fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na dwumecz z Europa FC

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

Legia zgłosiła 24 zawodników do kadry na dwumecz 1. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z zespołem Europa FC. Na liście zabrakło 5 młodych zawodników - Macieja Rosołka, Mikołaja Kwietniewskiego, Michała Karbownika, Kacpra Kostorza i Mateusza Praszelika.

Dodatkowo na 24 godziny przed pierwszym spotkaniem Legia będzie mogła dodać maksymalnie dwóch graczy, w przypadku posiadania wolnych miejsc na liście zgłoszonych.

Kadra na 1. rundę eliminacji Ligi Europy:

Bramkarze: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Wojciech Muzyk

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha, William Remy, Paweł Stolarski, Inaki Astiz, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Arvydas Novikovas, Cafu, Andre Martins, Tomasz Jodłowiec, Domagoj Antolić, Dominik Nagy, Marko Vesović, Walerian Gwilia, Salvador Agra, Michał Kopczyński

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Vamara Sanogo, Sandro Kulenović


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
(L)ukas - 09.07.2019 / 23:49, *.as13285.net

Europa 0 Legia 4,taki loozik powinien być

odpowiedz
bronek49 - 09.07.2019 / 17:40, *.chello.pl

jak zwykle zabrakło mlodych ktorzy byli na zgrupowaniach a są takie ogóry jak Kopczyński czy Cierzniak

odpowiedz
!(L)! - 08.07.2019 / 18:12, *.tpnet.pl

...Majecki...
...Stolarski... Jędrzejczyk... Wieteska... Rocha
...Jodłowiec...Martins...
...Novikovas....Carlitos...Sanogo...
...Kulenović...

odpowiedz
Patataj - 07.07.2019 / 19:07, *.telenet.be

Jaki budżet na kary do UEFA za stadionowe świecidełka został ustalony na ten sezon?

odpowiedz
do redakcji - 07.07.2019 / 13:20, *.vectranet.pl

1/ jeszcze chyba Miszta nie zgłoszony
2/ kto jest na liście B w pucharach?
3/ będzie gdzieś transmisja pierwszego meczu?

odpowiedz
Rado - 06.07.2019 / 14:43, *.play-internet.pl

Moim zdaniem kadra silniejsza niż w zeszłym roku.

odpowiedz
Rado - 06.07.2019 / 14:43, *.play-internet.pl

Moim zdaniem kadra silniejsza niż w zeszłym roku.

odpowiedz
Maciacho - 06.07.2019 / 13:47, *.play-internet.pl

Przestańcie płakać i p...dzic same głupoty !! Ogarnia ktoś czarter ? Wie ktoś coś ?

odpowiedz
seba - 07.07.2019 / 10:40, *.play-internet.pl

@Maciacho: czarter to się ostatnio ledwo zapakował na 4 rundę eliminiacji LM do Dublina ;) ;) ;) wiem bo leciałem !

odpowiedz
K - 06.07.2019 / 12:29, *.chello.pl

Mam niestety takie wrażenie, że to będzie ostatnia faza europejskich pucharów dla Legii w tym sezonie. Przynajmniej będziemy mogli się już później tylko skupić na awansie do pucharów europejskich w następnym sezonie.

odpowiedz
grzesiek - 06.07.2019 / 12:01, *.centertel.pl

Dawno takiej słabej kadrowo Legii nie widziałem !

odpowiedz
Mikewwa - 06.07.2019 / 10:56, *.play-internet.pl

Jeśli Niezgoda wyjdzie w pierwszym to będzie porażka uważam że powinniśmy zagrać w ustawieniu 1-4-4-1-1
Majecki — Vesovic Remy Wieteska Jędrzejczyk — Novikovas Martins Cafu Nagy — Gwilia — Carlitos
Tylko (L)egia

odpowiedz
Zawisza - 06.07.2019 / 13:38, *.chello.pl

@Mikewwa : Powinieneś się zgłosić z CV na trenera. byśmy oganęli awans do ligi mistrzów pewnie.

odpowiedz
True - 06.07.2019 / 10:55, *.play-internet.pl

Jakim cudem Agra jest zgłoszony

odpowiedz
Ojej - 06.07.2019 / 13:26, *.chello.pl

@True : jakim cudem ludzie którzy nie mają pojęcia co działo się w okresie przygotowawczym w Legii, wypowiadają się na temat zgłoszonej kadry?

odpowiedz
Marcin - 08.07.2019 / 12:26, *.151.5

@Ojej: Takim cudem,że aktualnie jest zwiazany zawodowym kontraktem z klubem Legia Warszawa.

odpowiedz
Januszek - 06.07.2019 / 09:10, *.centertel.pl

Pięciu środkowych obrońców, jeden lewy i jeden prawy.

odpowiedz
Januszek - 06.07.2019 / 09:10, *.centertel.pl

Pięciu środkowych obrońców, jeden lewy i jeden prawy.

odpowiedz
Winyl - 06.07.2019 / 09:00, *.mm.pl

Nikt za kartki nie musi pauzować?:)

odpowiedz
LGZ - 06.07.2019 / 08:56, *.orange.pl

Dobra kadra wiec nie powinno byc problenu !!!

odpowiedz
SEBO(L) - 06.07.2019 / 00:06, *.chello.pl

Kadra kadrą,ale trzeba uważać na kartki... z poprzedniego sezonu ;) (Antolić,Vesović i Astiz)

odpowiedz
tommm - 05.07.2019 / 22:58, *.cyfrowypolsat.pl

Majecki

Vesovic Remy Wieteska Jędza

Cafu Martins

Novikovas Carlitos Nagy

Niezgoda

odpowiedz
Arek - 05.07.2019 / 22:56, *.tpnet.pl

A ja liczyłem na Kwietniewskiego. Też się wyróżniał. Inna rzecz, że Kostorz też z dobrej strony się pokazał.

odpowiedz
DzyndzeL - 05.07.2019 / 22:45, *.plus.pl

A gdzie Konte?

odpowiedz
Cjk - 06.07.2019 / 09:49, *.t-mobile.pl

@DzyndzeL: pewnie musi odpoczac po Mistrzostwach Afryki, a co z Lechaoinho czy jak mu tam ;)

odpowiedz
m4 - 05.07.2019 / 22:39, *.chello.pl

pupilek jacusia zostaje ludzie kopczynski...to poziom Legii 2 moze..

odpowiedz
kopa dla kopy - 05.07.2019 / 23:22, *.vectranet.pl

@m4: nigdzie niechciany, wieczny talent bez talentu... skoro ubytki w dwojce to niech tam idzie i pokaże mlodym jak nie nalezy grac. chociaz taki bylby pozytek.
dla mlodych niestety ta lista jest demotywujaca. bo gdzie jak gdzie ale chyba na meczu z taka potega szanse mogli by dostac. nie mowie ze wszyscy od razu i od pierwszego gwizdka ale na boga.. kazdy z nich loepszy od kopy

odpowiedz
(L)ech - 07.07.2019 / 13:18, *.vectranet.pl

@m4:
gdy Kopczyński gra w lidze chociaż przez minutę, to Legia zdobywa majstra...
gdy Kopczyński nie gra w ogóle - to tytułu nie ma...
i tyle w temacie - takie są fakty...

odpowiedz
Kopa - 08.07.2019 / 09:47, *.basnet.pl

@(L)ech: To nie prawda. Dużo się nauczyłem w Nowej Zelandia. Mogę pomóc w awansie.

odpowiedz
lucho_83 - 05.07.2019 / 21:50, *.chello.pl

Drzyjcie Europo!

odpowiedz
(L)eming - 05.07.2019 / 23:38, *.tpnet.pl

@lucho_83: walcie się!

odpowiedz
Yorick - 05.07.2019 / 21:47, *.t-ipconnect.de

Kostorz akurat się wyróżniał z tej 'bandy', fajnie byłoby mu dać miesjce w nagrodę.

odpowiedz
Psych - 05.07.2019 / 22:12, *.centertel.pl

@Yorick: ale on kontuzjowany chyba teraz.

odpowiedz