fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na 2. rundę eliminacji Ligi Europy

Woytek, źródło: Legia.com

Legia Warszawa oglosiła kadrę na 2. rundę eliminacji Ligi Europy, w której zmierzy się z fińskim Kuopion Palloseura. Na liście znalazły się 23 nazwiska. W porównaniu z poprzednią rundą nastąpiła wymiana dwóch nazwisk. Z listy usunięto Michała Kopczyńskiego (odszedł do Arki) i Vamarę Sanogo (kontuzja), a w ich miejsce wskoczyli Luquinhas i Jose Kante.

Kadra Legii Warszawa na mecze z KuPS:

Bramkarze: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Wojciech Muzyk

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha, William Remy, Paweł Stolarski, Inaki Astiz, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Arvydas Novikovas, Andre Martins, Tomasz Jodłowiec, Domagoj Antolić, Dominik Nagy, Marko Vesović, Walerian Gwilia, Salvador Agra, Luquinhas.

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Jose Kante, Sandro Kulenović.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Agrawon - 23.07.2019 / 23:36, *.centertel.pl

Prosze. Pozbadzmy sie go. On jest slabszy niz kucharczyk...

odpowiedz
dexter - 23.07.2019 / 13:36, *.orange.pl

tak patrząc na skład to rece załamuje trener Brzeczek nawet nie ma nikogo zeby do reprezentacji powołac od nas a niekdys: Pazdan Mączyński za Jedrzejczyką są juz młodzi Legio w którą strone zmierzasz

odpowiedz
Typ - 23.07.2019 / 10:27, *.68.60

Co się dzieje z Obladovic?

odpowiedz
MaLec - 23.07.2019 / 07:20, *.centertel.pl

A co się dzieje z Cafu ??? Jakaś kontuzja bo chyba mi coś umknęło

odpowiedz
Patrokles - 23.07.2019 / 13:24, *.centertel.pl

@MaLec: Tak cafu ma kontuzje albo kostki albo kolana

odpowiedz
Adi - 23.07.2019 / 06:37, *.play-internet.pl

Nie widzicie że zmienilo sie wszystko w klubie? Byly zapowiedzi że po porazkach nie beda sie biczowac i robic z siebie sierotki Marysii jak Malarz czy Kucharczyk.Porazka byla pierwsza i nie ostatnia taka jest piłka i trzeba dalej zapie.... lać co tacy piłkarze na dorobku dobrze wiedza.

odpowiedz
Prgpln - 23.07.2019 / 06:00, *.chello.pl

Jedza na lewej obronie to dramat, kulenowic w ataku nie istnieje. A Małecki broni bo odByliśmy się legendy i najlepszego bramkarza

odpowiedz
TRENER :) - 23.07.2019 / 01:41, *.orange.pl

.....................................MUZYK.......................................

STOLARSKI......WIETESKA......JĘDRZEJCZYK.......LEWCZUK

NOVIKOVAS....GWILIA....CARLITOS....NAGY

NIEZGODA.......KULENOVIĆ

odpowiedz
Kris - 23.07.2019 / 07:25, *.play-internet.pl

@TRENER :): Ty to z chyba zwraiowakes z tym składem haha trener haha

odpowiedz
Zły - 22.07.2019 / 23:19, *.play-internet.pl

Jak przegracie dwumecz bez walki to możecie do Stolicy nie wracać.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 22.07.2019 / 22:27, *.centertel.pl

Majeckiego i pozorantow Wieteske i Jodlowca powinni wypier... w trybie natychmiastowym nie potrzeba nam piłkarzy co mają Legie w d...

odpowiedz
Zosi3k - 23.07.2019 / 00:29, *.virginm.net

@(L)egiunia Fanatic(L): jodła nie ma Legii w dupie..

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 23.07.2019 / 11:05, *.play-internet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): Wieteska też nie ma

odpowiedz
Prawomocny - 24.07.2019 / 00:24, *.play-internet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): weź proszki i idź spać

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2019 / 21:00, *.orange.pl

Cierzniak
Vesović Wieteska Lewczuk Jędza
Novikonas Martins Antolić Nagy (Luquinhas)
Carlitos
Kulas

odpowiedz
!(L)! - 22.07.2019 / 19:44, *.tpnet.pl

-----------------------------Majecki-----------------------------
Vesović ----- Jędrzejczyk -----Wieteska -----Rocha
-----Martins------------- Gwilia-----
Kante--------------------Kulenović--------------Carlitos
----------------------------Niezgoda---------------------------

odpowiedz
ZGL - 22.07.2019 / 19:03, *.tpnet.pl

Bramkarzem powinien byc Cierzniak bo Majecki nie gra dla LEGII co widzimy a takich pilkarzy nie chcemy wiec rezerwy poza skladem meczowym lub wyjazd z LEGII !!!

odpowiedz
MCHR - 22.07.2019 / 19:41, *.orange.pl

@ZGL: Jest młodzieżowcem i będzie grał. W tym roku na boisku musi być młodzieżowiec.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 22.07.2019 / 22:52, *.play-internet.pl

@MCHR: Ale w eliminacjach LE nie ma takiego przepisu i może zagrać Cierzniak.

odpowiedz
HUgonA ile miał Carlos - 22.07.2019 / 19:01, *.vectranet.pl

Agra i Jodłowiec AUT Z LEGII

odpowiedz
Wsciek(L) y - 22.07.2019 / 18:40, *.mm.pl

Wypier.. ić majeckiego i nic się nie stanie

odpowiedz
Pawciu - 22.07.2019 / 18:13, *.orange.pl

To Majecki po wczorajszej wypowiedzi nie jest jeszcze odeslany do rezerw albo sprzedany?? Nie potrzeba nam grajkow bez ambicji i majacych Legie w d...

odpowiedz
Vuko Won!! - 22.07.2019 / 18:30, *.t-mobile.pl

@Pawciu: a "trener" dalej będzie machał łapami i pi.. o zapi..u i legijnym DNA

odpowiedz
Maniek - 22.07.2019 / 22:58, *.centertel.pl

@Pawciu: gdzie ta wypowiedz?

odpowiedz
Phoenix(L)k - 23.07.2019 / 12:47, *.centertel.pl

@Maniek:

Widać jakimś cudem przegapiłeś...

"'https://legionisci.com/news/78245_Majecki_Nic_sie_nie_stalo.html"

odpowiedz
Alex Bielany - 22.07.2019 / 18:12, *.centertel.pl

A Radovic nowy w grudniu bedzie gotowy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2019 / 18:03, *.orange.pl

Chopy jak tury, jojki jak pestki arbuza...

odpowiedz
olo - 22.07.2019 / 17:44, *.tpnet.pl

Rocha kontuzjowany, gdzie Praszelik

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 22.07.2019 / 22:57, *.play-internet.pl

@olo: Rocha jest zdrowy, już normalnie trenuje, może zagra w czwartek. A młodych zgłasza się 24 h przed meczem, jeszcze 2-3 zawodników Legia zgłosi w tym Praszelika.

odpowiedz