REKLAMA

Nowacka 25. w PŚ w Pradze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czeskiej Pradze odbyły się czwarte w tym sezonie zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, a drugie w których po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, brała udział Oktawia Nowacka. Legionistka awansowała do finału, w którym uplasowała się na miejscu 25.

Oktawia rywalizację w szermierce rozpoczęła całkiem nieźle - od 20 wygranych pojedynków, co dało jej 10. miejsce. W pływaniu z wynikiem 2:13.50 min. była 19, ale zdecydowanie słabiej legionistka wypadła w ostatnich konkurencjach. Za jeździectwo otrzymała 528 punktów, co było dopiero 26 wynikiem, a bieg ze strzelaniem ukończyła w czasie 12:52.96 min. - na miejscu 31. w tej konkurencji. Za występ w Pradze Nowacka zdobyła 23 punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Daniel Ławrynowicz niestety nie dostał się do finału mężczyzn. Legionista zajął 22. miejsce w grupie eliminacyjnej B i nie znalazł się w czołowej 36. pięcioboistów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.