fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Cafu wykupiony przez Legię

Woytek, źródło: Legionisci.com

Trzy dni temu Super Express informował, że Legia zdecydowała się na skorzystanie z opcji wykupienia Cafu z FC Metz. W piątek francuski klub oficjalnie potwierdził, że warszawski klub zapłacił za Portugalczyka, który miał ważną umowę jeszcze przez rok.

Legia zapłaciła za Cafu ok. 800 tys. euro.

Do tej pory Portugalczyk rozegrał 50 spotkań w barwach Legii, strzelił 9 goli i zanotował 6 asyst.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Praga - 04.06.2019 / 02:16, *.chello.pl

Lepiej by brzmiało cafu wykpiony przez Legię

odpowiedz
gang - 03.06.2019 / 11:42, *.219.170

Logiczny ruch. Nie kupić go teraz to tak jak nie wykupić auta z leasingu jak już 2/3 spłacone. Na 100% go sprzedadzą dalej.

odpowiedz
lubuska legia - 02.06.2019 / 21:06, *.plus.pl

Drewno,nie warte tych pieniedzy.

odpowiedz
Szok - 01.06.2019 / 14:19, *.chello.pl

No szok :(

odpowiedz
Świstak666 - 01.06.2019 / 10:05, *.chello.pl

Nie jestem przekonany...jedna dobra runda, druga słaba...nie jest już pierwszej młodości...wolałbym inwestycję w młodych i rozwinięcie sieci scoutingu!

odpowiedz
Arek - 31.05.2019 / 23:22, *.tpnet.pl

Co Wy z tym Ofoe? Przecież on tu nigdy nie przyjdzie, więc dajcie spokój. Było, minęło i tyle. Jak czytam te wpisy, to tu większość chyba ma problemy z emocjami.

odpowiedz
Legia w transferach powinna iść na ich jakość a nie ilość !!! Ofoe się kłania to Piłkarz , którego nowi powinni dorastać jego umieję - 31.05.2019 / 19:37, *.206.89

Cafu środkowy pomocnik - Mega rozgrywający - Szybki , mega technik , wyśmienite piłki prostopadłe do napastników - Ofoe się przed nim chowa . Masakra co przyszło nam kibicom Legii z drewniakosów mega gwiazdy w Legii na siłę robić .

Taki Valencia z Piasta nic wielkiego , tylko szybkość i technika i ośmiesza resztę ligi - to tylko pokazuje jaki mamy poziom ekstraklasy . Nie wiem skąd tylu w niej Rasiakanaldiniów - Interesy menedżerów ? i wciskanie drewna bo małe warte za dużą kasę bo większy zarobek ? Czy tak trudno znaleźć szybkiego zawodnika z dobrą techniką ? Bo to co my dziś w Legii mamy to jest tragedia - podniecamy się mizernością naszych Piłkarzy - Do póki poziom Legii nie będzie zaczynał się na poziomie takich Piłkarzy jakim był Ofoe dopóty ta liga będzie na śmiesznym wiejskim poziomie z przepłaconymi Piłkarzami , którzy na takie pieniądze w żaden sposób nie zasługują . Nie ta kasa za takie umiejętności piłkarskie .

odpowiedz
Krzysiek - 31.05.2019 / 19:13, *.plus.pl

Julka bardzo dobrze mówisz Cafu będzie grał coraz lepiej a idiota to ten koleś jest nie zna się na interesie

odpowiedz
Qwerty - 01.06.2019 / 08:00, *.centertel.pl

@Krzysiek: przecie on nawet opluć nie umie. Do tego jeszcze ta nadwagą.
Loczek rób tak dalej a będziemy się ekscytować walką o utrzymanie.

odpowiedz
Sraczyk - 31.05.2019 / 18:00, *.centertel.pl

Kolejny idiotyczny ruch Loczka. 800k za gościa, który zagrał nieźle jedna rundę z wyraźnymi objawami siana w głowie

odpowiedz
julka - 31.05.2019 / 18:47, *.jaslo.pl

@Sraczyk: Widać , że nie masz pojęcia o biznesie. Kafu jest dobry, ale nawet jakby się w dalszej perspektywie nie sprawdził w Legii, to na dzień dobry dostaną za niego drugie tyle.

odpowiedz
Nkh - 31.05.2019 / 18:49, *.t-mobile.pl

@julka: nie krzycz „hop”

odpowiedz
Sraczyk - 31.05.2019 / 19:28, *.com.pl

@julka: aha.... czyli Kafel kaleczył wiosną, pluł się i sprawiał wrażenie najaranego w celu podniesienia swojej wyceny.... ciekawe :-))

odpowiedz
Nie sracz żarem - 01.06.2019 / 13:39, *.145.197

@Sraczyk: Cafu miał dwie dobre rundy i kręcą słabą, ostatniej wiosny

odpowiedz
Konkretnych Piłkarzy brać do Legii . a nie same wkładki na koszulki - 31.05.2019 / 16:00, *.206.89

Teraz złożyć ofertę za Ofoe

odpowiedz
Daw1D - 31.05.2019 / 15:43, *.com.pl

Majecki - Vesović, Jędrzejczy, Remy, Rocha - Martins, Cafu - ???, Szymański/Zylla?, Nagy? - Carlitos?/Sanogo?

ławka: ???

biednie to trochę wygląda ...

odpowiedz
nvi - 31.05.2019 / 15:51, *.pxs.pl

@Daw1D: Cierzniak - Vesović, Remy, Jędrzejczy, Rocha - Szymański, Cafu, Martins, Nagy - Carlitos, Kante/Niezgoda

Tak jest na ten moment. Vuko chce grać 442. Majeckiego nie liczę, bo jest duza szansa, ze zostanie opylony

odpowiedz
Kuba - 31.05.2019 / 21:56, *.t-mobile.pl

@nvi: Szymańskiego i Carlitosa już w zasadzie nie ma, więc... trzeba zapełnić środek boiska.
Na obronie mamy Wieteskę na zmianę i podoba mi się ten atak: Kante i Niezgoda, hej!

odpowiedz
Zenek - 31.05.2019 / 15:28, *.mmc.com

dobra decyzja

odpowiedz
Obcy - 31.05.2019 / 15:27, *.t-mobile.pl

Dla nich to grosze. Dla nas sporo kasy. Tylko, żeby podpisali z nim jakiś kontrakt na 2- 3 lata. Żeby po roku nie odszedł za friko. Co przy obecnych władzach klubu jest nagminne.

odpowiedz
ginpasterz - 31.05.2019 / 15:16, *.204.214

Tak sprzedajmy więcej zawodników grających w pierwszym składzie. To ciekawe kim zagramy w lipcu. Jedynymi wzmocnieniami powroty z wypożyczeń. Dramat

odpowiedz
tak - 31.05.2019 / 17:42, *.mm.pl

@ginpasterz: Ale to Legia go wykupiła xD Inną sprawą jest że mogą go sprzedać teraz ze "sporym" zyskiem za czym ja osobiście jestem bo typ ma problem z emocjami

odpowiedz
ginpasterz - 31.05.2019 / 22:54, *.197.215

@tak: teraz kiedy nie ma Szymańskiego to w środku jest dziura. Dalej uważam że sprzedaż lub oddanie za darmo połowy zawodników pierwszego składu to błąd. Skończymy w środku tabeli.

odpowiedz
Cch - 31.05.2019 / 14:59, *.plus.pl

Teraz jeszcze tylko sprzedac za 2-3 banki i git

odpowiedz
eLka - 31.05.2019 / 15:05, *.tpnet.pl

@Cch: nigdzie nie idzie

odpowiedz