Jarosław Niezgoda strzela gola na 3-0 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Niezgoda: Muszę poprawić skuteczność

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Na ten moment dobrze to wygląda, ale spokojnie, to tylko mecze kontrolne i nie można ich oceniać tak samo jak meczów ligowych. Dziś mogłem strzelić trzy bramki, miałem trzy stuprocentowe sytuacje. Dobrze, że te sytuacje są, ale skuteczność trzeba poprawić - wierzę, że ona też przyjdzie - powiedział po sparingu Jarosław Niezgoda.

- Po niewykorzystanych okazjach trener mówił mi, żebym nie myślał o tych sytuacjach tylko kontynuował grę, bo zaraz będą kolejne. I nie mylił się. Myślę, że trener nie pozwoli nam "odpłynąć" po tych meczach. Sami wiemy, że jeszcze dużo pracy przed nami. Dziś nasi rywale grali rano sparing, więc byli bardziej zmęczeni niż my. Mimo to, wygrywanie i strzelanie wielu bramek jest dobre.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
bronek49 - 29.06.2019 / 19:54, *.chello.pl

jarek nie czytaj idiotów ktorzy nie maja pojecia o piłce dla mnie iestes przyszłością Legii iwierze w to że piłkarska pszyszlość przed tobą

odpowiedz
Tomek - 29.06.2019 / 10:46, *.plus.pl

Drewno jakich mało. Strzelił bramkę tylko dlatego że bramkarzowi nie chciało się rzucić mu pod nogi. W normalnym meczu nie miałoby to miejsca. Za to jak miał setkę i praktyczne cała bramkę pustą to trafił w bramkarza

odpowiedz
PLK - 30.06.2019 / 00:47, *.plus.pl

@Tomek: jesteś leśnikiem? Więc siedź w tej swojej leśniczówce i więcej nie wypisuj swoich mądrości!!! Sęku!!

odpowiedz
Ryj - 30.06.2019 / 10:29, *.com.pl

@Tomek: Spłyń!

odpowiedz
tekken (L) - 29.06.2019 / 09:33, *.chello.pl

Spokojnie. Spróbuj unikać kontuzji i potrzebujesz gry. Gole same przyjdą potem, bo okazje będą.

odpowiedz
pd - 29.06.2019 / 08:55, *.chello.pl

Niezgoda ma coś widać u najlepszych napastników, tzn. piłka szuka go w polu karnym. Nie wiem czy to fart, czy intuicja ale bardzo często znajduję się tam gdzie powinien być. Szkoda, że umiejętności strzeleckie ma na dosyć przeciętnym poziomie, bo tak będąc zdrowym byłby gwarancją na przynajmniej 20 bramek w sezonie i to w dużo mocniejszej lidze niż Ekstraklasa. Powinien zostawać na treningach i spróbować to poprawić na tyle na ile zdrowie pozwala by mimo swoich ograniczeń tutaj te 15-17 bramek wbić.

Niestety Jarek jest "szklany" i liczenie, że chłopak będzie grał od początku do końca w każdym meczu jest na wyrost. Jakby udało się średnio po 50-60 minut na mecz to i tak byłby duży sukces.

odpowiedz
PLK - 29.06.2019 / 00:27, *.plus.pl

oLaf; WIARA... CZŁOWIEKU... WIARA CZYNI CUDA!!! Ciekawe czy tak psioczyłeś na Jarka jak dwa lata temu był zdrowy i strzelał bramy w lidze?!! Pewnie w poprzednich latach stawiałeś krzyżyk na naszych chłopcach w końcówce każdego sezonu!!! A PÓŹNIEJ CIESZYŁEŚ SIĘ NA STARÓWCE!!! HIPOKRYTO!!!

odpowiedz
PLK - 29.06.2019 / 00:16, *.plus.pl

Niezgoda i brameczki zgoda!! JAREK KING!!!

odpowiedz
oLaf - 28.06.2019 / 23:08, *.vectranet.pl

k...., gościu, jakie "... to tylko mecze kontrolne i nie można ich oceniać tak samo jak meczów ligowych" ????

Weź się do roboty do cholery, od 2-ch lat Cię Legia reanimuje a ty pier.... że "to tylko mecze kontrolne"???

To co będzie w meczu o mistrzostwo z takim 'tuzem' jak Piast??? walniesz 3 razy do bramki czy na balkon????

odpowiedz
Ostry - 29.06.2019 / 02:17, *.play-internet.pl

@oLaf: ogarnij się. Gdyby nie jego bramki i Malarz, to ostanie mistrzostwo byłoby za Magiery.

odpowiedz
tekken (L) - 29.06.2019 / 09:38, *.chello.pl

@oLaf: Po kiego wywierasz presje na chłopaku. Wprowadzasz ch...wą atmosferę w Legii.Tylko będzie więcej przez to marnował. Wrzuć na luz, bramki przyjdą. Takie jechanie na napastnikach i innych zawodnikach jak marnują jest z d..y. Nie polepsza to sytuacje a pogarsza. Na wielu fajnych zawodnikach kibice tworzą presje i potem się spalają zamiast poprawiać skuteczność.

odpowiedz
M3 - 28.06.2019 / 22:02, *.vectranet.pl

Brawo! Liczę, że kontuzje już minęły i zostaniesz królem strzelców. Papiery masz na dużo lepszą ligę. Powodzenia

odpowiedz
dejne3 - 30.06.2019 / 07:33, *.plus.pl

@M3: 100% popieram takie 3 maj Jarek i nie przejmuj się co tu o Tobie wypisują znawcy piłki nożnej. Pozdrawiam serdecznie źyczę zdrowia

odpowiedz