Keanu Pinder broni wchodzącego pod kosz Legii Roberta Upshawa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Keanu Pinder zostaje w Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com / Legiakosz.com - Wiadomość archiwalna

24-letni środkowy z Australii, Keanu Pinder podpisał nowy kontrakt z koszykarską Legią - poinformowała oficjalna strona klubu. Mierzący 205 centymetrów center w sezonie 2019/20 występować będzie w barwach naszej drużyny w Energa Basket Lidze, jak również rozgrywkach europejskich pucharów. W minionym sezonie Pinder rozegrał 32 spotkania w barwach Legii, w których grał średnio 13:24 min., zdobywał 6,9 pkt. i notował 3,9 zbiórki. Zawodnik stracił początek sezonu z powodu pękniętego żebra w wyjazdowym meczu w Lublinie. W wielu meczach popisywał się efektownymi blokami oraz wsadami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Lebaid - 08.07.2019 / 11:47, *.tpnet.pl

No i elegancko!

odpowiedz
FiroZS - 08.07.2019 / 11:35, *.as13285.net

Nie znam sie na koszu, nigdy nie sledziłem ale ufajac redakcji to super ruch dla Naszej szeroko pojetnej Legijnej Rodziny. Pozdrawiam i zycze sukcesow! L

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.