fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z KuPS

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

25 lipca o godzinie 21:00 Legia Warszawa rozegra na własnym stadionie pierwszy mecz 2. rundy el. Ligi Europy z zespołem Kuopion Palloseura. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie w kasach klubowych i systemie online.

Sprzedaż prowadzona jest w następujących terminach:

Sprzedaż zamknięta - od poniedziałku 22.07 od godz. 10:00 do wtorku 23.07 do godz. 10:00 - dla posiadaczy karnetów ESA 2019/20 Plus oraz posiadaczy karnetów Roczny ESA 2019 Plus

Sprzedaż otwarta - od wtorku 23.07, od godz. 10:00 - dla wszystkich kibiców

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;

- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z KuPS kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.

Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w sezonie 2019/20, wchodzą na mecz na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

+dodaj komentarz
Anka - 25.07.2019 / 21:07, *.play-internet.pl

@Kibic: dla jednych za późno, dla innych wręcz przeciwnie. Nie każdy pracuje do 18. Ja dzięki późniejszym godzinom rozgrywek mogę spokojnie dotrzeć na stadion po pracy. Na 20 czy nawet 20:30 nie miałabym szans. Nie da się każdemu dogodzić. Ja się cieszę, że mogę obejrzeć chociaż niektóre mecze na stadionie, a nie przed telewizorem w pracy.

odpowiedz
Kaprykos - 25.07.2019 / 19:06, *.vectranet.pl

@Kibic: właśnie, dlaczego tak późno? Niech miodek daje usprawiedliwienia do pracy;)

odpowiedz
Kibic - 25.07.2019 / 18:06, *.247.56

Niech Mioduski zrozumie że ludzie nie głupki..Kto chcę oglądać tak marne widowisko ? W ogóle dlaczego rok w rok notorycznie gramy o godzinie 21:00 ? Przecież taki mecz kończy się o 23:00
Zawsze to samo..

odpowiedz
szparagi123 - 25.07.2019 / 17:54, *.vectranet.pl

WSZYSCY NA MECZ! NIE RÓBCIE WIOCHY, 2 MILIONY MIESZKAŃCÓW A 4 TYSIĄCE SPRZEDANYCH BILETÓW NA LEGIE? A JAK LEGIA BY WESZŁA DO GRUPY TO BYŚCIE SIE ZABIJALI O TE BILETY A TERAZ BILET 20ZŁ A WY PŁACZECIE.

odpowiedz
Rob - 25.07.2019 / 17:53, *.magnet.ie

@ups: ile biletow sprzedanych?

odpowiedz
ups - 25.07.2019 / 17:50, *.chello.pl

tak słabego wyniku to dawno nie było...Masakra jak mało biletów sprzedanych................................
Nie bez wpływu na to co odp... Loczek i godzina 21:00

odpowiedz
Pit - 25.07.2019 / 16:16, *.net.pl

@fanatyk : frajer.

odpowiedz
fanatyk - 25.07.2019 / 14:46, *.chello.pl

Ciekawe czy Ci psełdo kibice którzy mówia o bojkocie potem pierwsi nie będą sie zabijać o bilety na nastepne rundy i na grupe w Lidzę Europy :D

odpowiedz
fanatyk - 25.07.2019 / 13:34, *.chello.pl

@Pit: won z Legii kibicu sukcesu !

odpowiedz
Pit - 25.07.2019 / 12:27, *.net.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn: nie chcesz ratować klubu to nie. Jeśli pasuje ci przegrywanie z drużynami amatorskimi z Luxemburgu, remisy z Gibraltarem, przegrane kompromitujące klub z Azerami, Mołdawią, Słowacją to życzę ci powodzenia. Osiągnęliśmy dno a klub chyli się ku upadkowi.....tacy " pożyteczni idioci" jak ty działają nieświadomie przeciwko naszemu klubowi. Ja chodzę na Legię od 35 lat i takiego szamba nigdy nie widziałem.Nie będę też tego tolerował więc bojkotuję te produkty piłkarsko- podobne oraz zarząd nienadający się do zarządzania klubem sportowym.Będę próbował obejżeć mecz w TVP,jeśli dam radę.....w ręku pilot na wszelki wypadek.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 25.07.2019 / 11:28, *.plus.pl

Jeszcze odnośnie komentarzy bojkotu meczu i nie chodzenia na stadion bo piłkarze grają słabo, ludzie ogarnijcie się jesteście kibicami Legii czy sukcesu. Od 20 lat chodzę na mecze i nigdy mi nie przyszło do głowy żeby z powodu słabej gry przestać chodzić, wręcz odwrotnie, inne powody i owszem się zdarzały ale nie gra.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 25.07.2019 / 11:20, *.plus.pl

Skąd macie info o ogólnej ilości sprzedanych biletów na oficjalnej są tylko procenty w danym sektorze ?

odpowiedz
fanatyk - 25.07.2019 / 10:45, *.chello.pl

@Pit: lecz sie na glowe bo na nogi juz za puzno

odpowiedz
Dziad - 25.07.2019 / 09:07, *.74.189

A ja niestety kolejny mecz poza granicami... I ja w przeciwieństwie do większości ogórków z tego forum żałuję że nie obejrzę na żywo... To jest mój ukochany klub,jestem dumny ze urodziłem się w Warszawie i jestem kibicem TAKIEGO klubu, oczywiście jak będzie hu...wa nie omieszkam im nawrzucać, ale i tak wrócę i tego Wam wszystkim życzę, kocha się nie za coś tylko mimo wszystko!!

odpowiedz
Pit - 25.07.2019 / 08:33, *.net.pl

@Do boju Legia : jaja sobie robisz czy urlopu dawno nie miałeś??????? Bojkot i tylko bojkot może uratować nasz klub.

odpowiedz
Do boju Legia - 25.07.2019 / 07:46, *.chello.pl

Wszyscy na mecz !!!!

odpowiedz
Piotr (L) - 24.07.2019 / 21:29, *.centertel.pl

Wszyscy na mecz prawdziwy fantyk jest na dobre i złe ci którzy tu narzekają to niech tu nie piszą tacy to Legioniści śpiewają ja kocham Legie a jak jest źle to Legie opuszczają wstyd za takich kibiców dla przypomnienia jutro są jeszcze zapisy na wyjazd do Kielc ja już się zapisałem w niedziele

odpowiedz
skrzat - 24.07.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Darek jest bo musi My od zawsze więc nie kompromituj się i nie siej popeliny...

odpowiedz
lhm - 24.07.2019 / 18:43, *.153.161

Wchodzi kibic Legii na stadion, odbija bilet, przechodzi przez kołowrotek.
Steward go sprawdza i widzi, że z kieszeni wystaje mu drugi bilet... Pyta:
- Panie, a po co panu ten drugi bilet?
- To na wypadek jakby miejsce z pierwszego biletu było zajęte.
- Panie, ale to przecież bez sensu. A jak miejsce z drugiego też będzie zajęte?
- Aaaa... to mam jeszcze karnet!

odpowiedz
Kibic L - 24.07.2019 / 18:42, *.tpnet.pl

@kupować bilety: na bytowi było ponad 9 tysięcy

odpowiedz
lhm - 24.07.2019 / 18:34, *.153.161

@leszekmrowa:
Czy ty Leszku jesteś ślepy? Nie widzisz, że czego się nie dotknie nasz prezes to sp...doli?
Przecież to jest niewiarygodne. Zobacz w jakim stanie objął klub a gdzie teraz jesteśmy!
Gdyby działał po omacku i czasem coś spieprzył a czasem wykonał bardzo dobry ruch jeszcze bym próbował go zrozumieć. Ale ciągłe powtarzanie tych samych błędów zakrawa na celowe działanie na szkodę Legii.
A ty tu wyjeżdżasz z "koralikiem"?

odpowiedz
kupować bilety - 24.07.2019 / 16:38, *.chello.pl

@Legio: mało, może do meczu jeszcze ze 3 tys. się sprzeda
Na Bytowii w PP było chyba 6 tys, a doping lepszy niż przy 12 tys w ostatnią niedzielę

odpowiedz
leszekmrowa - 24.07.2019 / 14:44, *.com.pl

@Sromotnik:
podziękuj koralikowi za obecny stan rzeczy... Jego rządy to dopiero były czasy romantyzmu w Legii!

odpowiedz
Legio - 24.07.2019 / 12:49, *.ip-145-239-91.eu

Status na dziś 4,100kibiców na jutrzejszy mecz

odpowiedz
Bln - 24.07.2019 / 12:12, *.play-internet.pl

@czy sa dalej problemy z wejsciami..:
Bez problemu na kartę.

odpowiedz
marcelinho - 24.07.2019 / 11:51, *.chello.pl

LEGIONISTĄ SIĘ JEST A NIE BYWA.. tak to fakt .. Ale nie znaczy ze będę się dorzucał do tej padaki. Zawsze mecz obejrzę jak nie live to z dekodera.. Zawsze wiem ze przychodzi pora jest przeciwnik i jest jakaś nadzieja na lepszą grę.tego sie nie wyrzeka.Chodzi czlowiek nad morzem po miescie szuka relacji czy gdzies na stronach.. I tyle..gówno jak zwykle i wstyd.. kazdy ich leje

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 24.07.2019 / 11:31, *.amazonaws.com

@Tylko Legia: To ty Dariusz Mioduski ??

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 24.07.2019 / 08:07, *.play-internet.pl

@Adamowicz ale nie paweł:
Ale Ty musisz miec smutne zycie.

odpowiedz
czy sa dalej problemy z wejsciami.. - 24.07.2019 / 03:02, *.orange.pl

Czy na Pogoni mozna juz bylo wchodzic tylko na podstawie karty bez koniecznosci sczytywanie kodow ? Dzieki z gory

odpowiedz
Tylko Legia - 23.07.2019 / 21:35, *.chello.pl

@Adamowicz ale nie paweł: ale Janusz z konwiktorskiej, też opuść to forum.

odpowiedz
Grzegorz - 23.07.2019 / 21:31, *.vectranet.pl

@Echhh: niestety byłem dzisiaj i nadal nie ma kart.... ciągle błąd systemu....szkoda że nigdzie nie ma informacji tylko kartka wisi na drzwiach POK...... szkoda czasu i słów .

odpowiedz
Tylko Legia - 23.07.2019 / 20:47, *.chello.pl

@Adi: to forum dla Legionistów a nie dla płaczków więc z łaski swojej opuść je. Wszyscy na mecz!

odpowiedz
DawidL - 23.07.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

@Kalbar: Tak jest dobrze napisałeś bracie !!! (L)

odpowiedz
DawidL - 23.07.2019 / 18:51, *.play-internet.pl

@olew: Dokladnie jest tak jak napisałeś .Oglądam mecze bo kocham ten klub niezależnie od wszystkiego !!! Co to za kibic co nie przyjdzie bo brzydko grają ? Albo trener mu się nie podoba czy prezes ? Tylko ci którzy są z Legia niezależnie od wszystkiego mają prawo później narzekać !!!

odpowiedz
lvkmar - 23.07.2019 / 18:42, *.chello.pl

@Adamowicz ale nie paweł: A kiedy Ty wyrośniesz z chodzenia na Legię, aby zobaczyć piłkę na wysokim poziomie? W Polsce nigdy nie będzie takiego klubu, bo nie da się stworzyć takiego klubu z obcokrajowców, których nikt nie chce na zachodzie i Polaków, których nikt jeszcze nie kupił.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 23.07.2019 / 16:34, *.centertel.pl

@Bu: wyrosniesz z tego dzieciaku szybciej niż ci się wydaje

odpowiedz
Piter82 - 23.07.2019 / 16:30, *.ip-145-239-91.eu

Status na dziś 3,5tys sprzedanych biletów

odpowiedz
Adi - 23.07.2019 / 16:18, *.orange.pl

Bojkot tych pozorantów.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 23.07.2019 / 14:24, *.centertel.pl

Oba mecze w plecy więc biletu nie kupuje

odpowiedz
Bu"L"i - 23.07.2019 / 11:20, *.inetia.pl

Ci co maja karnety powinni wchodzić za darmo. Reszta powinna płacić. Prawdziwy kibic nie narzeka. Jest z drużyną na dobre i na złe.

odpowiedz
Echhh - 23.07.2019 / 08:35, *.t-mobile.pl

@Do redakcji : Przed meczem z Pogonia mozna juz bylo wyrabiac karty.

odpowiedz
NAS - 23.07.2019 / 07:37, *.centertel.pl

@Zenek: do zobaczenia

odpowiedz
dziadek - 23.07.2019 / 00:27, *.play-internet.pl

Nie ma granka, to i nie ma za bilety sianka.
Takie piłkarskie powiedzonko, powinni zaadoptować również kibice.

odpowiedz
Do redakcji - 22.07.2019 / 22:57, *.chello.pl

Czy w POK jest juz możliwość wyrabiania kart kibica? Słyszałem ze ostatnio byl z tym problem i sie nie dalo.

odpowiedz
Zenek - 22.07.2019 / 19:33, *.t-mobile.pl

Nie chcecie, nie idźcie nikt Was nie zmusza. Tylko potem nie spiewajcie "będziemy z Wami i na dobre i na złe". Bo będziecie tylko na dobre, a jak jakiekolwiek złe przyjdzie to schiwacie głowy w piasek jak strusie. PS. To nie jest hejt, tylko proszę zastanówcie się. Nie przychodzimy ani dla Mioduskiego ani dla Vukovicia ani dla żadnego innego. Przychodzimy bo jesteśmy Legionistami. Ja idę. Mam nadzieję że do zobaczenia (L)

odpowiedz
Filip - 22.07.2019 / 19:07, *.111.202

Z Kups u nas 1:1 tam przegramy 2:0 wiec z Kups dostaniemy w dups

odpowiedz
jaq - 22.07.2019 / 17:16, *.tpnet.pl

@fanatyk wszyscy na mecz ! : To jak? Bo jakoś trzeba,inaczej skończy się t5ragicznie...

odpowiedz
Jih - 22.07.2019 / 17:14, *.tpnet.pl

@olew: No cóż,nie każdy lubi robić za frajera i nabijać kabzę dyletantom niszczącym Klub.Ale najwyraźniej tobie to pasuje...

odpowiedz
faq - 22.07.2019 / 17:04, *.tpnet.pl

@Pit: Dokładnie.Płacić to można za oglądanie zawodowych piłkarzy,a nie amatorów.

odpowiedz
jiq - 22.07.2019 / 16:57, *.tpnet.pl

Jak rozumiem,tyle płacą za przyjście?

odpowiedz
Pit - 22.07.2019 / 16:50, *.net.pl

Idiotów szukają????? Jak nauczycie się grać w piłkę to może przyjdziemy na mecz. Koniec robienia nas w bambuko.

odpowiedz
Sromotnik - 22.07.2019 / 15:57, *.play-internet.pl

Uważam, że doszliśmy do ściany i tylko akcja "pusty stadion" może coś uświadomić pudlowi i całej jego bandzie, dopóki jednak trybuny będą pełne, albo prawie pełne, dopóty ten dzban nie zaprzestanie rabunkowej polityki i degrengolady w Legii. To nie są czasy "romantyzmu" sprzed 50, 30 czy nawet 10 lat. To jest twarda rzeczywistość, to jest po prostu kasa. A jak jest kasa to kończy się miłość bezinteresowna. Skoro mam płacić gruby hajs i ten hajs idzie na rzecz tych nieudaczników, to ja sie z tego wypisuję, dość robienia w ...ja przez tych cyników! Dość Pudla!

odpowiedz
perkos - 22.07.2019 / 15:49, *.play-internet.pl

@olew: A co masz do tych co mają wywalone i nie chcą być dojnymi frajerami? Lubisz być robiony na szaro to chodź, płać i chodź, tylko potem z pokorą przyjmuj taki bełkot jaki Majecki wczoraj wygłosił, że nic się nie stało. A właśnie, że znowu się stało, tylko kopaczyki tego nie rozumieją...

odpowiedz
Kapciowy - 22.07.2019 / 15:47, *.play-internet.pl

@Kalbar: Prawdziwy kibic to się szanuje, a nie daje się doić jak frajer...

odpowiedz
Maciek - 22.07.2019 / 15:38, *.vectranet.pl

ceny dla karnetowców ok, dla pozostałych - bezsens, chyba chcą odstraszyć kibiców od chodzenia na mecze - to się akurat Miodkowi uda! : (

odpowiedz
olew - 22.07.2019 / 15:21, *.vectranet.pl

Znowu tu jakaś moskalska propaganda . Jak Legia gra to się idzie na mecz i drze mordę za Legią , niezależnie od trenera, grajków , właścicieli, prezesa czy wyników . Legia to jest potęga !!! A tu znowu jakieś nieloty informują , że nie idą na mecz. Pewnie się też nie myją, nie ciupciają i nie spuszczają wody - bo tacy integralni .

odpowiedz
miodek amator - 22.07.2019 / 15:13, *.tpnet.pl

@Walus:
to co opisujesz to ślepa miłość, a ślepa miłość prowadzi do tragedii
dalej chodźcie, nabijajcie kabzę Mioduskiemu, zamulajcie pioseneczki i utwierdzajcie pseudokopaczy, że są wspaniali i najlepsi w Polsce
tylko co powiesz i zrobisz, jak za rok obudzimy się w pierwszej lidze?!
że co, powiesz? że to niemożliwe?
bo, co? bo to Legia?
patrząc na nieustanny zjazd w dół pod rządami amatora Mioduskiego wcale już nie jestem tego taki pewien...
niestety

odpowiedz
pusty stadion!!! - 22.07.2019 / 15:08, *.tpnet.pl

@fanatyk wszyscy na mecz ! :
a czym kolego? że się tak zapytam
Mioduski to typowy korpo tłuk - on zrozumie tylko brak kasy
kiedy wy wszyscy tzw. kumaci to zrozumiecie?!

odpowiedz
ale syf - 22.07.2019 / 15:03, *.tpnet.pl

dopóki nasz wspaniały prezeso-właściciel tysiąclecia nie zatrudni trenera z prawdziwego zdarzenia, żaden kibic, któremu dobro Legii leży na sercu nie powinien dołożyć złotówki Mioduskiemu i nie powinien pojawić się na trybunach
tylko to dotrze do tych korpo amatorów ciągnących nasz ukochany klub na dno

odpowiedz
Walus - 22.07.2019 / 14:56, *.t-mobile.pl

@Jacq: prawdziwy kibic chodzi nie zależnie od wyników. Jak by klub miał tylko takich kibiców takich jak ty. To dawno by nie było Legii. Przeanalizuj sytuacje na koniec sezonów 10 lub 20 lat w tył. Ja chodziłem, chodzę i będę chodził. Legie się po prostu Kocha. A w miłości różnie bywa.

odpowiedz
Mdread - 22.07.2019 / 14:56, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: to wyp na k6 tam jest moze mniejsza zenada, ja niestety nie mam mozliwosci ogladania na zywo mojego ukochanego klubu bo nie moge w jechac do pol.

odpowiedz
Kalbar - 22.07.2019 / 14:53, *.chello.pl

Kto jest Legionistą ten pójdzie, a kto piknikiem zostanie w domu. Teraz dopiero można będzie zobaczyć ile Legia ma prawdziwych kibiców.

odpowiedz
fanatyk wszyscy na mecz ! - 22.07.2019 / 14:51, *.chello.pl

@Jacq: ale nie bojkotem kolego

odpowiedz
Jacq - 22.07.2019 / 13:31, *.tpnet.pl

@Majkello: Brawo,utwierdzasz MIoduskiego w przekonaniu,że wszystko jest OK.Trzeba mu w końcu pokazać,że kibice nie akceptują tej amatorszczyzny...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2019 / 13:05, *.orange.pl

Myślałem, że dopłacą żeby dalej oglądać tę żenadę...Chociaż ja bym się nie skusił nawet, gdyby dopłacili i oferowali gratis kebaba plus 5 piw.

odpowiedz
Majkello - 22.07.2019 / 13:03, *.chello.pl

@JANUSZ&HALYNA: najlepiej jak już nigdy nie pojawisz się na trybunach. Tacy niby kibice nie są potrzebni. Na Legię chodzi się z miłości, a nie dla tych pożal się Boże piłkarzyków... Chodzę na Legię od 1997 roku, bez względu na wyniki...

odpowiedz
grchw - 22.07.2019 / 11:35, *.hti.pl

Sprzedaż uprzywilejowana dla karnetowiczów, jakby miało dla nich biletów zabraknąć...

odpowiedz
prezes - 22.07.2019 / 11:34, *.centertel.pl

ceny po lewej jak najbardziej spoko, tyle powiny byc tez na europe , z prawej na lige

odpowiedz
Ali - 22.07.2019 / 11:22, *.249.78

dla karnetowiczów za drogo. w związku z prezentowaną formą przez piłkarzy, zarząd winien zwolnić ich z oplaty w ramach zadośćuczynienia.

odpowiedz
piwosz - 22.07.2019 / 10:56, *.214.242

Płacić za tych amatorów żeby znów wstyd był!!! Opamietajcie się !!!

odpowiedz
Nikodem - 22.07.2019 / 10:55, *.chello.pl

Trzeba sie wybrac,bo to bedzie ostatni mecz w pucharach na długi czas

odpowiedz
kowaL - 22.07.2019 / 10:51, *.play-internet.pl

Chyba powinno być bezpłatnie, jeśli w ogóle chcecie żeby ktoś przybył...

odpowiedz
BogyTheBoss - 22.07.2019 / 10:47, *.249.78

Dziękuję. Beze mnie.

odpowiedz
JANUSZ&HALYNA - 22.07.2019 / 10:26, *.waw.pl

Ktoś się w ogóle na to wybiera? Nadal kabze nabijać amatorom? Tylko pusty stadion da do myślenia

odpowiedz