William Remy - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Pogonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niskie oceny przyznaliście piłkarzom Legii za niedzielny mecz z Pogonią. Znośne noty otrzymali Mateusz Praszelik, Sandro Kulenović i Luquinhas. Najniżej oceniliście występ Williama Remy'ego - 1,7 w skali 1-6. W sumie oceniało 1129 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,6.

Praszelik 3,1
Kulenović 3,1
Luquinhas 3,0
Gwilia 2,8
Stolarski 2,9
Vesović 2,9
Majecki 2,7
Jędrzejczyk 2,6
Novikovas 2,6
Carlitos 2,4
Andre Martins 2,4
Wieteska 2,2
Jodłowiec 2,1
Remy 1,7

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
zduneq - 24.07.2019 / 14:30, *.inetia.pl

A taki był płacz(ból dupy) że Jodłowiec super gra w Piaście.No to macie odpowiedź.Jodła jest już ZA SŁABY na Legię.
Piast gra mniej więcej tak:
atak - strata piłki - powrót do obrony -czekanie na błąd przeciwnika/przechwyt i szybka kontra.
My za to musimy budować atak pozycyjny i bronić się przed szybkimi kontrami.Pesel Jodłowcowi nie pomaga.

odpowiedz
Arek - 23.07.2019 / 23:31, *.tpnet.pl

Akurat Remy'emu uważam, że ławeczka by nie zaszkodziła na ten czas.

odpowiedz
ZGL - 23.07.2019 / 20:43, *.tpnet.pl

Praszelik zdecydowanie za nisko bo to pilkarz ktory naprawde gral majac pomysl ma gre a Kulenovic troche za wysoko bo strzeleniu gola to bylo tak jakby nie byl na boisku !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.07.2019 / 19:11, *.inetia.pl

Gruzin za wysoko, Litwin za nisko.

odpowiedz
BRL - 23.07.2019 / 15:13, *.tktelekom.pl

Naprawdę tylko ja uważam, że ten Luquinhas gra piach jak z kociej kuwety?

odpowiedz
Loczek - 23.07.2019 / 22:01, *.grefnet.pl

@BRL: a widziałeś jaką ma technikę?zobaczysz po kilku meczach jak będzie wymiatał. Jeszcze będziesz płakał jak będą go sprzedawać ...

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2019 / 10:40, *.centertel.pl

Remy to świetny piłkarz uważam, myśle że ktoś mu naobiecywał walki o Lige Mistrzów albo chociaz o Lige Europy ale skoro się odpada z dundelange i dzieli szatnie z pilkarzami pokroju antolić to nic dziwnego że się odechciewa grać w tym korpo szambie.

odpowiedz
BRL - 23.07.2019 / 15:13, *.tktelekom.pl

@grzesiek: też uważam, że Remy to dobry grajek, ale z Pogonią zagrał najgorzej.

odpowiedz
rafek - 23.07.2019 / 10:15, *.asseco.pl

Praszelik ? naprawdę ? oczywiście to debiut, oczywiście można przymknąć oko na to, że młody, ale nie najwyższa ocena....
nie zagrał ani jednej piłki dokładnej do przodu, nie tworzył sytuacji innym, nie kreował gry - a tego wymagała od niego pozycja na jakiej grał, chował się za plecami, nie wychodził po piłkę (to powodowało że oddaliśmy środek przy słabo grającym Jodłowcu - widać że nie chce grać w (L))

odpowiedz
WETERAN - 23.07.2019 / 11:21, *.chello.pl

@rafek: Masz właśnie najlepszy dowód, jacy "specjaliści" oceniają grę drużyny...

odpowiedz
Gepetto - 23.07.2019 / 14:19, *.play-internet.pl

@rafek: szczególnie jak fajnie puścił piłę szybko do przodu co wykreowało sytuację. No młody, schowany, lubi się i boi się naturalne.poczekajmy z ocenami jego do później na spokojnie. Tak w głosowaniu wyszło. Jodła nie chce grać, bo jest stary i widzi, że trenera nie mamy ani pomysłu tylko gramy,, a może się uda"

odpowiedz
zduneq - 24.07.2019 / 14:11, *.inetia.pl

@rafek: ja akurat słuchałem relacji na weszło fm i.. do póki Praszelik był na boisku to Legia coś z przodu grała, gdyż ciągle było chłopaka pełno a i miał bodaj dwie szanse samemu strzelić bramkę więc radzę lodu.

odpowiedz
EdiSolo - 23.07.2019 / 10:06, *.plus.pl

To co wyprawiał Jodłowiec i Remy to o pomstę do nieba woła

odpowiedz
Kibic emeryt - 23.07.2019 / 09:43, *.centertel.pl

Praszelik najlepszy ???W pierwszej połowie bardzo słabo obaj z Jodłowcem stanowili najsłabsze ogniwo w drugiej lepiej ale nie na tyle aby dostać taką note .Novicowas wreszcie dobrze .Już odbiło się pierwsze piętno pracy Vuko bardzo słaba gra obronna i oczywiście kolejna poraszka a po tym głupie tłumaczenie które słyszymy od lat .

odpowiedz
Le Ja - 23.07.2019 / 14:14, *.orange.pl

@Kibic emeryt: "Poraszką" to jest twoja ortografia ;)

odpowiedz
Kibic emeryt - 23.07.2019 / 14:50, *.centertel.pl

@Le Ja: Może masz rację że z ortografią u mnie na bakier ale wynika to raczej z fatalnego dostępu do internetu i wiele wiadomości przechodzi przeklamane ale wydaje mi się że nie jest to główny problem naszego klubu .Ja przynajmniej od ponad 40 lat jestem z klubem na dobre i złe i nie zajmuje się bezsensowną polemizacją a wspieram ich na stadionie .Ze sportowym pozdrowieniem.

odpowiedz
Le Ty - 23.07.2019 / 16:13, *.vectranet.pl

@Kibic emeryt: polemiką nie polemizacją ;) Z resztą wypowiedzi się zgadzam - Nasza Legia ma większe problemy niż Twoja ortografia ;) Pzdr

odpowiedz
LoSaNGELEs - 23.07.2019 / 09:41, *.tpnet.pl

Remy na ławe !!

odpowiedz
Jerry - 23.07.2019 / 10:21, *.netfala.pl

@LoSaNGELEs: 100 % Już dawno powinno się tak stać. Ten typ to ani obrońca ani pomocnik. Jest rzadki jak bociani kał.

odpowiedz
Kamil - 23.07.2019 / 09:08, *.176.246

A nota dla trenera gdzie ? Zasłużył na 6 bo to Legionista śmiech na boisku.
Kiedyś znajomy mi powiedział czemu Rado jest tak lubiany pomimo zdrady, ponieważ pił wódkę z osobami wpływowymi I oni nie dadzą na niego nic złego powiedzieć. Taka to patologia.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.07.2019 / 08:58, *.chello.pl

Jędrzejczyk zagrał lepiej od Wieteski? Wietes uratował uchronił nas od pewnego gola, mial 9 na 11 skutecznych interwencji, 81% celnych podań. A co do pierwszej straconej bramki, większy udział miał Remy.

odpowiedz