fot. Jacek Prondzynski / Legiakosz.com

Krzysztof Szablowski trenerem Legii II i U-20

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym trenerem II-ligowych rezerw koszykarskiej Legii został Krzysztof Szablowski, który jednocześnie w sezonie 2019/20 prowadzić będzie zespół juniorów starszych (U-20) naszego klubu. Szablowski jest obecnie jednym z asystentów selekcjonera pierwszej reprezentacji Polski, a wcześniej pracował m.in. w Anwilu Włocławek, Treflu Sopot, Stali Ostrów i Polfarmeksie Kutno.

Asystentem Szablowskiego będzie 28-letni Maciej Jamrozik, który w ostatnim sezonie początkowo był asystentem Roberta Chabelskiego w drugoligowych rezerwach oraz zespole U-20, a w trakcie rozgrywek objął rolę pierwszego trenera obu wspomnianych zespołów.

W kadrze Legii II oraz U-20 na nadchodzący sezon znajdują się aktualnie: Dawid Sączewski, Michał Kucharski, Jakub Sadowski, Maksymilian Motel, Patryk Łysiak, Cezary Karpik, Patryk Atanowicz, Michał Sakowski, Wojciech Falkowski i Maciej Szewczyk. Kolejne nazwiska poznamy w najbliższych dniach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.