REKLAMA

Koszulki, plakaty i szaliki na 75. rocznicę Powstania Warszawskiego w Źródle

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 11-14 w Żródle będą do nabycia, dystrybuowane tradycyjnie i corocznie od 2006 roku, koszulki z motywem upamiętniającym Powstanie Warszawskie. Jako że w tym roku przypada okrągła 75 rocznica zrywu stolicy do walki z okupantem, warszawscy kibice przygotowali także okolicznościowe plakaty ( gratis przy zakupie koszulki) oraz szaliki.

- Jest to pierwszy termin sprzedaży z kilku które planujemy, bowiem zdajemy sobie sprawę, że wiele osób wyjechało na tzw. długi weekend. Niemniej zapraszamy tych, którzy w Warszawie zostali - informują organizatorzy.

fot.
fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
darek - 21.06.2019 / 13:13, *.plus.pl

czy jest mozliwosc wysylki.

odpowiedz
ech... - 21.06.2019 / 16:15, *.188.226

@darek:

Owszem - jest. Wystarczy, że do 12.06 tego roku zapiszesz się na listę i zaznaczysz, że prosisz o wysyłkę... W takim przypadku możliwe, że już chłopaki wysłali do ciebie przesyłkę...

odpowiedz
Sochaczew od zawsze z Legią - 20.06.2019 / 22:35, *.tpnet.pl

Batalion "Skowronek" Zgrupowanie AK "Kampinos" na pomoc walczącej Warszawie !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.