fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

FOTO I VIDEO

Budowa LTC: Mury pną się do góry

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy na kolejny raport filmowo zdjęciowy z placu budowy ośrodka treningowego Legii w gminie Grodzisk Mazowiecki. W ostatnich 2 tygodniach coraz wyraźniejszych kształtów nabiera budynek główny - pojawiły się pierwsze ściany, a także postępują prace przy dwóch boiskach od strony południowej.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com




Postęp prac


Tydzień po tygodniu.


fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Jaki taki - 10.07.2019 / 07:50, *.chello.pl

To naprawdę się dzieje??? Taki ośrodek klub taki jak Legia powinien mieć już 20lat temu!

odpowiedz
DZ - 09.07.2019 / 09:15, *.centertel.pl

Zamiast podjąć współpracę ws. bazy treningowej np. z Hutnikiem W-wa, pUDE7 zadłuża Legię na kilkadziesiąt milionów na swoją akademię, z której klub/I drużyna nie ma żadnych korzyści!!!

odpowiedz
Gery - 09.07.2019 / 12:43, *.t-mobile.pl

@DZ: większych bzdur nie słyszałem. Ja jestem dumny ze taki ośrodek powstaje. To jest podstawa jak chcemy zostać solidnym średniakiem europejskim. Oczywiście, że na efekty będzie trzeba poczekać, ale dobre fundamenty muszą być.

odpowiedz
LGZ - 08.07.2019 / 21:58, *.orange.pl

To zasluguje na pochwale a prace sie posuwaja do przodu !!!

odpowiedz
tomaszek67 - 08.07.2019 / 17:39, *.t-mobile.pl

Fabio Coentrao blisko Legii ! To będzie prawdziwa wisienka na torcie tego okienka tranferowego! Pomógł przekonać go nie kto inny jak Salvador Agra który jest jego przyjacielem. Teraz wyprzedzimy wszystkich o lata świetlne! Ten kto klnął na prezesa Mioduskiego, że słabe transfery powinien teraz wyspowiadać się i w ramach pokuty iść do Częstochowy na kolanach!

odpowiedz
MP(L)87 - 08.07.2019 / 18:21, *.virginm.net

@tomaszek67: A moze do bydgoszy na tych kolanach?? hehe. Jak przyjdzie to niby co? Moze bedzie lepszy od Eduardo haha. Emerytom bez ambicji dziekujemy. Na co nam on. Juz sie przekonalismy co sa warci tacy pilkarze. Kirkeskov lepszy! Ogolnie jak zatrzyma najlepszych pilkarzy (Mioduski) a nie polasi sie na 2mln euro to troche sie odkupi w naszych oczach. W druzyne trzeba inwestowac to druzyna przyniesie zyski z tytulu pucharow europejskich. Szrotami to sie jezdzi po lesie Toamszku ;)

odpowiedz
piotrek - 08.07.2019 / 17:32, *.play-internet.pl

A zapomnialem.. Brakuje zdjęć toalet

odpowiedz
piotrek - 08.07.2019 / 17:07, *.play-internet.pl

Naprawde bedzięcie pokazywać każda cegłówkę?można dla odmiany zorganizujecie wywiad z kucharczykiem albo malarzem?

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 11.07.2019 / 08:22, *.193.100

@piotrek: I po co taki wywiad ? żeby dalej jątrzyć i psuć atmosferę ? Było minęło. Co to za propozycja w temacie akademii ?

odpowiedz
RS - 08.07.2019 / 12:46, *.e-cho.pl

To centrum treningowe to coś, co powinno powstać 5 lat temu. Dzięki temu za 5 lat widzielibyśmy efekty, a tak przyjdzie nam poczekać 10 lat.
Tak czy siak, super że to się buduje. Akademia to podstawa.

odpowiedz
zły krasnolud - 08.07.2019 / 14:20, *.centertel.pl

@RS: Miodek!!! Ty Nam tu nie pitol na forum, tylko odejdź od komputera i weź sie za pierwszą drużynę!!! :) Wszystko musi działac równocześnie, a nie akademia ma się budować kosztem wyników pierwszego zespołu.

odpowiedz
Grchw(L) - 08.07.2019 / 12:26, *.rednet.pl

Od strony lasu - przy każdym boisku - montowałbym bramki. Oczywiście te w płocie. Wycieczek po piłki między drzewa nie zabraknie ;) Po co mają skakać przez ogrodzenie ;)
Progres jest. Nowy dyrektor będzie miał czym zarządzać. Oby tylko DM pamiętał, że istnieje pierwsza drużyna i musi być na tyle mocna, żeby regularnie grać w grupie LE.

odpowiedz
oLaf - 08.07.2019 / 11:39, *.vectranet.pl

nieźle!!! naprawdę coś się rusza w temacie!

odpowiedz
Atak Chmie(L)u - 08.07.2019 / 11:06, *.vectranet.pl

Ta Akademia to pierwsze co wyjdzie Mioduskiemu, no chyba, że te kudły mu pierwsze wyjdą

odpowiedz
MaLec - 08.07.2019 / 14:53, *.centertel.pl

@Atak Chmie(L)u: Ale mnie chłopie rozbawiłeś

odpowiedz
jano - 08.07.2019 / 10:17, *.orange.pl

Uwierzyłem! Zobaczyłem koparki :)

odpowiedz