcą tu

odpowiedz
oLaf - 24.05.2019 / 12:16, *.vectranet.pl

@PerfeKt: dobre! : )

odpowiedz
KKK (Kuchy King Kong) - 23.05.2019 / 19:51, *.chello.pl

Vuko, dziękuję. Już myślałem , że nie dożyję.
Twoje zdrowie!

odpowiedz
ginpasterz - 23.05.2019 / 19:33, *.202.78

Zaraz zaczną się wpisy że Kuchy to czy tamto. Pytanie kto w jego miejsce? 800 tys za Cafu, to jakich darmowych wirtuozow znajdziemy. Jeden Agra na dwa lata już jest. Rozumiem pozbycie się zawodników ale wierzę że są pomysły kim zastąpić. Już jednego reprezentanta chcieliśmy się pozbyć i co. Bez Jedzy nie byłoby obrony. Dużo rozsądku. 3 mam kciuki. Życzę wszystkim żeby to był "ten" na lata a nie do końca lata.

odpowiedz
KKK - 23.05.2019 / 20:01, *.chello.pl

@ginpasterz:
Obojętnie, kto za niego. Możesz być Ty, mogę być ja, może kolega. Każdy z nas nie będzie rżnął gwiazdy i nie będzie przeszkadzać na boisku. I nie będzie machał łapami. Koniec z grą w 10 na 11.

odpowiedz
ginpasterz - 23.05.2019 / 20:07, *.202.78

@KKK: nie chodzi o to żeby Kuchy został tylko o to żeby był jakiś sensowny pomysł na zespół. Od dawna nie ma zespołu. Jednostki wybitne ciągnely zespół. Był Ljuboja i Vadis. Dlaczego nie ma takich zawodników. Zamienić tylko żeby zmienić to bez sensu. Dokąd zajedziemy. Zmnieniajmy na lepsze bo Piast Śląsk czy inne zespołu będą nas lały a europejskie puchary skończą się na jakim maltanskim zespole.

odpowiedz
Kraken - 23.05.2019 / 19:27, *.t-mobile.pl

Pakuj mandżur

odpowiedz
tom - 23.05.2019 / 19:21, *.chello.pl

VUKO , JAK TY MNIE ZAIMPONOWAŁEŚ W TEJ CHWILI !!!

odpowiedz
lulek z podkarpacia - 23.05.2019 / 19:19, *.amazonaws.com

W końcu jedno drewno mniej, pytanie czemu tak późno??? Brawo dla trenera Wukowicza:)

odpowiedz
cyniek - 23.05.2019 / 19:11, *.vectranet.pl

SORRKI ZVZUKO ALKE JA CIE nie widze w roli trenera Legii dlaczego?? anoi wyjasniam rotacje skladem przed trzema oistatnimi meczami to kryminal wpuszczenie swojego ziomka Radovica czy pol roku nie graJACEGO Niezgo z Pogonia to sdabotaz szczal wq kolano

odpowiedz
zieLeninka - 23.05.2019 / 19:15, *.chello.pl

@cyniek: naucz się pisać gamoniu... Później pisz.

odpowiedz
ka(L)iszok - 23.05.2019 / 19:18, *.02.net

@cyniek: Niezgoda wszedł i coś zrobił w kilka minut z Pogonią akurat. A dla rado liczył na to ,że coś mu się uda. No cóż.Nie możemy rozliczać Vuko za mistrza bo prawda jest taka że ta drużyna nic nie prezentowała od prawie 2lat. To musiało jeb.... I jeb.... jeśli nie wyczyści tej grupy z pseudo graczy i pseudo legionistów

odpowiedz
DarceLi - 23.05.2019 / 19:19, *.ip-point.pl

@cyniek: akurat Niezgoda jak wszedł to nie wiele brakło a bramka by padła....

odpowiedz
Arek - 23.05.2019 / 23:15, *.tpnet.pl

@ka(L)iszok: w końcu jakiś normalny wpis. Brawo!

odpowiedz
Headman - 23.05.2019 / 19:08, *.chello.pl

Gdyby gdyby - polska gadka

Gdyby babkę odwrócić do góry nogami, byłaby skarbonka

odpowiedz