Nowacka 25. w PŚ w Pradze

W czeskiej Pradze odbyły się czwarte w tym sezonie zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, a drugie w których po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, brała udział Oktawia Nowacka. Legionistka awansowała do finału, w którym uplasowała się na miejscu 25.

Oktawia rywalizację w szermierce rozpoczęła całkiem nieźle - od 20 wygranych pojedynków, co dało jej 10. miejsce. W pływaniu z wynikiem 2:13.50 min. była 19, ale zdecydowanie słabiej legionistka wypadła w ostatnich konkurencjach. Za jeździectwo otrzymała 528 punktów, co było dopiero 26 wynikiem, a bieg ze strzelaniem ukończyła w czasie 12:52.96 min. - na miejscu 31. w tej konkurencji. Za występ w Pradze Nowacka zdobyła 23 punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Daniel Ławrynowicz niestety nie dostał się do finału mężczyzn. Legionista zajął 22. miejsce w grupie eliminacyjnej B i nie znalazł się w czołowej 36. pięcioboistów.