fot. Marcin Banaszkiewicz
REKLAMA

Statystyki meczu z Pogonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W niedzielę zawodnicy Legii zaprezentowali się lepiej niż w meczu z Europa FC. Legioniściprzebiegli w sumie 110 km, oddali więcej strzałów i posiadali piłkę przez 53% czasu gry, ale nie zdołali zdobyć nawet punktu w meczu z Pogonią. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Portowiec1948 - 22.07.2019 / 00:07, *.249.246

Statystyki - statystykami... Ważne, że 3 punkty jadą do Grodu Gryfa :)
Mnie to bardzo cieszy :)
Brakuje mi meczów przyjaźni...
Szkoda, że to już historia.
Pozdro dla starej legijnej gwardii z Bosmanem na czele :)

PS Ja idąc na spacer z moim psem - mam statystycznie trzy nogi :)
Po co są te statystyki - skoro widać, że Legia cienko przędzie. Jak tak dalej "Wojskowi" będą grać - to skończą jak Lech w zeszłym sezonie...

odpowiedz
Pogoń - 22.07.2019 / 00:51, *.finemedia.pl

@Portowiec1948: no i dobrze. Niech tonie.

odpowiedz
Hoh - 22.07.2019 / 07:24, *.centertel.pl

@Portowiec1948:

Racja. Statystyki statystykami, porażka porażką, a na koniec sezonu i tak Legia będzie wyżej w tabeli od Pogoni:)

odpowiedz
Mariano - 22.07.2019 / 08:06, *.144.162

@Portowiec1948:
Pozdrawiam Portowiec! Za te wszystkie lata co razem się biło i bawiło ;).

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.07.2019 / 10:53, *.play-internet.pl

@Portowiec1948: Zgody jako takiej nie ma,to fakt,natomiast ci Legioniści,którzy traktowali Pogoń jako brata,a nie zgodowicza,nadal utrzymują bliskie kontakty ze sobą,niejednokrotnie melanżując jak za starych-dobrych czasów.W takich sytuacjach zresztą się okazuje,kto ma charakter i raz dane słowo "Braci się nie traci" traktuje jako deklarację,a kto je zmienia,za każdym razem,gdy gniazdowy mu każe.

odpowiedz
Portowiec1948 - 22.07.2019 / 13:08, *.169.245

@FOREVER LEGIA:

Pełna zgoda z Tobą :)

Ale to już nie to samo siedzieć w sektorze gości , a nie na Żylecie ...

No i oficjalnie Legioniści też nie wchodzą do Piekiełka ...

Wspominam stare, dobre czasy.

Mi tam kilku dobrych braci po szalu z Legii zostało :)

Pozdrawiam serdecznie

odpowiedz
Portowiec1948 - 22.07.2019 / 13:09, *.169.245

@Mariano:

Też pozdrawiam :)

Trzymaj się Bracie :)

odpowiedz
Portowiec1948 - 22.07.2019 / 13:12, *.169.245

@Hoh:

Jak to mówili starożytni mędrcy:
Pożyjemy - zobaczymy

Pozdo

odpowiedz