Walerian Gwilia - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Nie obawiamy się rewanżu

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Nie jest to dla nas dobry rezultat, nie możemy grać w ten sposób. Musimy zanalizować to spotkanie, zapomnieć o nim jak najszybciej i skoncentrować się na rewanżu w Warszawie - powiedział Walerian Gwilia, dla którego był to debiut w drużynie Legii.

- Syntetyczna murawa mogła stanowić pewien problem. Ona jest inna, bo piłka nie toczy się tak szybko. Byłoby zapewne lepiej, gdyby organizatorzy polali ją wodą, a w ogóle tego nie uczynili. To utrudniało kontrolowanie siły podania. Nie powinniśmy jednak na tym się skupiać.

- Pierwsze mecze w sezonie nigdy nie są łatwe. Nie obawiamy się niczego przed rewanżem, po prostu musimy wygrać. Liczę na to, że z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
7775 - 15.07.2019 / 20:26, *.centertel.pl

Jak słyszę bełkot o sztucznej trawie to wiem, że pan Pinto jednak zostawił coś po sobie w Legii - wymówkę na każdą okazję. Niezależnie jak głupia, ważne, że jest. OK, może sztuczna nawierzchnia jest inna, jednak załóżmy, że przez nią zepsutych zostaje 20% zagrań, ale nie na odwrót... Swoją drogą to przypominam, że Legia pokonała w tych samych rozgrywkach Spartaka właśnie na sztucznej trawie. A na dobitkę powiem, że Gibraltar też grał na tej samej sztucznej nawierzchni. Tyle.

odpowiedz
ZGL - 13.07.2019 / 09:02, *.tpnet.pl

Prosze pamietac teraz ze "GRAM W LEGII" !!!

odpowiedz
LWL - 13.07.2019 / 08:58, *.tpnet.pl

Czy sie nie obawiamy rewanzu to zobaczymy w czwartek jak zakonczy sie 1 runda eliminacji w LE i oby nie bylo przykrej niespodzianki !!!

odpowiedz
LGZ - 13.07.2019 / 08:53, *.tpnet.pl

W GZ wygladala lepiej ta gra niz w pierwszym meczu w "L" takze czekamy zdecydowanie lepszej gry w zblizajacym meczu rewanzowym!

odpowiedz
olo - 12.07.2019 / 21:58, *.com.pl

właściciel klkubu -1

odpowiedz
Andre - 12.07.2019 / 20:58, *.centertel.pl

Jestem kibicem legii ale to co pokazali to bez obrazy praca dla trenera to przeprowadzanie dzieci przez pasy a piłkarze pchanie karuzeli myślę że temu wyzwaniu by podołali l

odpowiedz
Grzegorz - 13.07.2019 / 06:23, *.t-mobile.pl

@Andre: wiesz, że istnieje coś takiego jak kropka, przecinek itd.? Spróbuj kiedyś ich użyć, a może ktoś zrozumie co chciałeś napisać. Teraz to jest bełkot. Pozdrawiam.

odpowiedz
LP7 - 12.07.2019 / 12:18, *.5.11

Pytacie dlaczego piłkarze, którzy trafią do Legii dołują. Otóż odpowiedź jest prosta, każdy z nich pnie się po szczeblach kariery i niektórzy zdają sobie z tego sprawę, że Legia jest dla nich sufitem (np. finansowym). W swoich prowincjonalnych klubach, gdzie dostają połowę lub mniej tego co mogą zarabiać w Legii, dają z siebie 110%, lecą na overbooscie, aby tylko zostać zauwazonymi i przejść do Warszawy. Tutaj dostają soczysty kontrakt, fajne, europejskie miasto, w zasadzie osiągają życiowo to co chcą.
Mnie na ich miejscu DRAMATYCZNIE spadłaby motywacja, bo czego chcieć więcej, jeśli zdaję sobie sprawę, że wyżej wała nie podskoczę? Czy dam z siebie 60% czy 100%, to hajs będzie się zgadzał, w perspektywie i tak nigdzie nie trafię, bo albo jestem za stary, albo jestem łamagą, na którą dali się nabrać. Więc można wbić, odbębnić kontrakt, skasować siano, a potem się zobaczy.
Też tak mam w robocie

odpowiedz
DyLu - 12.07.2019 / 14:15, *.play-internet.pl

@LP7: a nie sadzisz, ze ciezka praca mozna sie wybic i trafic do lepszej ligi, zarabiac jeszcze wiecej? Mozliwe, ze pilkarzyki maja wlasnie taka mentalnosc w sumie. Szkoda slow

odpowiedz
Obcy - 12.07.2019 / 10:21, *.t-mobile.pl

Dlaczego żaden z grajków nie ma odwagi przyznać,że zagrał jak pajac, że mu jest po prostu wstyd. Ciekawe co wymyślą za tydzień.?

odpowiedz
PLK - 12.07.2019 / 13:02, *.plus.pl

@Obcy: 100% racji!!! Zrzucają na wszystko tylko szkoda że nie żaden nie potrafi się przyznać ze zagrał tragedie!!!! Powinni wyjść i powiedzieć zagraliśmy dno w rewanżu ich zlejemy!!! Wszystko...

odpowiedz
(L)eon - 12.07.2019 / 08:59, *.plus.pl

Łysy Ty to trenuj dośrodkowaniu nad którymi podobno pracujesz intensywnie po treningach bo to co wyprawiałeś wczoraj przy różnych to sabotaż

odpowiedz
lucho_83 - 12.07.2019 / 08:23, *.169.114

A startujące samoloty Wam nie przeszkadzały? A może piłka była zbyt okrągła?

odpowiedz
Cesio - 12.07.2019 / 07:50, *.207.228

No tak ,już się zaczyna.Pierwsze śliwki robaczywki.Co się dzieje z piłkarzami ,którzy trafiają do Legii.Żaden z nich nie robi postępów a po prostu dołuje ,jak na równi pochyłej i nie jest to kwestia dnia dzisiejszego.Jakie postępy w grze można zauważyć???!!Inna sprawa to kadra.Gdzie młodzi gotowi do grania,gdzie talenty?Gadanie o presji w Legii to bajka dla ślepych i młodych kibiców,którzy nie mają pojęcia jak się grało w Legii i dla Legii.Pieprzenie o nie takiej murawie ,czy innych "przeszkodach" wymyślanych przez kopaczy to poniżej godności nawet przeciętnego piłkarza.To co zaoferował na boisku w Giblartarze "team" Vukoviča to prawdziwa KATASTROFA GIBLARTARSKA.PANIE MIODUSKI BUDŹ SIĘ PAN BO LARUM GRAJĄ

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 02:51, *.lukman.pl

a co się masz obawiać? jak przegracie to będzie takie samo pieprzenie jak po Dudelange, kaska i tak wpadnie, nikt z roboty nie wyleci z dnia na dzień bo przecież jest kontrakt...

odpowiedz
Szymon - 12.07.2019 / 00:35, *.as9105.com

Nastepny kur... pilka nie toczyla sie zbyt szybko to jest kur.. zalosne

odpowiedz
Yyyyyyy - 12.07.2019 / 01:39, *.optonline.net

@Szymon : spie...alaj

odpowiedz
Szymon - 12.07.2019 / 09:20, *.as9105.com

@Yyyyyyy: bujaj sie po bilet na rewanz i karnet kup pajacu

odpowiedz
WarMaster - 11.07.2019 / 23:37, *.165.49

Zaczyna się ... nie taka murawa, .....

odpowiedz
julekkk08 - 11.07.2019 / 23:36, *.timplus.net

Ja bym Cię nie wystawił w rewanżu bo byłeś najgorszy wsród beznadziejnych!!!

odpowiedz
Michał - 12.07.2019 / 02:27, *.rima-tde.net

@julekkk08: dokładnie. Gwila najsłabszym zawodnikiem Legii. Dalej Nagy i Carlitos

odpowiedz
Ted - 11.07.2019 / 23:35, *.play-internet.pl

A ja się obawiam..... . No chyba że część piłkarzy Fc Europa nie dostanie wolnego w pracy i nie będziem mogła przyjechać na rewanż . No to wtedy to rzeczywiście można się nie obawiać....

odpowiedz
mc - 12.07.2019 / 00:17, *.chello.pl

@Ted: żebyś się nie zdziwil.

odpowiedz