fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze oceny

Oceny legionistów za mecz z Europa FC

Woytek, źródło: Legionisci.com

Bardzo niskie noty wystawiliście piłkarzom Legii za czwartkowy mecz w Gibraltarze. Jedyną pozytywną otrzymał Radosław Majecki - 3,0 w skali 1-6. Pozostali nie osiągnęli nawet "dwójki". W sumie oceniało 1249 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,7.

Majecki 3,0
Vesović 1,7
Remy 1,7
Wieteska 1,7
Jędrzejczyk 1,7
Novikovas 1,6
Andre Martins 1,6
Gwilia 1,6
Carlitos 1,6
Nagy 1,5
Salvador Agra 1,5
Sanogo 1,4
Kulenović 1,4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
fan Kazimierza D. - 16.07.2019 / 21:04, *.vectranet.pl

Została tylko nazwa Legia Warszawa. Za małe pieniądze kupiono szrot i dodano do szrotu. Kto w Legii jest piłkarzem klasowym, potrafiącym grać w piłkę?
Od lat kupuje się piłkarzy do przeszkadzania a nie potrafi się kupić rozgrywającego.
Gramy atak pozycyjny mając na boisku 3 defensywnych pomocników. To debilizm.

odpowiedz
krys008 - 13.07.2019 / 21:03, *.t-mobile.pl

Nie szło tego oglądać. Oczy krwawiły. Ja rozumiem, mecz może nie wyjść. Przeciwnik postawi autobus i bicie głową w mur, ale to była tragedia.
Dlaczego?!

odpowiedz
Kodzio - 13.07.2019 / 20:02, *.chello.pl

Gdzie są ci prawdziwi Legioniści o których mówił Śmieszny trener Vuko trzech Polaków w wyjściowym składzie a reszta to kto to jest???

odpowiedz
Juri - 13.07.2019 / 19:44, *.inetia.pl

W rewanżu wygramy.

odpowiedz
Zgred - 13.07.2019 / 19:25, *.orange.pl

6 dla Agry:)

odpowiedz
Darek - 13.07.2019 / 17:03, *.t-ipconnect.de

Graliśmy z amatorami i prezentowalismy ten sam poziom co amatorzy wiec uwazam,ze oceny i tak wysokie na to co pokazali.Tylko czemu ci nasi amatorzy maja kontrakty zawodowe?Na dziś dzien nie znajduje na to odpowiedzi.
W czwartek pracuje po poludniu do 22 wiec na koncowke dogrywki i karne powinienem zdazyc.

odpowiedz
Prawda - 13.07.2019 / 16:26, *.chello.pl

Piast gdyby zwolnił Fornalika nie zdobyłby mistrzostwa. Poczekajmy że zmianą trenera.

odpowiedz
jiq - 13.07.2019 / 16:24, *.tpnet.pl

#VukovicOut

odpowiedz
Rafix - 13.07.2019 / 15:45, *.centertel.pl

Redakcjo: Czy jest prowadzona statystyka ze średnich ocen z całego sezonu? I czy można je porównywać z poprzednimi sezonami? Średnia ocen poszczególnych zawodników jak i całej drużyny?
Bo ten zaczynają z wysokiego poziomu.

odpowiedz
Kraken - 13.07.2019 / 15:14, *.t-mobile.pl

Vuko pakuj mandżur.

odpowiedz
KG - 13.07.2019 / 14:58, *.vectranet.pl

Dajcie chłopakom szanse. Pierwsze mecze takie bywają. L

odpowiedz
Arek - 13.07.2019 / 14:44, *.tpnet.pl

Nie pamiętam, czy kiedyś było tak nisko.

odpowiedz
123 - 13.07.2019 / 14:10, *.surfer.at

United we stand, divided we fall
Tylko kibice się do tego stosują.
Od dawna jesteśmy przez tych co kopia piłkę i przez tych co zarządzają oszukiwani.
Pytam się ile jeszcze Zyleta ma to zamiar tolerować. Aż na odległość śmierdzi tu układam z prezesem!
Kiedy będzie reakcja na to że Ci ludzie po prostu nas dym..ja!

odpowiedz
SEBO(L) - 13.07.2019 / 16:48, *.centertel.pl

@123: teraz zauważyłeś? Po Dudelange zbyt szybko wrócił normalny doping,ta kompromitacja uszła na sucho,bo "na dobre i złe ". I co? I c.uj. Ani pucharu ,ani mistrzostwa. Ale najważniejsze są zbiórki na oprawę i płacone przez klub kary,które zubożają budżet,na który wszyscy w jakiejś części się składają! Ale...KUPUJMY KARNETY! "OPŁACA SIE!".

odpowiedz
GL - 13.07.2019 / 13:38, *.tpnet.pl

Czy srednia ocena w nastepnych meczach bedzie ponizej 1,0 zobaczymy !!

odpowiedz
ZW - 13.07.2019 / 13:33, *.tpnet.pl

Kulenovic powinien otrzymac ocene ponizej 1,0 za gre ktora Kibicom pokazal !!

odpowiedz
zaba285 - 13.07.2019 / 14:20, *.lukman.pl

@ZW: tak jest, powinno być do wyboru "poniżej krytyki"... ja nie wiem kto mógł mu dać więcej niż 1

odpowiedz
GDL - 13.07.2019 / 13:28, *.tpnet.pl

Grajki sie nie przejmuja bo za dobrze maja a gdyby mieli kontrakty jak w innych klubach to albo by grali bo chcieli by wiecej lub ich nie bylo !!!

odpowiedz
Łuki - 13.07.2019 / 13:18, *.tpnet.pl

Szkoda że w skali ocen nie ma ''mniej niż zero''.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.07.2019 / 12:55, *.inetia.pl

Niektórzy narzekali na wzmocnienia, że Novikovas i Gwilia będą za słabi, a tu proszę - obaj nota tylko o 0,1 niższa niż u drugiego najlepszego piłkarza w meczu z Europą. Dlatego wstrzymajcie się z krytyką następnym razem.

odpowiedz
Obcy - 13.07.2019 / 12:52, *.t-mobile.pl

Najgorsze jest to, że grajki niewiele się przejmują obecną sytuacją. To kibice Legii chodzą wkur...eni, martwią się losem klubu. A te matołki to już nawet z kompletnymi amatorami nie potrafią sobie poradzić.

odpowiedz
Mi(L)osz - 13.07.2019 / 21:12, *.play-internet.pl

@Obcy: dokładnie

odpowiedz
LGZ - 13.07.2019 / 12:06, *.tpnet.pl

Gra jaka byla to wiadomo wiec taka ocena nie jestemy zaskoczeni !!!

odpowiedz
ZGL - 13.07.2019 / 11:59, *.tpnet.pl

Takiej oceny sredniej to chyba jeszcze nie bylo do 2 owszen ale ponizej ale na taka ocene zsluzyli po tym co Kibicom pokazali !!!

odpowiedz
Traktor - 13.07.2019 / 14:30, *.tpnet.pl

@ZGL:
A była już taka kompromitacja ?

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 13.07.2019 / 11:38, *.tpnet.pl

Pierwszy raz widzę tak wyrównane oceny piłkarzy za wspaniały mecz. Brawo drużyna

odpowiedz
(L) - 13.07.2019 / 11:37, *.tpnet.pl

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. W sumie te oceny nawet za wysokie!
Jeszcze jedna rzecz: w składzie tylko 3 polaków, ja rozumiem że stranieri muszą grać bo dużo zarabiają.. ale jestem więcej niż pewien że nasi młodzi zawodnicy graliby z większym zaangażowaniem niż ci "kopacze z łapanki". Kiedy się wreszcie ogarną zarządzający Legią że to nie tędy droga.. który sezon z rzędu będzie zmarnowany.. Pobudka!

odpowiedz