Na tym stadionie legioniści zagrają w czwartek- fot. Woytek / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Europa FC - Legia?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie. Będzie to spotkanie 1. rundy eliminacji Ligi Europy z Europa FC i odbędzie się na Victoria Stadium w Gibraltarze. Niestety nie ma szans na transmisję telewizyjną z tego meczu.

Telewizja Polska była zainteresowana pokazywaniem wicemistrzów Polski, ale gospodarze nie produkują odpowiedniego sygnału, więc temat upadł, o czym poinformował dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski. Pewna jest natomiast telewizyjna transmisja w TVP Sport spotkania rewanżowego, które odbędzie się w czwartek, 18 lipca o godzinie 21:00 przy Łazienkowskiej 3.

Oferta specjalna Fortuny -> sprawdź


Nie oznacza to jednak, że transmisji z Gibraltaru w ogóle nie będzie. W rundzie wstępnej gibraltarski związek piłki nożnej pokazywał mecz z Sant Julia na swoim kanale YouTube z jednej kamery, ale nie obyło się to bez problemów technicznych. Nad przekazaniem obrazu kibicom pracuje także Legia Warszawa - jeżeli to się nie powiedzie, to przeprowadzona zostanie relacja radiowa na kanałach klubowych.

MOŻLIWA TRANSMISJA PONIŻEJNiezależnie od wszystkiego serwis Legionisci.com przeprowadzi tekstową relację na żywo prosto ze stadionu - zapraszamy do śledzenia live.legionisci.com.

Jeżeli pojawi się jakikolwiek przekaz video z Gibraltaru od razu będziemy informowali o tym na stronie głównej i w naszej relacji.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.