fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zajęcia przy Ł3

Wrócili kadrowicze, pierwszy trening Gwilii

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek o godzinie 10 na boisku bocznym przy Łazienkowskiej 3 odbył się ostatni trening legionistów przed wylotem na zgrupowanie do Austrii. W zajęciach nie wzięli udziału: Tomasz Jodłowiec, Luis Rocha, Tomasz Nawotka, Mateusz Wieteska oraz Igor Lewczuk, który obserwował ostatnie minuty zajęć z boku murawy. Lewczuk rozwiązał kontrakt z Bordeaux i od wtorku będzie do dyspozycji sztabu.

Trenowali natomiast zawodnicy wracający ze zgrupowań reprezentacji Walerian Gwilia, Artur Jędrzejczyk, Marko Vesović i Dominik Nagy. Dla Gruzina był to pierwszy trening w barwach Legii. Wciąż do zespołu nie dołączyli Sandro Kulenović, Mateusz Wieteska i Jose Kante. Ten ostatni dopiero rozpoczął z Gwineą Puchar Narodów Afryki, a pozostała dwójka powinna dolecieć do Austrii w ciągu kilku najbliższych dni. Nieobecny był dziś również asystent trenera Krzysztofa Dowhania - Jan Mucha, który od kilku dni przebywa na szkoleniu. Zajęcia zza linii bocznej obserwował Sebastian Szymański, który po powrocie z mistrzostw Europy U-21 przyjechał, by pożegnać się z kolegami.

Zajęcia rozpoczęły podania w trójkach oraz przebieżki. Później przyszedł czas na rozciąganie i ćwiczenia biegowe – zawodnicy między innymi zderzali się barkiem w powietrzu, po czym sprintowali do ustawionej czapeczki. Następnie legioniści szkolili podania, zadaniem piłkarzy była gra bez przyjęcia. Utrudnieniem w ćwiczeniu miały być rozstawione manekiny. Legioniści podążali za podaniem, a ostatni z zawodników miał za zadanie jak najmocniej kopnąć piłkę do bramki. W międzyczasie bramkarze szkolili grę nogami, a później przeszli do strzałów na chwyt.

Później bramkarze dołączyli do legionistów i wraz z nimi grali na utrzymanie. Po tej grze z murawy zszedł Carlitos, który poczuł ból w nodze. Następnie ćwiczenie zostało zmodyfikowane w grę, w której głównym zadaniem obu drużyn było zdobywanie goli. Mecz wygrał zespół różowych.

Różowi: Cierzniak (Muzyk), Jędrzejczyk, Astiz, Antolić, Karbownik, Cafu, Gwilia, Cielemęcki, Agra, Nagy (Kwietniewski), Niezgoda

Zieloni: Majecki (Miszta), Stolarski, Vesović (Nagy), Remy, Kopczyński, Żyro, Praszelik, Martins, Carlitos (Kostorz), Rosołek, Sanogo

Jutro legioniści wylecą do Austrii na zgrupowanie. Trener Vuković na obóz nie weźmie: Mateusza Żyry, Radosława Cielemęckiego i Tomasza Nawotki.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Foto - 25.06.2019 / 13:03, *.virginm.net

Trener Dowhań ma wy...ane na przemowę Vuko...

odpowiedz
Brak napastnika - 25.06.2019 / 02:56, *.co.nz

Carlitos poczuł ból w nodze i w zastępstwie wejdzie chyba Sagan, zadzwonią po niego z wakacji.

odpowiedz
????? - 25.06.2019 / 04:18, *.optonline.net

@Brak napastnika: Niezgoda, Sanogo, Kulenović, Kante, Carlitos, faktycznie nie ma napastników, każdy zespół brałby ich z Legii w ciemno. Biorąc pod uwagę to że i tak Legia gra jednym lub dwoma, to mamy ich wystarczająco.

odpowiedz
Neo (L) - 24.06.2019 / 23:21, *.vectranet.pl

Novikovas bardzo blisko Legii. Cena 300 tys. EURO + bonusy. To przyzwoity transfer na miarę naszych możliwości .

odpowiedz
News⚽️Legia - 24.06.2019 / 22:21, *.215.62

Coach Vuko!wiécej młodych! mniej starych! Ok!?

odpowiedz
DzyndzeL - 24.06.2019 / 22:00, *.plus.pl

Cielemencki najlepszy na zgrupowaniu a trener odsyła go do domu? To jakiś kiepski trener w takim razie. A ogórasy jak Rocza czy Antolovicz jadą!

odpowiedz
Prezes Miodousty - 24.06.2019 / 21:11, *.centertel.pl

Drodzy kibice,
Na transfery przeznaczyłem w tym okienku transferowym pełny 1 milion euro, a to nie koniec!
Mam jeszcze 250 tys euro! i nie zawaham się ich wydać!
Wszyscy będą drżeć ze strachu na widok składu Legii w przyszłym sezonie!

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 24.06.2019 / 21:40, *.t-mobile.pl

@Prezes Miodousty: prezesie ja bym nie szastal tak, kto wie moze Fryzjera trza bedzie zakontraktowac w tym roku!

odpowiedz
Jaroo - 24.06.2019 / 23:52, *.virginm.net

@Prezes Miodousty:
Prezesie kochany nie szastaj tak hajsem, bo reszta druzym ze strachu w gacie a robi a nam bedzie grozic zakaz transferow przez zlamanie zasad fair play XDDDDD

odpowiedz
LWGZ - 24.06.2019 / 19:41, *.tpnet.pl

Najpierw Rocha teraz Carlitos oby do 1 meczu w LE byli gotowi do gry a sparingi mozna dobrze grac ale nie na ostro !!!!

odpowiedz
Robbs0r - 24.06.2019 / 19:21, *.vectranet.pl

Nie wiem z czego to wynika, ale tutaj są normalni ludzi, a na legia net same jarząbki. Siedzi tam gimbaza, która komentuje wszystko patrząc przez różowe okulary. Grono wzajemnej adoracji na czele z użytkownikiem jz166, który ma coś nie tak z głową.

Każdy widzi, że kadra jest słaba, a nawet słabsza niż w zeszłym sezonie. Słabe transfery, słabi trenerzy, a oni piszą o mistrzostwie i LE. Czy oni są zdrowi na umyśle?

odpowiedz
eLka - 24.06.2019 / 20:56, *.tpnet.pl

@Robbs0r: słabsza bo odeszli dziadkowie?

odpowiedz
Gibon - 25.06.2019 / 07:21, *.centertel.pl

@Robbs0r: a tu siedza sami frustraci ktorym nigdy nic aie nie podoba i nigdy im sie nie dogodzi.Jedziecie po wszystkich i po wszystkim....Nawet po vadisie jechaliscie.....Smietanka znafffcow pilki ,najlepsi prezesi i skauci na swiecie hahahaha

odpowiedz
sobo(L)ew - 24.06.2019 / 18:39, *.cyfrowypolsat.pl

mioduski parówa niszczy Legię jak tylko się da,a baranie łby i tak wszystko zwalaja na Leśnego. Tylko Leśny potrafił kibiców innych klubów wkur...ac podkradajac piłkarzy i miał sukcesy,a ta miernota sprawiła,ze jakieś lamusy na wpier..... spuscily to jeszcze nie zdobylismy żadnego trofeum,a osły i tak będą chodzić na mecze i krzyczeć ch...z wynikami. Jeżeli tak to kibicujcie poloni czy ruchowi ch.

odpowiedz
Andrzej - 24.06.2019 / 19:20, *.plus.pl

@sobo(L)ew:
Nie obrażaj kibiców Ty barani osle. Zobacz co to jest definicja kibica i jak powinien zachowywać się kibic, na pewno nie jak Ty który jest wkur... na właściciela klubu i każe innym kibicom, zaznaczam kibicom a nie jak Ty krzykacza z przed komputera chodzić na Polonię. Zanim zaczniesz obrażać kibiców Legii pochwal się co zrobiłeś w tym kierunku aby zmienić prezesa Legii czy sposób zarządzania Legia.
Leśny podkradal piłkarzy? Chyba piłkarza i podniecanie się tym świadczy ze był kiepskim prezesem bo zależało mu tylko aby zrobić na złość innym a nie czy przyniesie korzyści piłkarskie dla klubu.
Ogólnie abyś się nie zdziwił jak w środę podkradniemy z Jagielloni.

odpowiedz
Bródno - 24.06.2019 / 20:38, *.chello.pl

@sobo(L)ew: morda krótko lamusie obrażający kibiców Legii

odpowiedz
sobo(L)ew - 24.06.2019 / 22:33, *.255.244

@Andrzej : Podkrasc to możecie conajwyzej gacie na bazarze. Kiepskim był?? Tylko,ze przy nim to było Mistrzostwo i LM a przy miodku co?? Jedno zwykłe gówno.

odpowiedz
NAS - 24.06.2019 / 18:21, *.centertel.pl

A gdzie są jakieś transfery? Bo jak narazie to tylko kadra się osłabiła! Widać gołym okiem wizję mioduskiego (celowo z małej litery), nigdy nie krytykowałem jego poczynań, ale to co wyprawia ten pan to czysty sabotaż!!! Regularnie po troszeczku dewastuje nasz klub, niszczy go prawie na każdej płaszczyźnie! Regularny spadek od początku jego samodzielnych rządów.

odpowiedz
bronek49 - 24.06.2019 / 18:16, *.chello.pl

zaczyna się jak co sezon chwali się młodych a na zgrupowania już ich się nie bierze a jadą takie ogóry jak Kopczyński nic dziwnego że mlodzi uciekają do innych klubów

odpowiedz
Gregor - 24.06.2019 / 17:46, *.chello.pl

Bez jaj to nie wysokosc gór decyduje o mistrzostwie. Tylko piłkarze a nie wkłady do koszulek. Trzeba miec klub w serdcu i tatrach mozna zrobic mocne treningi

odpowiedz
DO Redakcji - 24.06.2019 / 16:58, *.chello.pl

wiadomo cos o karnetach ?

odpowiedz
Ja1916 - 24.06.2019 / 15:11, *.centertel.pl

Na cholerę jechać do Austrii taki kawał i płacić w huk euro za hotele. Rozumiem w zimę, ale latem czemu nie można w Polsce trenować? Za ostatni sezon to powinni po tatrach biegać, a nie opalać dupy w austrii

odpowiedz
Ja - 24.06.2019 / 15:35, *.t-mobile.pl

@Ja1916: Austria jest jednak wyżej położona n.p.m. niż niż miasta w polskich górach plus w naszych górach ciężko o ośrodek na poziomie.

odpowiedz
WETERAN - 24.06.2019 / 16:28, *.chello.pl

@Ja1916: A sparingi to z Mazurem Karczew i Nałęczowianką, tak?

odpowiedz
kaktus - 24.06.2019 / 17:37, *.tpnet.pl

@Ja1916:
Jak znam naszych zachłannych górali to podejrzewam, że Austria jest tańsza... i to sporo...

odpowiedz