fot. UEFA
REKLAMA

Terminy meczów z Europa FC

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Znane są już dokładne daty meczów 1. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Europa FC. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 lipca o godz. 20:30 na Gibraltarze, natomiast rewanż 18 lipca o godz. 21:00 w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
(L)ech - 07.07.2019 / 13:24, *.vectranet.pl

@ZioLeg:
w fazie eliminacyjnej godzina rozgrywania meczów jest dowolna...

ustalenie godziny meczu w czwartek na 21 zmniejsza frekwencję - niektórzy pracują...
ale, jak widać, zarządowi nie zależy na wpływach z biletów...

odpowiedz
Molek - 07.07.2019 / 10:32, *.centertel.pl

@Waguś: Kuchego juz nie ma wiec wolne czwartki stracily na znaczeniu

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.07.2019 / 13:17, *.play-internet.pl

Tak jak mówiłem przed mistrzostwami świata,że Senegal to tylko leży w Afryce,ale piłkarsko to Europa i to zachodnia,to to samo mogę powiedzieć o drużynie z Gibraltaru.U nich co drugi to Hiszpan,a ci akurat to w piłke grać potrafią,pomimo,że grają w Europa S.C.Tak więc spacerek to nie będzie,dlatego też u buka rzucam na blat 100 zł przeciw Legii,pomimo,że sercem jestem za tym,abyśmy powalczyli w Europucharach jak najdłużej.Cos w rodzaju "serce i rozum"

odpowiedz
yyy - 06.07.2019 / 10:09, *.centertel.pl

@LWGZ: ej mordo, ale nawet pierwszego meczu jeszcze nie było, a ty już nawijasz o tym, że rewanż coś pokazał. Chyba że przybywasz do nas z 2029 roku.

odpowiedz
ZioLeg - 06.07.2019 / 09:52, *.chello.pl

@Arczi: dawno nie graliśmy w LE więc lbo zapomniałeś, o której gra LE albo od niedawna wspierasz L

odpowiedz
Arczi - 05.07.2019 / 22:20, *.net.pl

W czwartek o21..... Szkoda ze nie o 23

odpowiedz
Yorick - 05.07.2019 / 21:43, *.t-ipconnect.de

WICEmistrz Gibraltaru. Nie ogon, nie środek tabeli - wicemistrz, czyli śmietanka! Słuszną linię ma nasza władza. Dziękujemy Panie Darku.

odpowiedz
Radek optymista - 05.07.2019 / 16:10, *.235.193

Gibraltar to silna druzyna moze wygraja z wiatrem

odpowiedz
powaga - 05.07.2019 / 12:50, *.vectranet.pl

Jeżeli nie podejdziemy do tych meczów na 100% to nawet na tym etapie mogą być kłopoty

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.07.2019 / 12:45, *.play-internet.pl

O 21 w Czwartek :) chyba ich ch... strzelił

odpowiedz
Waguś - 05.07.2019 / 12:27, *.play-internet.pl

Wolne czwartki!!!

odpowiedz
Cicirici - 05.07.2019 / 11:46, *.122.228

Pownni podejść do tego meczu na poważnie, tam gra dużo hiszpańskich ogórów z niższych lig, które w Polsce są tak bardzo cenione.

odpowiedz
dino - 05.07.2019 / 11:27, *.bt.net

@bartiboy:
Będzie tylko z rewanżu na TVP Sport

odpowiedz
Rav - 05.07.2019 / 11:22, *.virtuaoperator.pl

Od Gibraltaru jeszcze batów nie było. Bedzie nowy kraj do kolekcji na ścianę wstydu.

odpowiedz
bartiboy - 05.07.2019 / 11:12, *.plus.pl

Będzie transmisja w TV?

odpowiedz
ajs - 05.07.2019 / 10:52, *.vectranet.pl

Będzie ciężko. W Europie nie ma już słabych drużyn poza polskimi.

odpowiedz
LWGZ - 05.07.2019 / 10:43, *.orange.pl

To nie beda takie latwe mecze co pokazal wynik meczu rewanzowego !!!!

odpowiedz
Prazanin - 05.07.2019 / 10:21, *.play-internet.pl

dobre dwa sparingi na pogranie calym skladem :)....

odpowiedz