fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

LIVE!: Legia - Pogoń Siedlce

Redakcja

O godzinie 17:00 przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa rozegra ostatni mecz testowy przed oficjalnym rozpoczęciem nowego sezonu. Rywalem "Wojskowych" będzie drugoligowa Pogoń Siedlce. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
andreas - 06.07.2019 / 18:48, *.chello.pl

Martins zszedł w 55 min i asystował Kulenovicovi w 80 min?

odpowiedz
Ropa(L) - 06.07.2019 / 17:29, *.digiweb.ie

Legia vs P.Siedlce ,a nie Legia vs U Craiova. Poprawcie tego byka. Pozdro

odpowiedz
are31 - 06.07.2019 / 17:23, *.mm.pl

w radiu leci na zywo

odpowiedz
Blackhalo - 06.07.2019 / 18:07, *.tpnet.pl

@are31: jakiś link?

odpowiedz
WETERAN - 06.07.2019 / 17:08, *.tpnet.pl

Oglądałem transmisje wszystkich sparingów /FB,YT/z Warki i z Austrii.
O co chodzi z brakiem transmisji z dzisiejszego sparingu?
Utajnienie taktyki na nowy sezon? Przecież nie brak możliwości technicznych ! Ja nie rozumiem Waszej strategii informacyjnej.Może ktoś kompetentny wyjaśni kibicom o co chodzi? Nie jesteście przecież politykami i możecie informować swój "elektorat" /czytaj:kibiców/ w b.prosty sposób.Jestem sympatykiem Legii,z krótką przerwą na Górnika /wiadomo Lubański/ od 1954 roku,tak!tak!Bardzo proszę o poważne traktowanie takich kibiców.

odpowiedz
brasu - 06.07.2019 / 18:25, *.vectranet.pl

@WETERAN: mecz jest w Polsce, na stadionie Legii, a to oznacza ze mozesz obejrzec go na zywo... do austrii raczej trudno bylo by ci dojechac...
po drugie kwestie sponsorskie. na stadionie jest event. m.in. prezentacja druzyny na nowy sezon.
bilety sa bezplatne a do tego dostaniesz jeszcze browca. dodatkowo wezmiesz udzial w losowaniu vouchera na kielbaske i... karnetow na nowy sezon. nie ma transmisji wlasnie dlatego bys sie pofatygowal na stadion.

odpowiedz
pozdrawiam wszystkich z Mazur - 06.07.2019 / 17:01, *.chello.pl

bo a ja z Warszawy ale tez nie mogę dojechać, tyram.
Słabo jednak, że dobie wszechobecnych multimediów klub nie umie zrobić transmisji w necie ze sparingu.

odpowiedz
:-) - 06.07.2019 / 16:27, *.plus.pl

No szkoda

odpowiedz
gazza - 06.07.2019 / 16:25, *.inetia.pl

Jak byli zagranicą to były transmisje - Jak są u siebie to nie ma transmisji ?
Tak klub traktuje swoich kibiców...?!?

odpowiedz
Nisky - 06.07.2019 / 16:13, *.zicom.pl

nie będzie transmisji

odpowiedz
Krzysztof - 06.07.2019 / 16:10, *.orange.pl

Czy ktoś może mi odpowiedzieć, gdzie będzie transmisja dzisiejszego meczu z Pogonią Siedlce?

odpowiedz
Laguerta - 06.07.2019 / 16:03, *.vectranet.pl

Szanowna redakcjo, czy nie będzie transmisji video z tego meczu?

odpowiedz
WETERAN - 06.07.2019 / 15:45, *.tpnet.pl

Jak tak można traktować kibiców z prowincji?
Będzie transmisja czy nie będzie ?
Może jakiś decydent pofatyguje się i odpowie na proste pytanie ?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.07.2019 / 15:13, *.vectranet.pl

Ja bede ogladac w radio.

odpowiedz
Pogoń Siedlce - 06.07.2019 / 15:10, *.centertel.pl

Siedlce 100% Legia

odpowiedz
ksieciunio - 06.07.2019 / 14:05, *.chello.pl

będzie transmisja video??? dajcie link

odpowiedz
Mac - 06.07.2019 / 14:30, *.play-internet.pl

@ksieciunio:
Masz: Łazienkowska 3, piwo gratis.
Pozdro (L)

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 06.07.2019 / 14:41, *.tpnet.pl

@Mac: kurde, daleko mam. Nie zdążę że Szczecina dojechać. Może na fb chociaż będzie transmisja

odpowiedz
Mac - 06.07.2019 / 14:46, *.play-internet.pl

@I w pi...u wylądował :
No ja też z Mazur nie dojadę ;)

odpowiedz