Liam Walker i Rafael Escobar - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Rafael Escobar: Nie rozsypaliśmy się

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rafael Escobar Obrero (trener Europa FC): Chcę pogratulować Legii zwycięstwa oraz awansu do następnej rundy. Wiedzieliśmy, że pierwszy kwadrans będzie dla nas ważny. Jednak gospodarze przycisnęli nas od samego początku i szybko zrobiło się 2-0. Od tego czasu zaczęliśmy grać inaczej, ale wynik był już taki, jaki był.

Mimo przeciwności losu próbowaliśmy się nie poddawać i myślę, że to nam się udało. Szczególnie, że w drugiej połowie graliśmy w osłabieniu. Nie rozsypaliśmy się.

Nie ukrywam, że Legia była wymagającym rywalem. Jednak mimo to, staraliśmy się próbować grać swoją piłkę. Staraliśmy się stosować wysoki pressing, żeby sprokurować błędy. Aczkolwiek mimo naszych starań gospodarze byli lepsi - zarówno piłkarsko, jak i pod względem fizycznym.

Murawa nam nie przeszkadzała. W żadnym wypadku. To była nagroda grać na takim stadionie, przed taką publicznością i na takiej murawie. Nie ma żadnej wymówki z naszej strony.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Trampek - 19.07.2019 / 21:47, *.net.pl

Trener gości swoją wypowiedzią pokazał klasę a jednocześnie WSKAZÓWKĘ dla większości trenerów drużyn e-klapy jak należy zachować się po przegranym meczu zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Szacunek trenerze.

odpowiedz
k. - 19.07.2019 / 09:38, *.tpnet.pl

Dla nich fajna przygoda. Wypowiedź z klasą. U nas już tak wesoło nie jest choć po ostatnim rwmisie to powinni im z 5tkę wcisnąc.

odpowiedz
ZGL - 19.07.2019 / 08:44, *.tpnet.pl

Taka wypowiedz to sie podoba !!!

odpowiedz
tomcio - 19.07.2019 / 06:21, *.vectranet.pl

Sorry ale takie kluby ze sztuczną murawą jak oni czy astana nie powinny być dopuszczone do rozgrywek.Niech grają w inną dyscyplinę sportu na wykładzinie

odpowiedz
Muchito - 18.07.2019 / 23:27, *.centertel.pl

Dawać go do Legii !!!

odpowiedz
Krisu - 18.07.2019 / 23:26, *.centertel.pl

Rzetelna wypowiedź, powodzenia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.