fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Moneta trenuje z rezerwami

Wiśnia, źródło: Nowiny.pl

Na początku lipca Łukasz Moneta był bliski przenosin do Zagłębia Sosnowiec, z którym był nawet na obozie przygotowawczym. Ostatecznie obrońca nie podpisał kontaktu z niedawnym spadkowiczem z Ekstraklasy i wrócił do Legii. Na razie trenuje z trzecioligowymi rezerwami, z którymi pojechał na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego.

Moneta do końca sierpnia wciąż może zmienić klub, ale zależy to od ewentualnych ofert. Poprzedni sezon 25-latek spędził na wypożyczeniu w Bytovii Bytów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Mario - 17.07.2019 / 08:23, *.timplus.net

He, he, he, pomyśleć, jak niewiele trzeba żeby być blisko kadry. Kiedyś dwa razy prosto kopnął piłkę i pojawiły się głosy, że do reprezentacji go brać, a chłopak może najwyżej w rezerwach Legii pograć.

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.07.2019 / 22:28, *.169.202

Postawmy monete na Monete ...ma dopiero 25 lat!powinien być w rezerwach Jedynki a nie rezerw rezerwowych!teeeeraaaz!albooo!niiigdyyy!

odpowiedz
Kipkorir - 16.07.2019 / 13:26, *.chello.pl

Za słaby na I ligą, to trenuje z trzecioligowcami - proste i logiczne. Niestety sporo takich zakontraktowanych "talentów" klub musi utrzymywać.

odpowiedz
znajca - 16.07.2019 / 13:13, *.centertel.pl

Gdyby nie lojalny kolega Magiera w randze trenera, Kopczyński byłby dokładnie w tym samym miejscu, co Moneta. Podobna ilość "talentu".

odpowiedz
Kipkorir - 16.07.2019 / 13:28, *.chello.pl

@znajca:
Dokładnie. Jeszcze powierzenie Kopie opaski kapitana, to była dopiero tragikomedia.

odpowiedz
xaxa121 - 16.07.2019 / 09:28, *.tpnet.pl

kolejny super transfer ekipy Brodek$$$ Ebebenge. hyhyhy

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.07.2019 / 08:05, *.play-internet.pl

Kolejny z palety papierowych talentow...

odpowiedz
żelisław - 15.07.2019 / 23:59, *.209.220

Brożek ma 36 lat a z nim kontrakt podpisują, więc dajmy mu szansę

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 15.07.2019 / 23:12, *.chello.pl

Moneta zjedz kotleta!!

odpowiedz
Piciupuciu - 15.07.2019 / 21:59, *.chello.pl

Tego Monetę ja dobrze znam, jak zły szeląg.

odpowiedz
eduardo - 15.07.2019 / 21:34, *.tpnet.pl

i po cholere go zabierali z tego Ruchu. tylko kariere mu zatrzymali bo nie wytrzymywal cisnienia na Legii

odpowiedz
młodszy_brat - 15.07.2019 / 21:29, *.chello.pl

Dajcie spokój. Jeśli facet ma 25 lat i nie jest w stanie przebić się do kadry pierwszego zespołu, to znaczy, że trzeba go puścić do jakiegoś słabszego klubu. Po co trzymać takiego piłkarza? Lepiej, żeby w to miejsce wskoczył jakiś 18-latek.

odpowiedz
sylwiusz11 - 16.07.2019 / 09:32, *.chello.pl

@młodszy_brat:
nikt go nie trzyma...był przecież w Sosnowcu i nic ---nawet do I ligi go nie chcieli...

odpowiedz
Scyp - 15.07.2019 / 21:09, *.t-mobile.pl

25 lat. Zawsze młody. Zawsze zdolny.

odpowiedz
pero - 15.07.2019 / 21:05, *.235.174

ale to jest słabiak

odpowiedz
Aaa - 17.07.2019 / 00:56, *.play-internet.pl

@pero: nie to co Ty...

odpowiedz