Walerian Gwilia - fot. Mishka / Legionisci.com

Gwilia: Nie mieliśmy szczęścia

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Po przegranych meczach nie możesz czuć się dobrze. To normalne i zrozumiałe. Musimy jednak wyciągnąć wnioski. Początek sezonu zawsze jest trudny. W pierwszej połowie graliśmy źle, ale po przerwie byliśmy już lepsi od Pogoni. Rywale zdobyli dwa gole po kontrach, więc możemy mówić o braku szczęścia. Nie chcemy jednak się usprawiedliwiać, ale przeanalizować ten mecz i wyciągnąć z niego wnioski - mówi Walerian Gwilia.

- Nie jest łatwo grać dwa razy w ciągu tygodnia, a w czwartek czeka nas kolejne ważne spotkanie. Musimy być do niego dobrze przygotowani - dodał Gruzin. - Czasami możesz atakować, ale to przeciwnik zdobywa bramkę. Wiele przykładów tego można podać z przeszłości. W składzie mamy nowych graczy, dlatego potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby poznać siebie nawzajem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
bronek49 - 22.07.2019 / 18:16, *.chello.pl

przyszedl piłkarzyk który nie jest w stanie grać co trzy dni po co nam tacy pilkarze w dodatku on gra bardzo chaotycznie sporo strat pilek i niecelnych podań tragedia

odpowiedz
K-K - 22.07.2019 / 17:04, *.plus.pl

Nie macie wstydu piłkarzyki, olewacie kibiców a najbardziej Vuko. Nasz stadion powinien być twierdzą nie do zdobycia a tu każdy przyjeżdża i kopie nas w d...

odpowiedz
zenek - 22.07.2019 / 13:45, *.mmc.com

Dlaczego to nie Pogoni przytrafił się słaby początek sezonu tylko wam? jakimś k...a cudem to zawsze wam się przytrafiają słabe początki. Pół biedy jeżeli to rzeczywiście byłyby tylko słabe początki... u was to niestety jaki początek sezonu taki też środek i koniec.
Na następny okres przygotowawczy proponuję pojechać z piłkarzami Pogoni. Nic nie kombinujcie, niczego nie ulepszajcie, róbcie dokładnie to co oni. Może zadziała...

odpowiedz
L1916 - 22.07.2019 / 11:25, *.242.40

Panowie Piłkarze, przestańcie pieprzyć po meczach bo Was żony i partnerki opuszczą jak się przed mediami wypompujecie.

odpowiedz
Ali - 22.07.2019 / 09:30, *.249.78

z takim rozgrywającym to daleko nie zajedziemy

odpowiedz
SEBO(L) - 22.07.2019 / 01:28, *.chello.pl

Brak szczęścia i ponowne wyciąganie wniosków... już żal ogarnia...

odpowiedz
Kibic - 21.07.2019 / 21:31, *.84.166

Oby ta wygrana Pogoni nie poszła na marne i żeby w kocu zamendowali się w ścisłej czołówce!

odpowiedz
GDL - 21.07.2019 / 21:21, *.tpnet.pl

Takiej gry i strzalow nie oczekujemy !!!

odpowiedz
LGZ - 21.07.2019 / 21:17, *.tpnet.pl

Z przygotowan z meczu na mecz nic nie wynika !!!

odpowiedz
Pajączek - 21.07.2019 / 21:16, *.chello.pl

Oni wszyscy pitolą kocopoły bramkarz obrońca pomocnik i ten co trenerem chce być zwany.
To już nikt w Legii nie ma jaj?
Pseudo trenerze co Ty z Legią wygrałeś?
Wszystko spitalasz!
I wszystko spitolisz!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.07.2019 / 21:12, *.inetia.pl

Gwilii akurat brakowało wszystkiego - szczęścia, szybkości, precyzji, ambicji, pomysłu, itd.

Podwórkowe straty, czwartoligowe tempo i oldbojowe powroty nie są godne zawodowego piłkarza. Szczególnie to ostatnie raziło w oczy - jak mu portowcy uciekali, a on nie mógł nawet za koszulkę łapać - taki był wolny.

Mnie się bardzo podobał pomysł sprowadzenia Gruzina, ale on na boisku wyglądał dziś jak amator, a taki człowiek nie powinien znajdować się meczowej kadrze. Mam nadzieję, że trener Vuković to widzi, choć w to wątpię.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.07.2019 / 21:14, *.inetia.pl

Portowcy*

odpowiedz
ZGL - 21.07.2019 / 21:10, *.tpnet.pl

Jak sie gra w pucharach to tak trzeba grac i nie ma tlumaczenia !!!

odpowiedz
Benit - 21.07.2019 / 20:26, *.t-mobile.pl

Zostań po treningach i ćwicz strzały bo dziś wszystko w zegar.

odpowiedz
Pawciu - 21.07.2019 / 20:24, *.orange.pl

Przyszedl do Legii i zdziwko ze gra sie 2x w tygodniu????

odpowiedz
Obcy - 21.07.2019 / 20:20, *.t-mobile.pl

Ten koleżka staje się dyżurnym w pieprzeniu głupot. A to że presją w Legii niespotykaną. To znowu nie spodziewał się tak negatywnych reakcji kibiców. Wam nie szczęścia zabrakło,ale umiejętności.

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2019 / 20:18, *.t-mobile.pl

Gwilio to nie brak szczęścia tylko umiejętności.

odpowiedz